لیکرز صاحب Jeanie باس سهام هولناک نامه از نژادپرستانه طرفداران

لیکرز صاحب Jeanie باس مشترک یک نامه فرستاده شده به او را از یک فن که شامل نژادپرستانه و misogynistic القاب به طوری که “هر کس می توانید ببینید نفرت واقعی است و زندگی در خارج وجود دارد.”

باس به چاپ دو جمله نامه به او Instagram که روز جمعه کاهش یافت و در Juneteenth تعطیلات فدرال است که نشانه رسمی پایان برده داری در ایالات متحده 155 سال پیش.

“عزیز فاحشه,” آن را آغاز کرد.

“پس از 60 سال به عنوان یک لیکرز فن, من در حال حاضر می گویند به جهنم با پرداخت n–r خائن و NBA. “به جهنم بروید و پیوستن به [expletive] Kobe Bryant.”

این القاب scribbled توسط باس به عنوان نام فرستنده که برای اولین بار نام به نظر می رسد جو. برایانت لیکرز افسانه درگذشت ژانویه سقوط هلیکوپتر در کنار دخترش, سکس با شش نفر از دوستان خود و خلبان.

“پس از تفکر زیاد تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن این نامه من را دریافت کرد روز دوشنبه به طوری که هر کس می توانید ببینید نفرت واقعی است و زندگی در خارج وجود دارد” 58 ساله باس که سفید نوشت: در این عنوان به او 155,000 پیروان. “این اتفاق می افتد در جهان ما امروز. واقعی آن و در آن وجود دارد.

این نامه می آید به عنوان اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه به غرق این کشور پس از جدا کردن افغانستان از دو مرد سیاه, جورج فلوید و Rayshard بروکس در هفته های اخیر.

دو افسر مسئول مرگ آنها صورت اتهام قتل.

“به جو: آیا ارسال این نامه را به شما احساس بهتر است؟” باس اضافه شده است. “واقعا همه شما بود خود را اتلاف وقت و انرژی و تمبر. (اما با تشکر از شما برای جمله خود را بازگشت به خانه آدرس.) چرا شما در آینه نگاه کنید و ببینید خود زشتی چون من حاضر به. من دریافت کرده اند حروف شبیه به این در طول سال. توصیه من همیشه کردم ؟ ‘آن را نادیده گرفت.’ من. اما نه دیگر.

باس به این نتیجه رسیدند که با عنوان درخواست خود را “سفید دوستان به هم پیوستن اذعان نژادپرستی وجود دارد که در کشور ما و در سراسر جهان و تعهد برای جلوگیری از نادیده گرفتن آن است. همه ما باید انجام دهید بهتر است.”

لیکرز ستاره LeBron James که به مدت طولانی استفاده می شود NBA پلت فرم برای مبارزه با بی عدالتی اجتماعی, اعلان مجدد پیام و نوشت: “عشق شما JEANIE!!!” در کنار دو قلب emojis.

جیمز و دیگر ستاره ورزشکاران و هنرمندان راه اندازی یک گروه غیر انتفاعی در این ماه با هدف حفاظت از حق رای آمریکایی های آفریقایی تبار.

باس به این تیم روز جمعه به رعایت Juneteenth.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de