Lake of the Ozarks استخر mudgal تست مثبت برای coronavirus

SPRINGFIELD, Missouri-یک هفته پس از تصاویری از آخر هفته روز یادبود گرفتم ماجرا را به یک دریاچه از رشتهکوه اوزارک استخر پارتی در مرداب جک Bar & Grill در Osage ساحل ساخته شده بین المللی سرفصل های Camden County, وزارت بهداشت اعلام کرد که یک Boone County ساکن آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از بازدید از این دریاچه از رشتهکوه اوزارک منطقه در طول تعطیلات آخر هفته.

این Boone County موضوع وارد دریاچه در چهار شنبه, مارس 23 و “توسعه بیماری” روز یکشنبه با توجه به انتشار اخبار به دست آمده توسط LakeNewsOnline.com که مانند اخبار-رهبر بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

فرد آلوده “شد و به احتمال زیاد انکوبه بیماری و احتمالا عفونی در زمان دیدار” وزارت بهداشت گفت.

وزارت بهداشت منتشر شد یک جدول زمانی ممکن است COVID-19 مواجهه “با توجه به نیاز به اطلاع رسانی انبوه اعداد از مردم ناشناخته است.”

این Boone County وزارت بهداشت در حال بررسی است و Camden County گفت: هیچ مورد گزارش شده بود در این هفته.

اخبار-رهبر رسیده به Camden County وزارت بهداشت و میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان از نظر اواخر جمعه.

گزارش زیر از 16-دوم ویدئو کلیپ نمایش بلک واتر, جک, استخر, پارتی, سنت لوئیس و کانزاس سیتی منطقه ای مقامات وزارت بهداشت به هشدارهای صادر شده از جمله یک سفر مشاوره و مشاوره برای شرکت کنندگان به خود قرنطینه اخبار ایران و ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

اعضای عمومی که ممکن است در مرداب جک و سایه Gators و تنبل Gators در استخر و یا Buffalo Wild Wings در آن منطقه خواسته به مانیتور برای COVID-19 علائمی از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس و بدن درد و سردرد, تهوع, استفراغ, اسهال و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

کمدن شهرستان از مردم خواست در خانه بمانند اگر بیمار به تماس با پزشک خود اگر شما تجربه هر گونه علائم و به خود منزوی تا زمانی که نتایج آزمون شناخته شده است.

دنبال گرگوری Holman در توییتر @GregHolmanNL یا ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de