نیکز ممکن است بزرگ لبه در میان NBA coronavirus کلاه هرج و مرج

بابی علائم ESPN کلاه گورو پیش بینی NBA رایگان آژانس در تابستان امسال را “آهسته به خزیدن” و همه بازیکنان با opt-outs در قرارداد خود را انتخاب کنید به انتخاب کردن در.

که یکی از اقتصادی خرید اینترنتی از به طور بالقوه عظیم حقوق و دستمزد-درپوش کاهش به دلیل فصل 11 مارس shutdown.

اگر همه بازیکنان را مجبور به انتخاب کردن در, این بدان معناست که آنتونی دیویس بازگشت به لیکرز برای یک فصل دیگر و خواهد بود واجد شرایط به صورت رایگان آژانس در 2021. که یک چیز خوب برای نیکس به عنوان دیویس به احتمال زیاد خواهد شد و بیشتر متمایل به حرکت به عنوان LeBron James نوبت 37.

“من فکر می کنم ما خواهد شد 29-برای-29 بازیکن در گزینه های برداشت” علائم گفته شده در پست.

علائم سابق شبکه capologist به قلم حقوق و دستمزد-درپوش پایان نامه قطعه برای ESPN که در آن او به دنبال ایده ها از عوامل و تیم مدیران.

NBA خودی بر این باورند رایگان آژانس را “اساسا توان منجمد” مارکس نوشت: به دلیل کلاه رها کردن.

علائم گفته شده در پست او forsees تنها یک سال تخفیف — و در زیر معمول ارزش بازار است.

Knicks
نیکز GM پری اسکات و تیم رئیس جمهور لئون رزکوری Sipkin

با توجه به علامت های NBA و بازیکنان آن ارتباط هنوز به مرحله رسمی مذاکرات در حقوق و دستمزد-درپوش کاهش.

مارکس نوشت: NBA را از دست بدهند بین $1 میلیارد 2 میلیارد دلار در بسکتبال مربوط به درآمد. درپوش حقوق محاسبه شده است و یک درصد از BRI. اگر NBA را از دست می دهد 2 میلیارد دلار در BRI این کلاه را ایستادن در 95 میلیون — راه را از قبل از coronavirus طرح از 115 میلیون دلار.

حتی اگر کمیسر آدم نقره رزومه فصل در ماه جولای با فن کمتر برگشتی و زیان عظیم خواهد بود.

مارکس گفت: نیکز خواهد برای به دست آوردن اگر کلاه و لوکس-مالیات آستانه به طور قابل توجهی کاهش یافته است. نیکز باید یک سری از گزینه های تیم آنها انتظار نمی رود که به ورزش به خصوص در حال حاضر.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“اگر من نیکز من می خواهم کلاه و مالیات به سقوط” علائم گفته شده در پست. “این امر به آنها یک مزیت بزرگ است. آنها می توانند جمع آوری پول مالیات و همچنین انعطاف پذیری در حالی که چند انجام دهد.”

نیکز جمهور لئون رز استخدام capologist براک اللر از کاوالیرز تا حدی به خاطر این پست جدید-تاج های چشم انداز.

بابی Portis’ 15 میلیون دلار است که یک تیم در حالی که گزینه Elfrid Payton, وین الینگتون رخی بولاک و تاج گیبسون تعداد فقط 1 میلیون دلار در برابر هر کلاه اگر بخشیده است.

نیکز در حال جا به بودن در لوکس-مالیات بر خاک. در عوض آنها را در میان چهار تیم با درپوش اتاق را به استفاده از زیر-بازار معاملات.

در واقع نیکز می تواند چشم پوشیدن از گیبسون و re-sign او را برای کمتر از $10 میلیون او ایستاده بود به. که امکان متمایز است اگر Tom Thibodeau می شود سر مربی. Thibodeau و گیبسون با هم بودند در شیکاگو و مینه سوتا.

در جمع آوری کلاه intel مارکس نوشت: برخی از مدیران می خواهم یک بار عفو بند برای ترمیم شود. که اجازه می دهد تا تیم را برای ریختن به یکی از طاقت فرسا قرارداد از کلاه خود را. مثلا اگر دیترویت amnestied بارها مجروح بلیک گریفین او هنوز هم پرداخت می شود باقی مانده $75.5 میلیون دلار از حقوق و دستمزد خود را, اما هیچ یک از آن تعداد در کلاه.

تنها نامزد نیکز می تواند موثرتر برای چنین مانور جولیوس Randle. قدرت رو به جلو را 19 میلیون دلار در این فصل است. به علاوه اگر نیکز نمی انتخاب کنید تا Randle سوم-سال گزینه او هنوز هم به تعداد 4 میلیون دلار در سال 2021 حقوق و دستمزد کلاه هنگامی که یک پر زرق و برق رایگان-نماینده کلاس پدیدار می شود.

با بحران اقتصادی به طور بالقوه گسترش به فصل آینده شهر اوکلاهما می تواند در نظر گارد نقطه کریس پل به عنوان یک سازمان عفو مورد. پل بالقوه نیکز هدف را $41 میلیون در 2020-21 و 44 میلیون دلاری در 2021-22.

در مارکس’ او با اشاره به لیگ مارس موافقت خود را با استفاده از فرمول های ریاضی و نگه داشتن درپوش حقوق در تابستان گذشته شکل — $105 میلیون — با لوکس-مالیات آستانه $139 میلیون.

که چه اتفاقی افتاده است که NBA آمده از سال 2011 تحریم — با استفاده از سال 2011 رقم برای سال 2012. مارکس گفت: یک روحیۀ قوی تر است ترک لوکس-مالیات بر آستانه در بالا علامت $139 میلیون, بنابراین تیم نمی کنید بیشتر crunched در میان این مالی فاجعه است.

مارکس گفت: یکی از انجام نگرفته برجسته از خود سنجی غیر رسمی بود نگرانی بیش از درآمد های تاثیر بر بازار از اواسط تیم مانند ایندیانا OKC, Memphis, شارلوت و نیواورلئان.

با لغو بازی خانه, کسانی که اواسط بازار باشگاه ها از دست دادن را در پاداش آنها از نیکز لیکرز و رزمندگان که قیمت بلیط ها به طور قابل توجهی بالاتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>