نیکز کیسه مراسلات پستی: Tom Thibodeau استخدام به احتمال زیاد به معنی هیچ کارل-آنتونی شهرهای

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

خواهد استخدام Tom Thibodeau به نیویورک نیکز سر مربی جلوگیری از آنها را از بالقوه دستیابی به کارل-آنتونی شهرهای اگر او در دسترس بودن است که آنها تا به حال که در حال سقوط کردن در مینه سوتا? — مایکل یک Melendez

اشکال به استخدام Thibodeau است که آن لطمه می زند و شانس دستیابی به گرگ, گل میخ, Karl-آنتونی شهرهای اگر او را در بلوک قرار داده. که خیلی بد از رئیس جمهور لئون رز سابق خود عامل.

ارسال شده در دسامبر شهرهای یک هدف در نیکز’ تعقیب یک ستاره خواستار یک تجارت تبدیل شده است که رواج در NBA.

شهرهای یک محصول از پیسکتاوای, N. J. که مطرح شد یک نیکز فن است که خرید و فروش با تعداد زیادی شرکت پس از از دست دادن مادر خود به COVID-19 ویروس. گرگ هستند نه بخشی از راه اندازی مجدد. شهرهای’ تمایل به چوب در مینه سوتا بود افزایش یافته است پس از گرگ معامله برای خود دوست d’angelo راسل.

The Dom-شهرهای رابطه تیره و تار شد. یک منبع گفت: پست شهرهای احساس حسادت زمانی که گرگ معامله برای Thibodeau مورد علاقه جیمی باتلر. شهرهای دیگر بود و “مرد” در مینه سوتا در Thibodeau چشم. باتلر بود.

ساقی سخت بود در شهرها. به عنوان Thibodeau.

در ماه ژوئیه گذشته در شهرها گفت: از Dom را در ارتباط با بازیکنان جوان به عنوان “یک بی احترامی و یک سیلی به توسعه است.” شهرها ادامه داد: Thibs حفاری.

“فرهنگ ما در حال ساخت در اینجا بسیار ویژه” شهرهای گفت. “من بسیار خوشحالم که ما در حال معرفی [rookies] [جارت] کولور سیتی و [Jaylen] نوول به یک فرهنگ است که ما در حال حاضر دارای. من فکر نمی کنم این وضعیت قبل از می شده اند بسیار به نفع آنها است.”

با توجه به منابع ساقی و Thibodeau احساس شهرهای’ اخلاق کار نیاز به بالا رفتن درجه یک یا دو. آشتی بعید به نظر می رسد هر چند شهرهای نامگذاری شد همه ستاره زیر Thibodeau را تماشا کنید. جالب اینجاست که نیکز هرگز مواجه شهرهای این فصل است. دو ترکیب هیرو شد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

Tom Thibodeau and Karl-Anthony Towns
Tom Thibodeau و کارل-آنتونی شهرگتی ایماژ; AP

نیکز باید یک نمره رو به جلو (و) خیلی خوب (نقطه) و گارد G-لیگ. چرا آنها با استفاده از آنچه آنها را به جای صرف پول بزرگ در قدیمی, شکسته, گران قیمت نمایندگی رایگان? — سیدنی B

شما در حال اشاره به خود 2019-دور دوم انتخاب کوچک به جلو Ignas Brazdeikis و گارد نقطه Lamar پیترز. افزایش نمی, پیش نویس Brazdeikis به چپ 3-نقطه تیرانداز از میشیگان تا او را ندارد که دلبستگی. اما GM اسکات پری معامله بالاتر از 55 در پیش نویس با ساکرامنتو برای 1 میلیون دلار به ناخن Brazdeikis در 47. بنابراین پری هنوز باور است. این یک بد شکستن نهایی 16 بازی scrapped به عنوان پست گزارش داد افزایش می خواستم برای دریافت یک نگاه خوبی در Brazdeikis در بازی های نهایی است. شاید اگر نیکز نشانه کارملو آنتونی 35 ساله دامپزشک می تواند تاثیر خوبی بر Brazdeikis.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

همانطور که برای undrafted پطرس او قرار داده تا قوی اعداد به صورت G-لیگ وستچستر (17.7 امتیاز 7.2 کمک 40 درصد از 3). یکی دیگر از دلایل نیکز مشخص خواهد شد به فروختن گارد نقطه دنیس اسمیت جونیور در پیش نویس شب. می سی سی پی امور خارجه ballhandler 21 است اما بخشی از 17-مرد NBA فهرستی بنابراین او یک عامل آزاد است.

در حال نیکس به دنبال تجارت (Julius) Randle این offseason? به نظر نمی رسد مثل او متناسب با RJ یا LaMelo [توپ] (fingers crossed!). — الان Guce

بدون شک نیکز در حال باز کردن به آن است. قرارداد خود را برای فصل آینده ($18.9 میلیون) قابل کنترل است اما حرکت نزولی این است که او را به تعداد 4 میلیون دلار در سال 2021 کلاه اگر آنها نمی, تمرین تیم خود گزینه بعد از فصل آینده است. این 2021 رایگان-نماینده کلاس طلایی است. Randle تا به حال لحظات خود را به عنوان یک دو دو نیرو است و هنوز هم در اوایل نخست خود را. اما Randle دفاع است که کمتر از متوسط و از آن گزارش شده در اینجا استعداد خود را بیش از دریبل نا امید برخی از هم تیمی های خود از جمله RJ بارت. و ناامیدی بزرگتر بود Randle از دست سحر و جادو خود را از 3 نقطه خط (27.7 درصد). به عنوان دیوید Fizdale اشاره کرد به تازگی نیکز می تواند با استفاده از 3 نقطه تیراندازی کشش 4. کسی مثل می گویند Kristaps Porzingis.

آیا نیکز توقف رشد بازیکنان جوان مانند کوین, Knox, فرانک Ntilikina, Allonzo کوشا و دنیس اسمیت جونیور با کسب جانبازان? — لوئیس متی

من شنیده ام کسی در این سازمان یک بار می گویند امضای مارکوس موریس حال حرکت نزولی حتی اگر آنها کلیپرز’ در دور اول انتخاب کنید در ماه فوریه در تجارت است. (نیکز را انتخاب کنید 27th اما موضوع به تغییر پس از هشت بازی راه اندازی مجدد).

کوین ناکس به خاک سپرده شد روی نیمکت پشت موریس از دست داده و اعتماد به نفس خود را در طول یک دانشجوی سال دوم-jinxed مبارزات انتخاباتی. بیش از حد امضای Elfrid Payton کمک های خود را برنده از دست دادن رکورد اما قطعا قرار دادن دنیس اسمیت جونیور به عنوان انسان های عجیب و غریب با Ntilikina درآمد پشتیبان وظایف. شما می توانید در مورد آن را از بین برد اسمیت که منابع می گویند نگران بود در زمان Payton امضای.

در نهایت Allonzo کوشا بود و در واقع به خاک سپرده شد پشت mélange تیراندازی نگهبانان که شامل جانبازان وین الینگتون و رخی بولاک. در جمع از آن جانبازان کمک نمی کند نیکز حتی رقابت برای هشتم بذر آن همه نتیجه معکوس داده و به همین دلیل رئیس جمهور سابق استیو میلز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de