نیکز مشتاق برای این سود از دست رفته NBA اورلاندو راه اندازی مجدد

نیکز شد دوسوگرا در مورد اینکه بخشی از NBA راه اندازی مجدد در دیزنی جهان به عنوان آنها نمی خواهند به طور قابل توجهی به تاخیر سر مربیگری جستجو.

اما در ازای بازی در میکی موس مسابقات جیمز دولان باشگاه نگران داشتن استادانه درست شده “اوتا” راه اندازی مجدد ساختار خود را با توجه به NBA منبع.

“هشت تیم که بازی نیاز به پارامترها و دستورالعمل برای offseason کار” یک لیگ گفت: با توجه به این پست. “امید است که به وضوح در برخی از نقطه به زودی پس از این تیم ها می توانید شروع به سازماندهی و برنامه ریزی خود را offseasons.”

هیچ کس می تواند بیشتر مشتاق به مرحله شیوه نوعی در این تابستان از presumptive نیکز مربیگری مورد علاقه Tom Thibodeau.

شده است وجود دارد بحث NFL نسخه از “OTAs” (سازمان فعالیت تیمی) در ماه جولای و اوت و سپتامبر. با توجه به NBA, منبع, لیگ است که با انگیزه به ترتیب OTAs برای هشت تیم برای جلوگیری از بازیکنان از نمایش به صورت تصادفی و کنترل نشده summer league وانت-محیط بازی.

نیکز در حال انتظار برای NBA به بررسی چندین گزینه های روی میز برای غیر اورلاندو هشت. منابع مختلف می گویند لیگ و بازیکنان ارتباط اولویت اول است استخوانی پایین دیزنی جهان coronavirus پیچیدگی.

نیکز امیدوار هستیم آنها را به حداقل اجباری دو هفته ای پس از اکتبر. 15 پیش نویس و قبل از آزمایشی افتتاح اردوگاه آموزشی Nov. 6.

اساسا این را قادر می سازد نیکز رزمندگان, بازها, Hornets, بولز, کاوالیرز, پیستون و تیمبرولوز شروع به اردوگاه های آموزشی زودتر از 22 تیم که رقابت برای عنوان در اورلاندو است.

نیکز که به پایان رسید 21-45 باید سه میدارد در آینده پیش نویس خود را در قرعه کشی انتخاب کلیپرز’ در دور اول انتخاب و شارلوت دور دوم انتخاب کنید.

که آنها را به سه میدارد در بالای 38 برای rookie جمهور لئون رز اولین پیش نویس و آنها نمی خواهد که به نفع سنتی لاس وگاس لیگ تابستانی برای به دست آوردن یک نگاه جدید بازیکنان.

با توجه به ESPN NBA است که به دنبال در یک هفته دو اردوگاه های آموزشی در ماه جولای برای سرنگون هشت و چند تابستان-مسابقات لیگ در ماه اوت به نگه داشتن بازیکنان جوان مشغول اند.

که یک جایزه خوب برای هر نیکز مربی به خصوص Thibodeau که تابستان-لیگ شیوه های زمانی که در نیویورک در اوایل 2000s حماسه در طول. تا زمانی که جان Calipari نمی پرتاب کلاه خود را در حلقه Thibodeau قوی مورد علاقه.

Knicks NBA Orlando OTAs
نیکز GM اسکات پری و رئیس جمهور لئون رزکوری Sipkin

چند نیکز بازیکنان از 2019-20 فهرستی نخواهد بود فصل آینده به دلیل کشت از گزینه های تیم. اما هشت نفر از 17 بازیکن تحت قرارداد برای فصل آینده — بسیاری از آنها جوان و نیاز به بازآموزی پس در حال تعطیل در طول بیماری همه گیر.

RJ Barrett, Mitchell, رابینسون, کوین, Knox, فرانک Ntilikina دنیس اسمیت جونیور Ignas Brazdeikis, ژولیوس Randle و دو بازیکن راه کنی Wooten تحت قرارداد. (Wooten یک تیم گزینه ای که به احتمال زیاد اعمال خواهد شد).

در ضمن نیکز در پشتیبانی کامل از فصل آینده شروع Dec. 1 با توجه به یک منبع. بازیکنان ارتباط خودداری کردند که در دسامبر. 1 تاریخ در روز جمعه رای به راه اندازی مجدد نجومی و می خواهید آن را تحت فشار قرار دادند.

منابع گفت: ارسال این اتحادیه نگران بیش از حد سریع از یک چرخش با NBA نهایی احتمالا پایان اکتبر. 12.

نیکز ترجیح می دهید به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. حتی شروع به عنوان به زودی به عنوان Dec. 1 معنی آنها را می خواهم نه یک بازی به طور منظم فصل بازی در نزدیک به نه ماه — پس از 11 مارس در آتلانتا.

در ضمن گل رز, GM اسکات پری و معاونت استراتژی براک اللر آماده شد برای شروع مربیگری مصاحبه این هفته – به احتمال زیاد توسط ویدئو کنفرانس. Thibodeau قوی مورد علاقه اما مربی موقت مایک میلر کنی اتکینسون و مایک Woodson نیز مصاحبه شده است. این پست قبلا گزارش میلر بود به احتمال زیاد به باقی می ماند در کارکنان در برخی از ظرفیت.

نیکز باید لبه بزرگ در به دست آوردن Thibodeau چون علاقه مند خواستگاران با بهتر فهرست اسامی مانند شبکه و موشک و حتی 76ers — درگیر خواهد شد در راه اندازی مجدد به اواسط ماه اوت است.

گفتنی پست که Thibodeau داشته اند علاقه راکت کار با Mike D’Antoni مجموعه برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از اورلاندو راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>