از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

آیا ما در یک جوانان در امر بازسازی و یا در حال جمع آوری دارایی های به صورت رایگان آژانس ؟ اگر ما تعیین آن سابق اجازه می دانم که طرفداران بنابراین ما می تواند بیمار با مربی و جلو ، — Egleton

جدید نیکز جمهور لئون رز استخدام شد مارس 2, اما هنوز برای صحبت کردن با رسانه ها در مورد چشم انداز خود را.

با این وجود افزایش ماموریت به نظر نمی رسد که دور از رئیس جمهور سابق استیو میلز’. نیکز فنی بازسازی اما مضطرب به اضافه کردن یک ستاره به جوان هسته ای دیر یا زود.

عنوان پست گزارش Dec. 25 نیکز امیدوار هستند ناراضی ستاره ظهور به صورت بالقوه تجارت با 2020 رایگان-نماینده کلاس در کوتاه مدت ستاره.

نیکز به حال چشم خود را بر روی 2015 شماره 1 انتخاب کنید کارل-آنتونی شهرهای رز سابق مشتری. اگر رز استخدام سابق گرگ خلبان Tom Thibodeau به عنوان سر مربی که ممکن است کار نمی کند. تاپیک متقابل بیرغبتی.

اما تجارت برای 35 ساله گارد نقطه Chris Paul شد یک چیز لحظه ای رز جوهر خود نیکز قرارداد. پل رز مورد علاقه مشتری در میان رجعت/All-Star season و انسانهای نیکز’ ضعیف ترین موقعیت.

میلز مرده بود-مجموعه برابر با اضافه کردن یک بازیکن از پل سن و قرارداد.

بسیار وجود دارد عدم قطعیت با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما یک چیز برای مطمئن شویم که: درپوش حقوق خواهد بود را کاهش داده و با توجه به منابع لیگ. در سطح, که باعث می شود آن را به نفع ساخت اطراف بازیکنان جوان ارزان تر در قرارداد.

گفت: اگر این جوان دارایی به وسوسه تندر این offseason, کشویی, Paul به کلاه فضایی خواهد بود آسان تر از اتصالات در بالا عامل رایگان. چرا که نیکز را به پیمانهایی مانند کسانی که از فرانک Ntilikina و کوین ناکس به تجارت.

Leon Rose
لئون رزکوری Sipkin

با توجه به منابع با همه گیر ایجاد یک بحران اقتصادی برای NBA تیم ممکن است مشتاق به خالی کردن غول پیکر خود قرارداد. چرا که کلاه نمی تواند به عنوان بالا, لوکس مالیات بافندگی بزرگتر است. OKC شده است ترس از مالیات لوکس داشتن یک بار ریخته جیمز هاردن.

پل می ایستد را به $41 میلیون نفر بعدی فصل و 44 میلیون دلاری در 2021-22. شما در حال حاضر.

از اضافه کردن یک پل و یا یک ستاره دیگر از طریق فیلمهای امضای 2020 رایگان عوامل در کوتاه مدت معاملات — به عنوان میلز و جنرال موتورز اسکات پری را در تابستان گذشته — به نظر می رسد به احتمال زیاد.

این 2021 کلاس لود شده است — و رهبری Giannis Antetokounmpo که ممکن است به دنبال یک بازار بزرگتر از میلواکی.

رز استخدام شد برای ارائه این بازیکن ستاره که آسیاب شکست خورده به زمین. گل رز در ساعت است.

چرا Phil Jackson عصر کار می کند ؟ — Yaron رحمانی

به عنوان “آخرین رقص” تأکید جکسون کار در شیکاگو, بی عیب و نقص بود. او موفق شده واگرا شخصیت خود را با استفاده از بومی آمریکا راه دانستن چرخش مایکل جردن به یک تیم-بازیکن اول/رهگذر. متاسفانه به عنوان نیکز جمهور جکسون رو خیره در اثبات مثلث شد پایان همه و همه.

هنگامی که او استخدام جف Hornacek و مقاومت به مثلث ظاهر Jackson نیاز به اجازه Hornacek مربی این تیم با یک جرم خود را انتخاب. در بازی خود را حرفه ای Hornacek یکی از باهوش ترین بازیکنان بود و ایده های خود را. اگر کارملو آنتونی در آغوش مثلث مانند اردن انجام جکسون ریاست جمهوری می تواند موفق اند. آنتونی اهانت به مثلث و حتی تحت تاثیر قرار Kristaps Porzingis.

به عنوان خود را برای معاملات مخالفت GMs و عوامل طولانی فکر می کردند که استاد ذن بود و طاقت فرسا. هیچ کس مایل به انجام جکسون هر نعمت.

بزرگترین اشتباه برای جکسون بود امضای آنتونی به پنج سال $120 میلیون معامله و به او یک هیچ-تجارت بند. جکسون که آنتونی می خواهم اگر این تیم از دست داد. اما Brooklynite می خواستم به باقی می ماند تا زمانی که جکسون روغن سورتمه.

در حال افزایش است نیکز علاقه مند به ساق پوش, جوراب توپ ؟ چه آن را به کنجکاوی او را از پلیکان? — متی لاو

نیکز احترام بازیسازی گارد نقطه در سال 2017 پیش نویس و رتبه او بالاتر در هیئت مدیره خود از شماره 1 انتخاب کنید Markelle Fultz. نیکز مایل به قرار داده تا با گریز از مرکز پدر LaVar توپ. پس از مربی-کشتن رفتار در لس آنجلس LaVar پس از رفتار او معامله به نیواورلئان. پدر با تمرکز بیشتر بر روی پسر جوان خود را نقطه گارد LaMelo توپ بازی در استرالیا.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

نیکز را بیشتر علاقه LaMelo که احتمالا بالا-سه انتخاب در آینده پیش نویس با وجود بازی در پایین دست. نیکس به دنبال به ثمر رساند گارد نقطه در پیش نویس و 6-پا-7 LaMelo ترین صعودی با وجود لرزان تحویل در محیط شات پرش. ساق پوش, جوراب توپ نیز تلاش کرده بود با تکنیک اما بازسازی شده خود را به ضرب گلوله و در حال افزایش است.

آیا شما فکر می کنم نیکز مالکیت هرگز تغییر خواهد کرد ؟ همیشه از Isiah Thomas شکست چیزی فاسد شده است در دانمارک. — میله Gocool

حداقل دانمارک به بهداشت و درمان رایگان و به تازگی قرار گرفت No. 1 به صورت “بیشترین رضایت کشور در جهان” با توجه به نظرسنجی گالوپ. نیکز’ فن پایه های فرو رفته در نزدیک به 20 سال کشش از نارضایتی است.

جیمز دولان واز ترین چیز اشتباه در تلاش برای تبدیل نیکز به یک برنده در دادگاه و در حال حاضر می رود در برابر تمایل خود را به فضولی Masai Ujiri از تورنتو و در یک عامل است که هرگز برای یک تیم NBA.

دولان است نه فروش چون او نمی خواهید به توان یک واگذارنده. بلوز گیتاریست می تواند لبه پست-coronavirus چرا که تا کنون خود را بهترین صفت ریختن بارهای از پول را به حق رای دادن. صاحبان دیگر انتظار می رود که بسیاری thriftier به عنوان NBA معاملات با غیر قابل بیان از دست دادن درآمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de