‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ ما را با ‘دیوانه’ مایکل جردن, بولز سوال

می تواند خریداران را برنده هفت قهرمانی? یا هشت?

پس از مایکل جردن و گاو خود را به دست آورد ششم و نهایی عنوان در سال 1998, شیکاگو, GM جری Krause برچیده کل تیم. اردن بازنشسته, سر مربی فیل جکسون چپ تیم Scottie Pippen معامله شد و Dennis Rodman منتشر شد.

آن تب و تاب از حرکت بود که انتظار می رود برای سال به عنوان اردن در اشاره بازنشستگی تمام فصل و Krause گفت Jackson او نمی تواند آینده را. اما در واپسین دقیقه از ESPN “آخرین رقص” اردن پیشنهاد کرد که در حالی که این تیم بالاتر یو پی اس ساخته شده بود تا ذهن خود بازسازی می تواند آنها را هماهنگ عنوان دیگری اجرا اگر آنها واقعا می خواستم به.

بسیاری از docuseries لمس در آشفتگی و برخورد از غرور که در پشت صحنه است که ’98 فصل Krause شد ریشه بسیاری از درام. جکسون گفت که او سمت چپ در پایان این فصل از آنجا که او احساس خود را در زمان آمده بود اما اردن قرار داده و سرزنش برای خروج خود را در Krause.

“در سال 98 Krause گفت: در حال حاضر در ابتدای فصل که فیل می تواند به 82-0 و او هرگز به مربی” اردن گفت. “تا زمانی که فیل گفت: این آخرین رقص, ما می دانستیم که قرار بود آخرین رقص.

“در حال حاضر می تواند آنها را nixed همه که در آغاز ’98. چرا می گویند که در آغاز ’98?”

Bulls
مایکل جردن و فیل جکسونAP

یکی دیگر از دلایل جکسون چپ بود چرا که او نمی خواست به مربی بد تیم. شیکاگو jettisoned هر قطعه دیگر آنها را ترک کرده بود بیش از این سلسله (Steve Kerr, Pippen, Rodman) و صاحب جری رینسدرف توضیح آن شده اند که “خودکشی” را همه برگشت.

“ارزش بازار خود را به صورت جداگانه خواهد بود بیش از حد بالا” رینسدرف گفت. “آنها نمی تواند ارزش پول آنها در بازار است. … من تا به حال هیچ شکی نیست که Krause خواهد ساخته شده اند یکی دیگر از تیم قهرمانی در یک سال, اما آن را به اتفاق می افتد فورا.”

اردن شاهد آن متفاوت است. او معتقد بود که هر کس می گرفته اند کوچکتر مقابله به تعقیب هفتم حلقه.

“اگر از شما خواسته همه بچه ها چه کسی می توانست برنده در ’98, Steve Kerr, Jud Buechler,” او گفت:. “ما به شما یک قرارداد یک ساله به سعی کنید برای هفتم. آیا شما فکر می کنم که آنها را امضا کرده است ؟ بله, آنها می خواهم که آن را امضا کردند.

“من باید امضا برای یک سال ؟ بله من امضا برای یک سال. من شده است با امضای یک سال قرارداد تا پس از آن. خواهد Phil باید آن را انجام داده ؟ بله.”

او اعتراف کرد Pippen ممکن است نیاز به برخی از “قانع کننده” اما اگر اردن جکسون و Rodman بودند همه در هیئت مدیره به اعتقاد او Pippen را در نهایت می آیند در سراسر.

به جای اردن بازنشسته برای بار دوم. او بازگشت به بازی برای جادوگران در سال 2001 و اما در سمت چپ برای خوب پس از دو حادثه فصول.

او هنوز هم توسط بسیاری در نظر گرفته می شود بزرگترین در تمام دوران اما او ممکن برگزار شد و حتی محکم تر درک که عنوان اگر برای شکستگی داخل گاو سازمان است.

“این دیوانه کننده بود چرا که من احساس ما می تواند برنده هفت” اردن گفت. “من واقعا بر این باورند که. ما ممکن است, اما انسان نه قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>