گرجستان دفتر تحقیقات روز پنجشنبه اعلام کرد این دستگیری ها از گرگوری و تراویس McMichael در تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery پس از یک طوفان از اعتراض عمومی پس از تصویری از Arbery مرگ بود ساخته شده است.

پدر و پسر هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله GBI در بیانیه ای گفت. آنها خواهد بود رزرو به Glynn زندان شهرستان با توجه به این اداره است. GBI صبح روز پنج شنبه در خواست صبر و شکیبایی در بررسی آن آغاز شد که روز شنبه.

قبل از GBI تحقیقات خود را آغاز کرد به Arbery مرگ این Glynn اداره پلیس شهرستان تماس گرفته و این اداره به “بررسی اتهام تهدید علیه GCPD و افراد درگیر در فعال بررسی” اداره گفت: روز پنج شنبه در این بیانیه است.

GBI افزود: رسیدگی به Arbery مرگ باقی می ماند “فعال و در حال انجام است.” این مورد در حال بررسی منطقه وکیل تام Durden که در روز سه شنبه به طور رسمی خواسته اداره بررسی مرگ Arbery.

وکلای مدافع برای Arbery خانواده معتقدند او قربانی دهها و پس از او تعقیب کردن در حالی که آهسته دویدن و شلیک گلوله توسط دو مرد سفید در جنوب گرجستان محله به عنوان سومین مرد سفید ثبت قتل ،

Arbery, 25 هدف گلوله قرار گرفت و کشته Feb. 23. تصویری از این حادثه شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

Ahmaud Arbery عکسبرداری: وکلای حقوق مدنی رهبران تقاضا دستگیری در قتل گرجستان هل دهنده

گرگوری McMichael یک 64 ساله افسر سابق پلیس و پسر بالغ, تراویس, 34, دستگیر شدند, در تصویری که گرفته شده توسط تراویس’ همسایه ویلیام برایان.

سه مرد بودند و در “تعقیب” از Arbery, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, نوشته شده توسط دادستان منطقه که قبلا به رهبری این تحقیقات را به Arbery مرگ است. وکیل در ابتدا پلیس گفت که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری مردان, با توجه به یادداشت.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد تیراندازی:

چگونه بود Ahmaud Arbery کشته شدن?

Arbery خانواده می گوید: او آهسته دویدن در Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان, on Feb. 23.

او به ضرب گلوله کشته شد و پس از دو مرد را دیدم او را در حال اجرا در محله خود و مسلح خود را با اسلحه قبل از گرفتن یک کامیون به دنبال او با توجه به حادثه گزارش ظ توسط Glynn پلیس شهرستان. آنها بعدا گفته پلیس آنها اعتقاد او سرقت مشکوک.

Arbery سیاه بود; دو مظنون به تیراندازی او را به عنوان مردی که ثبت,ویدئو, سفید هستند.

این Glynn اداره پلیس شهرستان روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال هیچ گزارش مربوط به منازل به قصد سرقت یا نمیتوانیم خانه در Satilla سواحل محله بین Jan. 1 Feb. 23.

چه تصویری نشان می دهد ؟

تصویری از این حادثه شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در این هفته از جمله خانواده, وکیل, S. Lee مریت. در یک بیانیه مریت گفت: “غلط روایت” ایجاد شده بود که تصویری رد.

“آقای Arbery به حال مرتکب هیچ جرم و هیچ دلیلی برای این مردان به باور آنها تا به حال حق را به متوقف کردن او را با سلاح و یا به استفاده از نیروی مرگبار در پیشبرد غیر قانونی خود اقدام به متوقف شود. این است که قتل” مریت گفت.

این ویدئو که به نظر می رسد شات از یک وسیله نقلیه در حال حرکت در پشت دونده نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید دویدن در سمت چپ جاده دو خط در روز روشن. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او یک مرد می ایستد در وانت تخت و دیگری ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. فریاد شنیده می شود, یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

در داخلی ضبط خبرنگاری از دادستان منطقه به Glynn, اداره پلیس شهرستان دادستان منطقه نشان می دهد که برایان بود که ثبت شرکت های ویروسی.

“ویدئویی ساخته شده توسط ویلیام برایان به وضوح نشان می دهد که تیراندازی در بیدرنگ” گاردن سیتی قضایی مدار دادستان منطقه جورج Barnhill نوشت: در این یادداشت.

Crump که نشان دهنده Arbery پدر در روز پنج شنبه به نام برایان بازداشت در علاوه بر این به دو مرد دیده می شود در این ویدئو.

با توجه به گزارش پلیس برایان ذکر شده است در یک آدرس فقط چند خانه پایین از جایی که تراویس McMichael ذکر شده است در نزدیکی که در آن تیراندازی صورت گرفت. Bryan نمی تواند نظر رسیده است.

آلن تاکر یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت که او منتشر شد ،

“من تنها هدف در انتشار این ویدئو مطلق شفافیت چون جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات” تاکر گفت. “وجود نداشته است اطلاعات بسیار کمی ارائه شده توسط اداره پلیس یا دفتر دادستان منطقه وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه, غلط, روایات و دروغ آشکار در اطراف این رویداد است.”

تاکر گفت که در حالی که شرکت خود را به حال حفظ شده است به نمایندگی از هر کسی در مورد آن “ممکن است.” تاکر گفت: او به دست آمده تصویری از کسی که ثبت آن بر روی تلفن همراه خود را.

اقامت تا تاریخ با این داستان: ایالات متحده آمریکا دریافت روزانه امروز جلسه توجیهی در صندوق پستی خود را

که گرگ و تراویس McMichael?

گرگوری McMichael گفت که او در حیاط جلویی خود زمانی که او کشف Arbery. او به پلیس گفت که او و پسر بالغ, تراویس فکر مرد همسان کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب اخیر شکستن در محله با توجه به گزارش پلیس.

او و پسرش را برداشت اسلحه های خود را از داخل خانه به این دلیل که آنها “نمی دانم اگر مرد مسلح شد یا نه” با توجه به گزارش پلیس. پدر و پسر پس از آن در کامیون خود را و شروع به تعقیب Arbery.

گرگوری McMichael گفت: تراویس رو از کامیون با یک تفنگ ساچمهای و Arbery “شروع به خشونت حمله” او و “دو مرد و سپس شروع به مبارزه با بیش از تفنگ ساچمهای” پلیس گزارش گفت:. گرگوری McMichael گفت: پسر خود را اخراج دو عکس به گزارش.

گزارش پلیس می گوید: گرگوری McMichael تبدیل Arbery بر روی پشت خود را به دیدن اگر او مسلح بود – اما گزارش نمی گوید که آیا او تا به حال یک سلاح یا نه.

McMichael بگویم نه پلیس چگونه و یا زمانی که ویلیام برایان درگیر شد در این حادثه و یا چرا او آن را ضبط ویدئو. برایان ذکر شده است در این گزارش به عنوان شاهد.

گرگوری McMichael اخیرا بازنشسته شده به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه, با توجه به یادداشت. او همچنین به عنوان یک افسر در Glynn اداره پلیس شهرستان.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع بود و در روز چهارشنبه. ایالات متحده آمریکا امروز نمی تواند پیدا کردن یک شماره تلفن برای تراویس McMichael.

چه انجام می شود ؟

تام داردن خارج دادستان روز سه شنبه گفت او قصد دارد به یک هیئت منصفه شنیدن شواهد در تیراندازی. هیات منصفه با شنیدن این اتفاق نمی افتد حداقل تا اواسط ماه ژوئن زمانی که گرجستان دادگاه بازگشایی از coronavirus محدودیت.

Durden خواسته است گرجستان اداره تحقیقات به نگاه به مورد با توجه به آژانس.

این GBI منتشر شد بیانیه ای در مورد پنج شنبه شب گفت: تنها دو روز به بررسی آن و درخواست صبر از مردم است.

“نتیجه این حادثه چپ بیش از یک قربانی و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که خانواده از Ahmaud Arbery است نه بیشتر دچار آسیب های روانی” آژانس گفت. “وقتی ما برای صبر دانستن آن بوده است بیش از دو ماه پس از این حادثه ما انجام این کار به ما اجازه می دهد تا تیم به تکمیل تحقیقات است. ما این را می دانیم مشکل است و نه تنها تاثیر Brunswick جامعه یا گرجستان, بلکه کل ملت است.”

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز پنج شنبه است که اف بی آی کمک و “به عنوان پروتکل استاندارد ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض”

“عدالت برای Ahmaud’

در ضمن حقوق مدنی گروه از جمله آیتالله سیستانی, NAACP و قانون فقر جنوب مرکز را به نام عدالت تشبیه حادثه به بحث قتل Trayvon مارتین است که در آن قاتل جورج زیمرمن بود تبرئه شد.

“ما از مقامات در نیوبرانزویک برای به اجرا درآوردن این قانون به طوری که می توان آن را امن برای شهروندان به پیاده روی خیابان” Andrea جوان, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از گرجستان در بیانیه ای گفت. “Ahmaud کشته شد و سه روز قبل از سالگرد 2012 کشتار Trayvon Martin. هر دو حوادث یک یادآوری است که سفید برتری شده است پایه و اساس کشور ما و بارها و بارها منجر به هدف قرار دادن و آسیب رساندن به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.”

گرجستان NAACP رئیس جمهور جیمز Woodall به نام تیراندازی “سفید برتری کامل است.” او گفت که او در حال برنامه ریزی یک تظاهرات جمعه در Glynn County courthouse.

#IRunwithAhumaud: حامیان در حال اجرا 2.23 مایل به بالا بردن سطح آگاهی

تعهد اجرا است که سازمان برای Arbery که هواداران می گویند می شد 26 ساله روز جمعه. آنها در حال سازماندهی یک 2.23-مایل اجرا برای مردم برای تکمیل خود به خود و به اشتراک گذاری فیلم ها و پیام ها در رسانه های اجتماعی. این 2.23 مایل به معنای Feb. 23 روز او کشته شد.

در همین حال مقامات فعالان و افراد مشهور در حال صحبت کردن.

NBA LeBron James ستاره ابراز خشم بیش از این قتل گفت: در توییتر که “ما به معنای واقعی کلمه شکار هر روز/ هر زمان که ما پا در خارج از راحتی از خانه ما.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به نام “سویفت کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.”

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در توییتر تصویری “sickens من را به هسته است.”

“ورزش در حالی که سیاه و سفید نباید یک حکم اعدام” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de