لنس آرمسترانگ ESPN مستند جزئیات جعل کینه و دروغ 10,000

در دو و نیم دقیقه از جدید ESPN فیلم در مورد زندگی لنس آرمسترانگ می گوید یک داستان است که شامل 13 F-بمب, دو, دیگر, کلمات لعن و نفرین و چهار زشت و ناپسند و حرکات دست.

و سپس او واقعا می خواهید.

► او در مورد سالهای نوجوانی خود را زمانی که او با استفاده از شناسنامه جعلی برای دور زدن حداقل سن مورد نیاز برای ورود به ورزش های سه گانه.

“جعل شناسنامه رقابت غیر قانونی و ضرب و شتم همه” او گفت: از فرمول.

► او در مورد خود “10,000 نهفته است” – نه از نظر پشیمانی اما به عنوان یک بهترین عمل برای محافظت از امپراتوری خود را و خود را پنهان دوپینگ در دوچرخه سواری.

“هیچ کس dopes و صادقانه است,” او گفت:. “شما نیست. تنها راه شما می توانید پیش بینی و صداقت است که اگر هیچ کس تا کنون از شما می پرسد که واقع بینانه نیست. دوم کسی به شما می پرسد شما دروغ است. آن را ممکن است یکی دروغ چرا شما جواب آن را یک بار. و یا در مورد آن ممکن است 10,000 نهفته است چرا که شما به آن پاسخ 10,000 بار.”

► او همچنین در مورد کینه. او هنوز هم آنها را به خصوص در برابر سابق دوچرخه سواری هم تیمی تبدیل شده قانونی nemesis.

“می تواند بدتر” او گفت:. “من می تواند فلوید Landis … بیدار شدن از خواب یک تکه (expletive) در هر روز است.”

پس چرا ESPN دادن این مرد بزرگ دیگری مرحله – این زمان پخش دو قسمت نخست-زمان فیلم در مورد او این یکشنبه و بعد ؟

“او کاملا جذاب و دوست داشتنی است و او را در و او را خنده دار” کارگردان فیلم Marina Zenovich گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “اما او همچنین چیزهای وحشتناک به مردم است بنابراین این نوع مانند شما در حال تلاش برای درک کسی است. آن را مانند یک کامل مستند موضوع. برای من قادر به دسترسی به او را به سعی کنید به کشف همه این بود که مانند یک رویا است.”

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

آنچه درباره ما: یانکی ها کاوبوی در میان 1990s تیم شایسته ‘آخرین رقص’ درمان

گسترده طرح از روایت است که در حال حاضر بدنام. او که از بچه های تگزاس که تبدیل به یک ابرقهرمان آمریکایی داشتن جان سالم به در نزدیک به مرگ نبرد با سرطان به برنده تور دو فرانس مستقیم هفت بار از سال 1999 تا 2005. اما او همچنین یک آمریکایی تبه کار خوار و در معرض به عنوان یک فریبکار دروغگو و قلدر – غارتی که توسط عملکرد داروهای افزایش و دوستان در مکان های بالا.

هر یک از آنان جداگانه داستان واجد شرایط به عنوان قانع کننده تلویزیون در دهه های قبلی. ESPN در حال حاضر قرقره تمام آن را در بخش اول (افزایش) و قسمت دوم (سقوط) از طریق گسترده تر لنز از زمان بیشتر از سایر کتاب ها و فیلم که مستند آرمسترانگ saga یکی از بزرگترین داستان های ورزشی قرن 21.

در این مورد این فیلم خیلی بیشتر در آرمسترانگ خود را در گذشته و حال. آرمسترانگ در حال حاضر 48, غالب نمایش داده شده است و زمان زیادی برای توضیح خود را با مدیر Zenovich که او نشان می دهد خود را در راه بزرگ و کوچک از فقدان مهارت در آشپزخانه در خانه به او نظر خود را به عنوان یک شهید-مانند شکل در پایان.

اما پاسخ ها و توضیحات نیست دقیقا بازخرید. Zenovich گفت که او تا به حال هیچ سرمقاله کنترل بیش از فیلم و ظاهرا راضی نبود با آن پس از مشاهده آن در ماه دسامبر.

یک نسخه از فیلم که ویرایش شده برای زبان نیز خواهد شد به طور همزمان در ESPN2, در صورتی که هر یک از والدین می خواهند فرزندان خود را به یادگیری از آرمسترانگ در مورد چگونه به توجیه شایع نادرستی و فریب اما نمی خواهم آنها را به شنیدن ناسزا.

“این فیلم نیست فقط دوباره هش کردن آنچه ما می دانیم در مورد آنچه اتفاق افتاده است اما اکتشاف که چگونه که چرا ماهرانه تشکیل شده توسط محترم قصه گو گفت:” لیبی Geist, معاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی برای ESPN فیلم و محتوای اصلی.

پس از تماشای آن بینندگان هنوز هم به احتمال زیاد خواهد رسید مختلف و متنوع گیری در مورد او دلیل دیگری است که این شخصیت مطالعه از یک فیلم می تواند تبدیل به علوفه برای کالج دوره های روانشناسی. این فیلم همچنین جزئیات قهرمانانه اش قد و قامت در میان نجات یافتگان از سرطان و کار خود را در Livestrong, موسسه خیریه او ساخته شده است برای کمک به آنها را قبل از اینکه خود را فردی گری از آن به استعفا شد.

“یکی دیگر از چیزی که تعجب آور بود تا ببینید که چگونه افراد مختلف واکنش نشان داد و به او در راه های مختلف” Zenovich گفت.

برخی از مردم از او متنفرند. برخی از آنها در گیر شدن با او. برخی هنوز نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را.

“سی سال از دانستن یک فرد یا شما او را دوست دارم یا نفرت او” سابق آرمسترانگ هم تیمی بابی Julich گفت: در این فیلم است. “من هنوز هم تصمیم گرفت که من ایستاده بعد از همه است.”

قسمت اول پخش در 9 p. m. و در روز شنبه پس از بخش دو در همان زمان در مه 31.

دنبال برنت Schrotenboer @Schrotenboer. E-mail: [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>