Tom Thibodeau به قرنطینه در کنتیکت — معلوم نیست از حرکت بعدی خود را درست مثل هر کس دیگری در NBA.

پس از اینکه ingloriously سرنگون در مینه سوتا در میان فصل سوم خود را به عنوان مربی/رئیس جمهور Thibodeau حضور داشتند مختلف NBA/کالج شیوه های. او صرف مقدار زیادی از ساعت imbedded با کلیپرز رزمندگان و سلتیکز در میان دیگران در تلاش برای نگه داشتن نزدیک به بازی.

مینه سوتا است که هنوز هم در قلاب به پرداخت Thibodeau برای فصل آینده, اما نشانه سابق نیکس دستیار مربی است خارش به عقب بر گردیم برای 2020-21.

ارسال شده در فوریه که Thibodeau خواهد بود در لئون رز لیست کوتاه و نگاه به یک مورد علاقه اگر تیم جدید رئیس جمهور تصمیم به بازگرداندن مایک میلر به عنوان سر مربی.

در حالی که شهرت او در زمان یک ضربه با شکست در آوردن جیمی باتلر به مینه سوتا و گفته نادرست استعداد های جوان, منابع گفت: پست شبکه و هوستون را قوی علاقه بیش از حد. هوستون Mike D’Antoni خواهد شد یک عامل آزاد است.

به نظر می رسد Thibodeau علاقه داشته باشند در هر سه شغل. اما نیکز را دریافت کنید اولین نرم افزار در سابق خود را دستیار مربی از آنجایی که آنها نمی خواهد رقابت در هر پتانسیل برگشتی.

به علاوه Thibodeau خلاق هنرمندان, سازمان, مشتری, کار با گل رز می داند که خود را در مدرسه راه با بازیکنان — و دوست دارد که سختی.

با توجه به منابع شبکه ستاره کوین دورنت و Kyrie Irving هر مثل و احترام Thibodeau که مربی آنها را به عنوان یک تیم ایالات متحده آمریکا دستیار.

Tom Thibodeau
Tom ThibodeauAP

“کوین یک بسکتبال جستوجوی او را دوست دارد او را” یکی NBA منبع آشنا با این وضعیت گفت. “بازیکنان بزرگ می خواهم به مربی به جز آنهایی که تنبل. اگر آنها فکر می کنم مربی بالاتر بسکتبال IQ از آنها تمام است.”

پس از او ژان. 6, 2019 شلیک Thibodeau مواجه ادعا می کند که او را بیش از حد شدید در بازیکنان جوان و با وای نا آشنا با سخت و طولانی شیوه در بار-مدیریت NBA.

“اگر شما در حال رفتن به پشته تقصیر تام شما باید به او اعتبار نیز گفت:” برنی لی باتلر عامل. “بنابراین اغلب تیم NBA بازی آن را امن و یا ماندن در حصار و نمی خواهید به توان به نتایج واقعی. تام در زمان خطر بزرگ که با نتایج بزرگ است که در نهایت ثابت کرد که نمی تواند پایدار اما آن چه لازم بود در آن زمان.”

در واقع Thibodeau در فصل دوم خود را در مینه سوتا را شکست گرگ ها’ 13 سال حذفی خشکسالی با 47-35 رکورد در 2017-18. او برنده 72.1 درصد از خانه ها در دو بازی گذشته خود را فصل به فصل و تاسیس چند حق رای پرونده از جمله بالاترین توهین آمیز بهره وری — 110.8 در هر 100 اموال.

آن شده است به خوبی مستند او با برخورد با کارل-آنتونی شهرها که می تواند به صورت بالقوه نیکز تجارت هدف و اندرو ویگینز. در ماه ژوئیه گذشته در شهرها گفت: Dom را از دست داده و بازیکنان جوان بود “بی احترامی و یک سیلی به توسعه است.”

ساقی در ضمن دوست ندارم آنچه که او را دیدم در نگرش ویگینز و شهرهای فصل گذشته و خواستار یک تجارت است. ساقی است که در حال حاضر پیشرو در میامی به احیای.

Dom در زمان سقوط در مینه سوتا به عنوان او تا به حال لابی را در Butler داد و تا ژاک LaVine و حقوق به Lauri Markkanen. مینه سوتا منابع گفت: Dom خیلی با وسواس آوردن در سابق گاو بازیکنان از جمله زمان چیز قشنگ و تاج گیبسون.

“من فکر نمی کنم Thibs برگزار می شود مسئول برای یک بازیکن و به صورت انتخابی و انتخاب چیزی دیگری” لی گفت. “من فکر می کنم حتی پس از [ساقی] تصمیم به ترک Thibs نشان داد که توانایی مسدود کردن یک تن از سر و صدا و تمرکز بر کار او را به انجام استخدام شد. که تیم به نشان دادن نشانه هایی از بهبود.

“شما نمی خواهد پیدا کردن یک بزرگتر Thibs حامی در یک راه واقعی از جیمی.”

Thibodeau شناخته شده است به عنوان یک دفاعی کارفرما اما حمایت خود را از سنتی جرم پرچم در 3 نقطه mad NBA. Thibodeau این تیم هرگز به پایان رسید و بالاتر از 16 در لیگ در 3-اشاره گر در هر بازی.

اگر او نمی کند امتیاز برنده سبک بهترین مورد برای Thibodeau است خود را برنده ،

هر چند او نیز در برخورد با خریداران مدیریت در راه رسیدن Thibodeau حرفه ای درصد برنده است .647 — 11th winningest مربی تمام وقت در میان کسانی که مربی باید 500-به همراه بازی.

در حالی که میلر انجام داده است یک کار قابل احترام و وضعیت موجود در میان همه گیر جهانی است, امن, بازی این بود که فصل اول خود را در NBA. یک Thibodeau استخدام را نیکز بزرگترین خیمه مربیگری علاوه بر این از آنجا D’Antoni.

از چهار نیکز استخدام مربیان پس از D’Antoni همه وارد موقعیت با یک درصد برنده شدن تحت .500 — مایک Woodson (.419), Derek Fisher (که هرگز مربی) جف Hornacek (.474) و دیوید Fizdale (.495).

Thibodeau برنده در صد نیست به اندازه کافی به او را نجات دهد به عنوان مینه سوتا استخدام Ryan ساندرز, پسر, افسانه تلنگر ساندرز و گرگ ایستاده در 19-45.

“این ترور شخصیت از مالکیت و مدیریت محافل در شیکاگو و مینه سوتا وحشتناک” NBA منبع گفت. “صاحبان نمی خواهید به اشتباه. آنها تحت پوشش آهنگ های خود را. در مینه سوتا وجود دارد یک تاریخ عمیق از شکست و شما باید به آنها شوک به دانستن چقدر بد آنها بوده است.

“او را دیدم برخی از استعدادهای جوان که او را دیدم تا به حال فقیر اخلاق کاری. آیا شما برای رفتن به سخت تر بر روی آنها نسبت به دولت قبلی ؟ ” منبع اضافه شده است. “نگاه کنید که چگونه خوشحال شهرها بود با ساندرز و نگاه چقدر بد آنها. اگر آنها دوست ندارند خود را سبک یا روش بدیهی است که آنها می خواهند یک گرم و فازی فضای خانواده مانند آنها در حال حاضر.”

باتلر نماینده معتقد است که کلید برای کار با Dom است که مصرف هر چیزی را شخصا. Thibodeau دو مربی لایحه Musselman و Jeff Van Gundy شد gruffer از او است.

“تام یک بار به من انداخت از عمل خود را تسهیلات به طوری که آنها می تواند به کار و پس از آن من را به شام و اشاره نکرد یک کلمه از این به بعد کار” لی گفت.

در خروج Thibodeau شد یک روزنامه نگار در ماه مارس در بوستون اسلون ورزشی کنفرانس — کلیسای جامع تجزیه و تحلیل — به عنوان او ادامه داد: به سعی و توسعه با توجه به یک منبع. هر چند Thibodeau این تیم هرگز اختصاص داده شده به سرعت-و-فضا او موافقت layups گوشه 3s و رایگان می اندازد هستند اولویت های خود را به دلیل ارزش بالا.

اما Thibodeau گفت: مهمترین اولویت “تنوع جرم.” با توجه به متن اسلون رویداد چاپ شده توسط ورزشی, Dom گفت: “چگونه حذفی بودن بازی کرد ؟ اگر شما نگاه شات مشخصات طلایی دولت آنها پرکار تیراندازی 3s به دلیل Steph [کاری] و کلی [تامپسون] اما آنها نیز بسیار خوب بودند در pick-and-roll بازی گرفتن و شلیک و استفاده از پست برای تقسیم بازی که کردم آنها را layups. به پیروزی در پلی آف, شما باید به تعادل است.”

نیکز شبکه و راکت ممکن است تصمیم بگیرید که دقیقا همان چیزی است که آنها نیاز به یک کمی از همه چیز و بسیاری از برنده.

“شما باید به احترام تعهد او به هنر و صنعت خود را,” لی گفت. “او رجعت. او بدون شک بهترین فرد در بازار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de