نیکز بزرگ Patrick Ewing: من دو مدال طلای المپیک به سرقت رفته بودند

پاتریک اوینگ هرگز موفق به کسب یک عنوان NBA و برای اضافه کردن توهین به جراحت نیکز و جورج تاون بزرگ نشان داد که روز پنجشنبه در المپیک مدال طلا را به دست آورد و در سال 1992 به عنوان یک عضو از تیم رویایی به سرقت رفته بود.

“خانه من خراب کردم به در نیویورک در یک نقطه و آنها را به سرقت برده من مدال” سارکوم نشان داد برای اولین بار در روز سه شنبه را “دن پاتریک نشان می دهد.”

سارکوم که نمی نشان می دهد تاریخ و دزدی و گفت: 1984 مدال طلا به سرقت رفته بود و همچنین در سال 1984 NCAA عنوان حلقه او برنده با Hoyas.

مدت کوتاهی پس از شکستن در سارکوم گفت که او به نام ایالات متحده آمریکا بسکتبال مدیر جری News بود که قادر به گرفتن او برخی از جایگزینی مدال. سالن مشاهیر مرکز با نام مستعار “بزرگ Fella” اضافه شده است که کسی در تلاش برای فروش خود حلقه قهرمانی در eBay اما که او قادر به آن را دریافت.

“گاهی اوقات آن را بمکد به خوبی شناخته شده” سارکوم گفت: در رابطه با هدفمند بودن توسط افرادی که به دنبال دریافت مشخصات بالا موارد.

Patrick Ewing
پاتریک اوینگران ساکس/CNP

سارکوم بود که برای مصاحبه حدود یک ساعت برای فیلم “آخرین رقص” گفت: او نیست به تماشای تعداد زیادی از شش قسمت از 10 قسمت مستند. جورج تاون مربی که نیکز کاهش یافت و فقط به خریداران در بسیاری حذفی جنگ نیز گفت: او احترام دوست خود اردن با عظمت اما نیازی به بطور منظم احساس آن را تا به طور کامل در این مرحله از زندگی خود را.

تیمی سابق چارلز اوکلی در یکشنبه سرزنش سارکوم برای این واقعیت نیکز از دست داد حماسه 1993 نبرد نهایی کنفرانس شرق به اردن گاو نه چارلز اسمیت که از دست رفته متعدد قرار داده و پشت تلاش در ثانیه بسته شدن نیکز’ 97-94 بازی 5 از دست دادن که به شیکاگو 3-2 سری منجر شود.

“پاتریک در پایان بازی او می خواهم دو تیمی,” Oakley گفت: پست Marc برمن. “او می خواهم شلیک fadeaways در دو تیم که صدمه دیده است ما به عنوان یک تیم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>