نیکز در واقع می تواند را به پلی آف در این وحشی NBA سناریو

نیکز می تواند خود را در شش فصل حذفی خشکسالی پس از همه در یک پست-coronavirus راه اندازی مجدد سناریو — اما آن را با یک ستاره.

به گفته یک منبع یکی از بسیاری از برنامه های NBA راه اندازی مجدد است که با داشتن تیم اضافی نمی ریاضی حذف از مرحله پلی آف یک بازی کوتاه-در مسابقات در ماه جولای برای پیشبرد به گسترش حذفی.

یک نمونه این است که تیم رتبه نه از طریق 12 در هر کنفرانس در مرحله یک چهار تیم تک-مسابقات حذف. برنده این رویداد می شود سمت راست به بازی بازی های فعلی شماره 8 دانه به نقطه نهایی در داخل رسمی 16-تیم حذفی.

به طور معمول برگشتی شامل هشت از شرق و هشت از غرب است. کمیسر آدم نقره ای اخیرا گفته او امیدوار است برگزاری بهترین هفت سری در هر دور بدون طرفداران و در دو سایت (به احتمال زیاد اورلاندو و لاس وگاس).

نیکز را به بازی در رویداد به عنوان آنها ایستاده در محل 12th در 21-45. شبکه (30-34) در حال حاضر مسجل به عنوان شماره 7 دانه.

بازی در مدل می تواند نقره را از تلاش برای تشویق برخی از تیم های محدود برای قرعه کشی برای بازگشت به اقدام در این فصل است. برخی از NBA پایین ساکنان این خواهد بود به طور رسمی به پایان رسید. به سادگی با اضافه کردن اضافی تیم به پلی آف است مفهوم دیگری.

“خواهد بود که متوسط بین پایان فصل با تمام تیم فقط تیم هنوز زنده ریاضی, مهم نیست چقدر غیر واقعی خود شانس بودند” یکی NBA منبع گفت.

در یک کنفرانس تلفنی با بازیکنان در جمعه نقره ای ادعا کرد که در تمام صاحبان در هیئت مدیره را به بازی دوباره.

اما نقره ای تمایلات مگس در چهره یک نظر ساخته شده 10 ماه پیش توسط شبکه صاحب جو Tsai به دانش آموزان دانشگاه استنفورد. Tsai و نشان داد که تقسیم وجود دارد و در میان دارا و ندار.

“وجود دارد یک فرصت برای آنها برای رفتن به مسابقات قهرمانی” Tsai و گفت: دانش آموزان در مورد حذفی-موضع باشگاه است. “البته آنها می خواهند به بازی. اگر شما در 28th, محل, شاید این فصل که مهم نیست. وجود اختلاف نظر میان صاحبان به عنوان به خوبی.”

NBA موضع است که آن را خیلی زود به بحث در مورد جزئیات چگونه یک بازی در رویداد کار می کنند. نقره ای گفت که او ممکن است هر چیزی می دانم که تا ماه ژوئن.

یک بازی در مسابقات شامل تیم ها در بالا و هشت می تواند شیب تا قرعه کشی های سنتی. تحت روش طبیعی از 14 تیم که نیست برگشتی در حال کشت با احتمال شانس قبل از توپ پینگ پنگ کشیده می شوند.

یک راه حل این است که با استفاده از جدول رده بندی از مارس 11 shutdown و تنزیل نتایج بازی-مسابقات — مگر اینکه زمان شماره 8 دانه اورلاندو سحر و جادو (شرق) و ممفیس گریزلیز (غرب) آن را به رویداد اصلی.

نیکز را ششم-بدترین رکورد خود را و نه درصد شانس برنده شدن در قرعه کشی که به طور نامحدود به تعویق افتاد از مارس 19.

در مه 8 تیم بودند مجاز به باز کردن امکانات عمل به صورت داوطلبانه تمرینات در کشور است که در آن مستندات به پایان رسید. نیکز و شبکه باید دانشگاه های واقع در مناطق که در آن مستندات ممکن است تا ژوئن 1.

یک منبع گفت: تورهای بازیکنان با آسیب های جدی به نوتوانی داده شد NBA استثنا به بازدید خود بروکلین مرکز آموزش با یک دکتر. کوین دورنت (آشیل پارگی), Kyrie Irving (شانه) و جو هریس (مچ پا) که به واجد شرایط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>