نیکز استخدام Tom Thibodeau است با شدت بهم زدن غوطه دادن در هر راه

نیکز استخدام مربی حق در اینجا که در آن شما باید برای شروع. فراموش نکنید دو-حذف مصاحبه مسابقات تیم برنج به نظر

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

نیکز استخدام مربی حق در اینجا که در آن شما باید برای شروع. فراموش نکنید دو-حذف مصاحبه مسابقات تیم برنج به نظر می رسید به انجام در حالی که بسیاری از NBA مشغول تلاش برای بازگشت به کار, 11 داوطلبانی که سرگردان به داخل و خارج از میدان دید خود را. همه که مقدمه.

این رویداد اصلی: آنها استخدام مربی حق در زمان مناسب آنها اضافه قابل توجهی بلوک ساختمان به سمت یک مکان بهتر و بهتر زمان در Madison Square Garden. آنها استخدام Tom Thibodeau, آنها او را به پنج سال قرارداد و آنها شروع طولانی و پر زحمت کار از تبدیل شدن به یک مربوط به تیم بسکتبال دوباره.

"Tom Thibodeau یکی از بهترین مربیان جهان" Jeff Van Gundy گفت: چند ماه پیش و بله Van Gundy دقیقا نمی ترین هدف صدا در موضوع Dom — آنها هستند و آنها از نزدیک با هم آخرین بار نیکز آورده هر نوع استعداد و سبک و high-end آرمان به باغ.

کسانی که هفت سال در باغ — سال 1996-2003 — Dom نه تنها دیدم که چگونه Van Gundy آیا این کار او چگونه موفق به جلب اعتماد و وفاداری از بازیکنان خود را و به حداکثر رساندن کسانی که استعداد او همچنین یک طعم و مزه از آنچه در آن می تواند برای یک بسکتبال lifer در شهر نیویورک گرسنگی برای مدت طولانی بسکتبال تغذیه.

Van Gundy شد بعید است قهرمان محلی در اینجا ابتدا به عنوان مبهم دستیار حتی courtside به طور منظم خواهد به حال مشکل چیدن یک صف و به نوعی تبدیل شدن به یک مرد که نام نیکز طرفداران شعار یک شب در سال 1999 زمانی که تیم خود را در آستانه حذف Hawks و پیشرفت به کنفرانس نهایی.

Tom Thibodeau
Tom Thibodeauگتی ایماژ

وجود رمز و راز کوچک متصل به چگونه به نفع کسانی که قلب و ذهن. Van Gundy برنده و او جنگیدند و آن را صدمه دیده است که او به نوعی برنده و نگهداری سنگ زنی در حالی که کارفرمایان در تلاش بودند به رمان Phil Jackson, بنابراین نیز وجود دارد یک everyman کیفیت به داستان خود را. اما او تحویل داده است. او یک مربی عالی. نیکز بازی دفاع در سازمان دیده بان خود را. نیکز خون و عرق و مراقبت در سازمان دیده بان خود را. این یک معادله پیچیده.

نیکس انجام خواهد شد کسانی که همه چیز برای Thibodeau, بیش از حد, چرا که او می آید با خود را هیچ و بی معنی شهرت زیرا اگر دریک رز باد زانو خود را از یکی افتضاح بازی حذفی برابر 76ers در سال 2012 او به خوبی ممکن است منجر گاو به یک پست کامل-اردن رنسانس ممکن است به خوبی گرفته اند یکی از عناوین گرما برنده در طول LeBron James' زمان وجود دارد ممکن است به خوبی ساخته شده اند چیزی دائم در ایالات مرکز.

آن را به عنوان او 352-246 با گاو, یک .647 درصد برنده است که شامل برخی از شگفت انگیز ترین on-the-fly موقت مربیگری شغل شما همیشه خواهید دید. در سال 2013 شکسته و ضرب و شتم پایین بولز تیم راه می رفت به بروکلین و ضرب و شتم شبکه در 7 بازی از یک سری حذفی و پس از آن شبکه مربی P. J. Carlesimo صدا مانند یک بچه دبیرستانی با یک اموزشگاه گریز زدن افسر.

"او فقط انجام یک درمانگاه در این سری" Carlesimo گفت. "همه چیز ما تلاش آنها تا به حال یک جواب فوری برای. و این تیم فقط نقش خیلی سخت سر در گم. آنها به عنوان شدید به عنوان او است."

چیز نمی تواند به بسیار خوبی برای Dom در مینه سوتا هر چند تیمبرولوز آیا برنده شدن در 47 بازی گذشته خود را کامل سال وجود دارد. در NBA در سال 2020 یک مربی تنها می تواند کنترل بنابراین وجود دارد هیچ سنگی-تضمین سرد نیکز فقط باید امن عبور خط سفر به بالا از شرق است. اما او هنوز هم بهترین مربی در دسترس است. استفاده می شود که برای هر زمانی که تیم جدید نیویورک رفت و به دنبال مربیان است. برای نیکس در حال حاضر این اهمیت هنوز هم.

آنها عاقل بودند که برای دور زدن Jason Kidd و هر چه هذیان از Giannis Antetokounmpo او ممکن است dangled در طول مصاحبه. شما استخدام کید شما خود را استخدام نقشه گذشته خود Machiavellian دسیسه و نیست که چه نیکز مورد نیاز است که 20 درصد شانس کید در واقع می تواند ارائه Giannis.

Thibodeau خواهد شد و تقاضا پاسخگویی خواهد بود و او یک معلم برای بچه ها. Van Gundy گفته است هر کسی که گوش که برنده شدن بازیکنان رشد تحت Thibodeau و البته بخشی از این تیم ماموریت خواهد بود برای به دست آوردن بیشتر از این نوع از بازیکنان است. اما برای یک, به نظر می رسد یک Dom-RJ Barrett مشارکت باید بدجور پربار.

این یک جای خوب برای شروع است. نیکز وقت خود را در زمان و به نظر می رسید به صحبت کردن با هر مربی این سمت از نورمن دیل و کن ریوز به دنبال ایجاد حق انتخاب. مهم نیست که چگونه آنها در اینجا این مهم است که آنها به اینجا رسیدیم. آنها استخدام Tom Thibodeau. آنها استخدام مربی حق.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب