کوبه برایانت سالن از شهرت القایی می تواند با تاخیر توسط coronavirus

تصمیم گیری در حال آمدن است در این هفته در مورد اینکه آیا یکی از چشمگیر ترین مشاهیر سالن از شهرت کلاس را به صبر بود و مندرج با توجه به گزارش.

این سال را القاء عنوان توسط Kobe Bryant, Kevin Garnett, Tim Duncan و Tamika Catchings در اصل برنامه ریزی شده برای Aug. 28-30 در اسپرینگفیلد, Mass., اما می تواند مجبور به حرکت به این پاییز یا بهار 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بوستون گلوب گزارش داد.

سالن از شهرت در حال حاضر در حال برنامه ریزی در برگزاری این رویداد در محل بزرگتر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله — این MassMutual مرکز به جای Symphony Hall — اما تصمیم خواهد گرفت که در این هفته که آیا به جلو حرکت کند با اصل تاریخ و یا فشار آن را به عقب به Oct. 9-11 یا اوایل سال آینده مدیر عامل شرکت جان Doleva گفت جهان است. حتی اگر این تاخیر تا 2021 هر چند آن را نمی توان با ترکیب سال آینده کلاس.

“من نمی خواهم به آن را بسیار روشن ما یک رویداد جداگانه برای کلاس 2020 به دلیل بد نامی است که کلاس و رک و پوست کنده هر کلاس سزاوار خود را به رسمیت شناختن” Doleva به این روزنامه گفت. “بالقوه وجود دارد تقویم سال آینده که ما می تواند دو enshrinements.”

Kobe Bryant Hall of Fame Tim Duncan Kevin Garnett coronavirus
کوبه برایانت پس از لیکرز برنده 2009 NBA Finals.خبرگزاری گتی ایماژ

هر زمان که رویداد رخ آن را نیشگون گرفتن و کشیدن و قواعد آن را اجازه می دهد اعضای خانواده صحبت می کنند و زندگی می کنند در این مراسم به نمایندگی از inductees با توجه به جهان است. قبلا یک پس از مرگ مشمول افتخار خواهد بود با ارائه تصویری اما این تغییر می تواند اجازه می دهد ونسا برایانت به صحبت می کنند برای شوهر مرحوم او اگر بخواهد او را. برایانت و دخترش Gianna در میان نه کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در Jan. 26.

“من تا به حال این فرصت را به صحبت می کنند و بسیار به طور خلاصه با خانم برایانت و او بسیار سپاسگزار و بسیار احساسی” Doleva گفت. “او قطعا نشان داد که بسیار درگیر او و خانواده اش و دیگران در enshrinement مراسم زمانی که آن اتفاق می افتد.”

2020 سالن از شهرت کلاس نیز شامل رودی Tomjanovich و ادی ساتون که فوت شنبه در 84.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de