LA real estate توسعه دهنده آخرین پیشنهاد برای متس

یک پیشنهاد جدید پدید آمده برای بسیار-زیادی-برای-فروش, New York Mets.

Kurt راپاپورت 49 ساله لس آنجلس مسکن تبدیل شده توسعه دهنده املاک و مستغلات است که منجر به یک گروه که امیدوار به خرید پول-از دست دادن Amazin است.

منابع نزدیک به راپاپورت تایید به پست که خود گروه است که در تماس مستقیم با متس’ بانکداران, Allen & Co. چند نفر آشنا با این پیشنهاد می گویند که راپاپورت که برنده دیو Winfield بشردوستانه جایزه در لیگ اصلی بیس بال رویداد در سال 2018 یک فن بیس بال با سنگین-hitter وظیفه اتصالات و می تواند در جدول قابل ملاحظه پیشنهاد.

راپاپورت ثروت خود را ساخته شده به عنوان هالیوود مسکن به ستاره برش معاملات برای مالیبو و بورلی هیلز قصرها به نمایندگی از افراد مشهور مانند Ellen DeGeneres و Ryan Seacrest. در سال 2008 راپاپورت به فروش می رسد خود را در بورلی هیلز پد به تام کروز و کتی هولمز برای $32.5 میلیون. خود را خالص ارزش است که تصور می شود در محله $350 میلیون.

این راپاپورت پیشنهاد به ارمغان می آورد و در مجموع فعال مناقصه تایید توسط پست به چهار در کنار سهام خصوصی میلیاردرهای جاش هریس و دیوید بلیتزر, افراد مشهور, زن و شوهر و قدرت جنیفر لوپز و الکس رودریگز و انگلیسی, میلیاردر برادران سیمون و دیوید روبن.

Citi Field
Lenders, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

با توجه به برخی از گزارش های Wilpons ادعا می کنند که شش مناقصه یک ادعا می کنند که به طور فزاینده ای مورد سوال توسط مردم در داخل روند مناقصه که همچنین اشاره می کنند که Wilpons به طور فزاینده ای با انگیزه فروشندگان و روشن ساخته اند که آنها نیاز به یک معامله انجام می شود تا پایان سال 2020 است.

“اگر وجود دارد شش گروه های فعال, من در حال مرگ به می دانم که برخی از آنها عبارتند از” یک خودی گفت. “شاید من شمارش اشتباه است اما به نظر می رسد مانند ما چند کوتاه است.”

یک فرد است که به طور فعال در مناقصه این تیم در حال حاضر استیو کوهن.

منابع نزدیک به پرچین-صندوق میلیاردر تایید به پست که کوهن را دیدم که خود را $2.6 میلیارد دلار خرید سقوط از هم جدا در آخرین لحظه پشت در فوریه قصد ندارد به ارائه یک پیشنهاد در روزهای آینده و که Allen & Co. مطمئن است به برخی از زمان مناقصه که کوهن است که در این فرآیند است.

که گفت: کوهن است که هنوز هم گفته می شود, مشاهده وضعیت با علاقه هر دو به عنوان یک 8 درصد اقلیت صاحب تیم و به عنوان کسی که پناه دادن به یک عشق برای متس و دشمنی نسبت به Wilpons پس از قرارداد خود را تبدیل به یک افتضاح.

آن است که خارج از قلمرو امکان است که کوهن ارائه می دهد یک پیشنهاد باید Wilpons موفق به دریافت قیمت درخواست خود را.

“استیو کوهن هنوز هم می خواهد متس” یک منبع گفت. “و او معمولا می شود آنچه او می خواهد.”

خودی بگویید این پست که به رغم برخی گزارش های Wilpons بعید است برای دیدن مناقصه از 2 میلیارد دلار یا بیشتر.

عنوان پست گزارش کرده هریس و بلیتزر در حال برگزاری سریع به پیشنهاد خود را از $1.4 میلیارد دلار و منابع آشنا با راپاپورت پیشنهاد شد و شک و تردید است که او ارزش پول-از دست دادن تیم در $2 میلیارد دلار به خصوص با توجه به آنچه COVID-19 و پیامدهای آن را به نرم افزار ورزشی’ عکس های مالی. این Reubens گزارش ببینید متس به عنوان یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات با یک سمی-دارایی تیم بیس بال متصل است.

گزارش می دهد که رودریگز لوپز و این گروه آماده است برای دیدار با 2 میلیارد دلار ارزیابی شد و همچنین ملاقات با برخی از بی اعتقادی از خودی.

“اگر آنها پیشنهاد 2 میلیارد دلار آنها برنده” یک بانکدار گفت. “من شوکه می شود اگر کسی ارائه می دهد 2 میلیارد دلار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de