کایل Higashioka ساده coronavirus استراتژی برای یانکی’ MLB راه اندازی مجدد

یانکی ها گیر Kyle Higashioka گرفته شده پست خوانندگان در پشت صحنه به عنوان او تلاش برای ماندن آماده برای سال 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که به کن Davidoff.

سلام آخرین بار از اورگان است. من در اینجا برای بیش از سه سال در حال حاضر, اما از آن زمان به بازگشت به کار. من ترک سهشنبه به نیویورک و من در استادیوم یانکی در روز چهارشنبه به شروع تابستان آموزش.

کسانی که در چند روز گذشته قبل از فصل شد, رسمی, من می دانستم که آن زمان بحران زمانی که چیزی نیاز به اتفاق می افتد, من در واقع بسیار عصبی برای کسانی که از چند روز. من فقط خوشحالم که چیزی رو نمیفهمد. من عوامل در بورلی هیلز ورزشی شورای اسلامی بودند در تماس با من زیادی به من به روز رسانی. من نمی رسیدن بیش از حد به تیم ما نماینده زاک Britton. من سعی کردم به بریت یک استراحت. من نمیفهمد هر کس پیام کوتاه او. او احتمالا در گرفتن هولناک با تماس ها و متون. من نمی خواهم که بدتر است.

من خوش بینانه است که ما می خواهم یک فصل و من حدس می زنم خوشبینی قطعا پرداخت می شود. آن را حذف مقدار زیادی از استرس هنگامی که شما به طور مداوم نگران نتیجه منفی اتفاق می افتد حتی اگر این است که قطعا ممکن است. من همیشه شکل اگر بدترین سناریو در حال رفتن به اتفاق می افتد و سپس ما عبور از پل که هنگامی که ما وجود دارد. وجود دارد بدون استفاده از هیچ گونه نگرانی در مورد آن تمام وقت. من نمی تواند شادتر که ما حداقل این شانس را برای شروع فصل و امیدوارم ما آن را از طریق به پایان.

Kyle Higashioka
کایل Higashiokan. y. پست: چارلز Wenzelberg

آن را بیشتر و یا کمتر به ما به تلاش برای عایق کردن خودمان با اقدام به عنوان مسئولانه به عنوان ما می توانیم و تلاش برای نگه داشتن ما دور از مردم. ما باید در یک محیط کنترل شده زمانی که ما رسیدن به این زمینه است. قطعا دور از میدان ما قصد داریم برای منزوی کردن خودمان است. من فکر می کنم اگر ما بهترین کار ما می توانیم امیدوارم ما خوب خواهید بود. در جاده ها من فقط برای رفتن از هتل به میدان و آن, و آن را می شود همان چیزی که در نیویورک.

با تمام قوانین جدید آن را قطعا رفتن به متفاوت است. من فکر می کنم مقدار زیادی از آن در جایی است که برای امنیت ما و فقط به چیزهایی که در طول این عجیب و غریب فصل است. که خوب است. من فقط خوشحالم که ما در حال گرفتن این فرصت را به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد و بازی.

این shutdown داده است بسیاری از مردم زمان به فکر می کنم و مسلما من وقت آزاد بیشتری نسبت به من معمولا در این زمان از سال است. من حدس می زنم تنها تحقق من آمده ام به این است که آن را تقریبا مانند من نمی توانم باور کنم که چیزی مثل این یک سال این دیوانه است که اتفاق می افتد در طول عمر من است. حتی اگر در طول 100 سال گذشته کشور ما سابقه من مطمئن هستم که ما تا به حال مقدار زیادی از سال شده اند که فقط جنون — اما من فکر می کنم در این سال برای اولین بار در طول عمر من است که این هرج و مرج است پایین رفتن. چیزهای شبیه به این اتفاق افتاده در طول تاریخ ، مردم در گذشته مجبور به مقابله با آن و ما با آن مقابله کن.

به هر کسی که خواندن این, من واقعا قدردانی شما پس از من و با نگه داشتن با آنچه در زندگی من در طول کل این فرایند است. من بسیار نا امید است که ما نمی توانیم طرفداران در ورزشگاه. این نوع ضربان قلب از این تیم هر دو در خانه و در جاده ها است. که یکی از بهترین چیزها در مورد بازی در نیویورک طرفداران. من امیدوارم که هر کس می تواند با خیال راحت به تماشای ما در تلویزیون و امیدوارم ما را قرار داده و یک محصول خوب در این زمینه و برنده شدن یکی دیگر از قهرمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de