لری فیتزجرالد صحبت می کند می نویسد قدرتمند مقاله در نیویورک تایمز در نژادی و بی عدالتی

ورزشکاران شده اند صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی و صدای خود را در حال گرفتن بلندتر و قوی تر در دو هفته پس از قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

روز یکشنبه کاردینالز گیرنده گسترده لری فیتزجرالد ساخته شده و اولین نظرات پس از چند روز تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور است. او قبلا رد درخواست مصاحبه به تازگی گفتن آریزونا جمهوری او برای اولین بار می خواستم به بازدید از خانه خود در ایالت مینه سوتا قبل از صحبت کردن.

فیتزجرالد بچگی خانه واقع شده است و کمتر از یک مایل دورتر از نقطه ای در یک شهر و خیابان که در آن فلوید کشته شد در مه 25.

به جای ارسال نظرات خود را در رسانه های اجتماعی و یا صحبت کردن با خبرنگاران مانند بسیاری از همسالان خود در سراسر NFL فیتزجرالد گذراند حیله گر مقاله در نیویورک تایمز برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“زمانی که من آن شناخته شده اند, مینیاپولیس, شده, شهر, صلح, خانواده و قناعت. اما در حال حاضر” فیتزجرالد نوشت. “حوادث چند روز گذشته تبدیل شده مینیاپولیس و ملت ما وارونه است. بی عدالتی مرگ, تخریب, درد خشونت, اعتراضات و شورش را روشن ساخته است — ما به عنوان یک ملت هستند و نه خوب.

“ما سالم نیست. مرگ خشونت آمیز جورج فلوید در بازداشت پلیس است و در عین حال مثال دیگری از یک مشکل سیستمیک ما هنوز به حل کند. سرطان ما عدم قطع شده است. مردم و جوامع در حال درد و رنج زندگی می کند از دست داده و آتی در حال نابود شده است.”

در مقاله فیتزجرالد می نویسد که او شخصا تجربه هر گونه آزار و اذیت از پلیس در طول دوران کودکی خود را در روز در مینیاپولیس. او اشاره کرد که او می دانست “وجود دارد مسائل و دیدم که در آن شرایط مردم رنگ داده نمی شد همان نفع شک و همین احترام بود که فراهم شده به دیگران است.

“هنگامی که از این وحشتناک چرخه پایان ؟ هنگامی که عشق و احترام به مرد همکار ما جای نفرت و بی عدالتی ؟ هنگامی که شفا می آیند؟”

فیتزجرالد نوشت که “اولین گام باید به گوش دادن به یکدیگر است.”

برای 14 روز تعداد بی شماری از مردم شده اند در انتظار برای شنیدن از فیتزجرالد, کاردینالز آینده Hall of Famer خواهد شد که ورود خود را در 17 فصل NFL در آریزونا. کلمات خود را به عنوان رهبر در اتاق قفل و جامعه را همیشه انجام وزن است. اما او سکوت بود و گیج کننده و حتی به برخی از هم تیمی های خود.

مقاله خود را در این زمان باید کمک به قرار دادن هر گونه سوال در مورد که در آن او می ایستد به بقیه. پیام خود را با صدای بلند و روشن و قدرتمند درست مثل ویدئو های اخیر چندین گرفتگی در شرکت — از جمله کاردینالز هم تیمی های پاتریک پترسون و DeAndre هاپکینز — به تقاضای لیگ را قوی تر موضع ضد نژاد پرستی و حق اعتراض مسالمت آمیز.

در پاسخ کمیسر راجر Goodell خود منتشر ویدئو اعتراف “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.” Goodell در ادامه گفت: “ما ملی, فوتبال, لیگ, باور, black lives matter” و وعده داد: “ما در حال گوش دادن I am, گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

“گوش دادن” چیزی است که گم شده است با توجه به فیتزجرالد.

“ما در حال گوش دادن به یک دیگر,” او نوشت. “ما در فصل زمستان از تاخیر در ادامه به نتیجه در قلب سرد و بی روح و بدن است. زبان بی سابقه را شکسته است و سکوت کردن عمدی ناشنوایی منجر به مرگ و نابودی است. در حالی که ملت ما تلاش کرده است در وزن بیولوژیکی بیماری همه گیر ما همچنین پیدا کردن جوامع ما ویران شده توسط این بیماری موذی از بی عدالتی است.

“مردم از رنگ ها در سراسر این کشور در حال جیغ شنیده می شود. Stop killing, ما از پسران و دختران آورد. جلوگیری از وحشت جوامع ما. ما عدالت است. هنگامی که این فریاد در گوش ناشنوا سقوط درد بودن بی سابقه خرس را بر روح خود را.”

فیتزجرالد به پایان می رسد مقاله خود را با این پیام:

“جورج فلوید در نهایی خود را gasps برای نفس ما شما را بشنود.

“Breanna تیلور در محاصره خود را به خانه ما می شنوید.

“Ahmaud Arbery به عنوان جای پای خود را زد به زمین در حال اجرا برای زندگی خود را, ما می شنوید.

“قربانیان خشونت و فقر و بی عدالتی ما شما را بشنود.

“جوامع و زندگی از هم پاشیده توسط شورش ما شما را بشنود.

“مردم از امتیاز یادگیری بهتر ما شما را بشنود.

“مادران و پدران از هر مسابقه انجام بهترین شما می توانید برای تدریس به کودکان خود را به عشق و نفرت, ما شما را بشنود.

“خداوند به همه ما گوش به گوش به طوری که گریه می کند از بی سابقه هرگز دوباره مجبور به فریاد در اوج ناامیدی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>