در نظر گرفتن این هشدار یک کنار کشیدن از بقیه بزرگ شرق است. UConn است و در نظر دارد برای اصلاح آن تاج و تخت.

آن را به حال شده است آرام offseason برای دنی هرلی و شرکت.

Huskies فرود آمده بود یک قطعه از این فصل به پایان رسید, در, رود آیلند, انتقال بال Tyrese Martin اما whiffed در چند اهداف بالا. آنها ساخته شده سر و صدا عمده صبح روز سه شنبه آینده به Seton سالن خلوت و فرود چهار ستاره به جلو آدما Sanogo یک با استعداد و ماهر top-50 مرد بزرگ از پاتریک مدرسه (نیوجرسی) که اکثر کارشناسان احساس بود برای رفتن به یک دزد دریایی و یا حضور در مریلند است. Seton سالن به نظر می رسید به داخل مسیر با توجه به آن رابطه قوی با Sanogo مدرسه ، تازه وارد برایس ایکن بازی وجود دارد. بنابراین سابق Seton Hall star فرشته Delgado و دستیار مربی اعطای Billmeier. Sanogo نیز مکرر شرکت کنندگان در مشخصاتش مرکز در طول این فصل است.

مهم نبود. 6-پا-9, 240 پوند Sanogo رهبری به ستررس و reclassifying به 2020 کلاس به طور قابل توجهی بهبود در حال حاضر قوی کلاس اول برای Hurley. این گروه همچنین شامل چهار ستاره top-75 بال Andre جکسون و سه ستاره مرکز Javonte قهوه ای-فرگوسن.

با توجه به UConn بازگشت امیدوار کننده دانشجوی سال اول گارد جیمز Bouknight و کمک جلو تایلر پلی جاش کارلتون و اشعیا Whaley — و اضافه کردن نشستن-از نقطه انتقال گارد RJ کول سطح بالا گلزن در دو سال Howard — یک-یک به پایان لیگ به نظر می رسد به احتمال زیاد. یک-یک پایان نیست از این سوال.

Adama Sanogo UConn Huskies
آدما Sanogoآیکون Sportswire via Getty Images

Sanogo نزدیک به برداشت Seton سالن دبیرستان مربی کریس Chavannes گفت: در یک مصاحبه تلفنی. چند هفته پیش Chavannes گفت Sanogo به او گفت که او قرار بود به Seton سالن و شگفت زده شد زمانی که او بازیکن ستاره او را در مورد خود تغییر از قلب است. Sanogo گفت که او احساس UConn می تواند کمک به او رسیدن به NBA سریعتر شاید تفکر بیشتر Huskies’ نسب – Ray Allen رودی گی و Kemba واکر در حال آلوم — از آنچه آنها انجام داده اند.

این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر Sanogo هنوز هم می تواند رهبری به ستررس بود UConn نشده است گرفتن آماده برای تاریخ بزرگ شرق است. آیا او در گذشت بزرگ شرق و بزرگ ده برای در میان AAC? این امر بعید به نظر می رسد. زمانی که لیگ اضافه شده Huskies چندین مربیان بیدارم خصوصی در مورد حرکت اضافه کردن یک مدرسه دولتی به یک کنفرانس پر از خصوصی کاتولیک موسسات.

در حالی که آن را بدون شک کمک می کند تا در این کنفرانس به اضافه کردن یک برنامه از UConn را ilk بهبود آن با نام تجاری غرب, مدارس مانند Seton Hall, سنت جان و مشیت ممکن است رنج می برند. UConn هم اکنون می توانید زمین بچه آن نمی تواند در AAC. کنفرانس درب باز می شود که قبلا بسته شده است. بزرگ شرق به این تاسیسات یک فرصت برای بازگشت به ارتباط و به دست آوردن مجدد با تکبر راه رفتن این برنامه یک بار بود.

“از نظر شخصی خود من کاملا فرود یک بچه مثل آدما که بسیار رتبه و رفتن به شرق آن می تواند آنها را به شهرت” Chavannes گفت. “شما در حال ساخت یک کمی از یک چلپ چلوپ.”

شنبه فقط ممکن است اولین موج دار شدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de