Kyrie Irving است ‘ruffling پر بدون هیچ دلیل’ با NBA راه اندازی مجدد نگرانی

دو نفر از بازیکنان NBA نیست خرید Kyrie Irving انگیزه اعتقاد شبکه ستاره نگرانی در مورد NBA راه اندازی مجدد را به دور از سیاه زندگی مهم جنبش باید با یک دانه نمک است. ایروینگ رهبری یک تماس حدود 80 بازیکن در روز جمعه که در آن نشسته 22 تیم در پایان فصل به طور منظم و postseason مورد بحث قرار گرفت.

“هیچ کس گوش دادن به Kyrie,” سابق NBA مرکز و ESPN تحلیلگر کندریک پرکینز گفت: CBS Sports Radio. “NBA رفتن به ادامه. همه او را به انجام است که باعث درام های غیر ضروری بین NBA برادران که ما نیاز نداریم در حال حاضر. او را شلاق است فقط اخبار و ساخت یک دسته کامل از سر و صدا برای هیچ چیز به این دلیل که فصل NBA در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

مت بارنز گفت: زمانی که ایروینگ گفته شد او نمی تواند به اورلاندو را در جهان گسترده ای از ورزش به پشتیبانی شبکه — او را برای باقی مانده از این فصل به دلیل جراحی شانه — او به شدت انتقاد کرد.

“Kyrie نیاز به متوقف کردن گاو نر–ing” بارنز گفت: در Instagram زندگی می کنند. “نشستن بدون علت و یا هدف هدف شکست. و سپس آن را نیز تقسیم ما است.”

در تماس ایروینگ با توجه به ورزشی گفت: “من نمی پشتیبانی از رفتن به اورلاندو. … چیزی بوی کمی ماهی.”

ایروینگ است که معاون رئیس جمهور از بازیکنان’ انجمن که مورد تایید NBA قصد بازگشت. پرکینز او را به نام “صدای محبوب” در میان بازیکنان است نه “صدای قدرتمند.”

“در حال حاضر همه Kyrie در حال انجام است و تنها در تلاش برای پرتاب یک آچار در چیزی, اما او نمی باید از این قدرت برای انجام این کار” پرکینز گفت. “هنگامی که شما در حال قدرتمند شما در واقع حرکت سوزن. Kyrie است حرکت نمی سوزن. همه او را به انجام است ruffling پر بدون هیچ دلیل. NBA رفتن به ادامه خواهیم داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de