عدم درام می دهد متس دلیل به "باور"

موانع برای یک فصل باقی می ماند قابل توجه اما آن را OK به رسمیت شناختن پیروزی های کوچک با تاکید بر نیاز به ماند

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

موانع برای یک فصل باقی می ماند قابل توجه اما آن را OK به رسمیت شناختن پیروزی های کوچک با تاکید بر نیاز به ماندن هوشیار.

بهار آموزش 2.0 می رسد یک نقطه میانی دوشنبه — که متس خواهد نشان دادن بازیکنان بعد از تمرین — ترک یک هفته و نیم قبل از بریوز می رسند امیدوارم شروع این 60-بازی فصل.

تعادل شکننده است. یکی COVID-19 شیوع در هر اردوگاه می تواند این فصل در معرض خطر است. در محدوده NL East, بریوز شده اند فوق العاده ضربه با فردی فریمن coronavirus علائم و نیک Blackburn' پس از آن تصمیم به انتخاب کردن از این فصل است.

در کوئینز وجود دارد حداقل توهم ثبات. کانو رابینسون و براد واحد باقی می ماند وجود ندارد و از اردوگاه به دلایل غیر قابل توضیح اما متس برنج مانده است سازگار در ارائه یک چشم انداز روشن برای چه چیزی می تواند یک فصل بیس بال.

شاید عدم شک و تردید است که یک واحد پیام متس مایل به انتقال یا در سازمانی یا محل باشگاه وانجمن سطح. یا آن را می تواند متس واقعا معتقدم که این آزمایش یک فرصت برای موفقیت است.

Mets manager Luis Rojas
متس مدیر لوئیس Rojasچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

"این قطعا رفته خیلی بهتر از آنچه من بینی" مدیر لوئیس Rojas روز یکشنبه گفت. "من در همان ابتدا که ما تا به حال بسیاری از چالش ها و من واقعا به دنبال به جلو به دیدن چگونه بچه ها رفتن به اتخاذ آن است. آنها انجام یک کار فوق العاده ای پس از آن رفتن خیلی بهتر تا آنجا بچه ها اتخاذ که روال گرفتن از طریق کل فرایند غربالگری در آینده و پس از آن در این زمینه در هر دو dugouts و همچنین نگه داشتن فاصله و حفظ سلامت پروتکل در طول روز و سرگرم کننده مانند آنها در بازی. من واقعا با چگونه آن را رفته است."

نسبت عدم درام مجاز است متس به تمرکز بر روی خود را در زمینه تحولات شروع با Yoenis Cespedes' بازیابی و انتظار او را آماده برای روز افتتاحیه. جف مک نیل قدرت نمایش استیون Matz را curveball, Dellin Betances' بهبود سرعت و حتی Jed زن lowrie رؤیت ایجاد وزوز.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

که است که می گویند بیس بال بوده و بزرگترین داستان در سیتی زمینه بیش از این 10 روز اول از تمرینات است. می کردن از طریق 10 بعدی که برنامه ریزی شده که شامل نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها در روز شنبه و یکشنبه ؟

"من واقعا بر این باورند که در اینجا با متس آنها در حال انجام بهترین خود را و آن را واقعا احساس می کند مانند یک محیط امن" مارکوس بود گفت. "من احساس امنیت در اینجا. من احساس می کنم اما من واقعا معتقدم که این یک وضعیت که در آن شما نمی تواند فکر می کنم سه روز پایین جاده. شما نمی توانید فکر می کنم یک هفته از هم اکنون. شما واقعا باید در لحظه و آن را روز به روز به دلیل وجود بسیاری از عوامل مختلف است که می آیند تا هر روز و شما فقط باید به روند آن را دوست دارم."

شروع به فصل به طور منظم را بیشتر چالش ها از تیم پرواز به هتل ها و مناطق که بازیکنان ممکن است پراکنده پس از بازی. عدم وجود حباب تنظیم مانند NBA اجرا کرده است, به معنی افزایش اضطراب در مورد شیوع است که این ورزش در خطر است. پس از آن وجود دارد در حال افزایش coronavirus موارد در نقاط مانند فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا را تهدید می کند که امکان این کشورها استقبال از ورزش حرفه ای حتی در خالی ballparks.

چنین نمایش تصویر بزرگ دلهره آور است بلکه بسیار فراتر از آن بازیکنان کنترل. این متس مانند تیم های دیگر ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی یک لیست از پروتکل های ایمنی است که فقط ممکن است بهبود شانس خود را برای یک فصل است.

"من می توانم صحبت می کنند برای آنچه ما در اینجا انجام و آن را خاموش نمودار عمق اجتماعی فاصله و محتاط چگونه ما با آنچه که ما در حال انجام در اینجا" جیک Marisnick گفت. "اگر هر تیم در حال رفتن در مورد آن همان راه ما هستند و من خیلی اعتماد به نفس بالا در این فصل حال کامل شدن است."

این متس ها در نیمه راه به فصل به طور منظم. این یک پیروزی کوچک برای جشن گرفتن نه تنها در یک گروه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب