نیکز اضافه NBA پیش نویس کارشناس والت پرین به صورت کلید در مقابل دفتر نقطه

نیکز جمهور لئون رز را اضافه کنید جامد پرسنل مرد در دراز مدت یوتا جاز دیده بانی والت پرین که تبدیل خواهد شد دستیار GM/کالج سراغ اسکات, پری.

عنوان قبلا برگزار شده توسط جرالد Madkins که در آینده با این سازمان در خطر است. Madkins’ قرارداد منقضی می شود در ماه اوت است.

برای 19 سال پرین شده است یک کلید کالج طلایه دار با یوتا است که شناخته شده برای تعالی خود در NBA پیش نویس است. جاز های اخیر پیدا شد توقیف All-Star داناون میچل در شماره 13 در سال 2017, NBA پیش نویس است. پرین پیش نویس پنج All-Stars در یوتا — Mitchell, گوردون هیوارد رودی Gobert پل Millsap و Deron Williams.

پرین قبلا برای پیستون در اواسط دهه 1990 و اوایل 2000 کار با پری. پری قرارداد گزینه برای فصل آینده برداشت شد تا در اواخر ماه آوریل است.

Walt Perrin
والت پرینAP

“او بسیار مورد احترام طلایه دار” یکی NBA اجرایی گفت: از پرین.

پرین آخرین عنوان با یوتا بود VP بازیکن پرسنل. نیکز به احتمال زیاد سه میدارد در بالای 37 سال از این پیش نویس از جمله دو سرآمد.

پرین بسیار مهم بود, در راه اندازی, کالج, تمرینات برای بازیکنان برای جاز..

“والت انجام یک کار بزرگ در ایالت یوتا و من به او افتخار میکنم” یوتا مدیر از بازیکن پرسنل دیوید Fredman گفت: پست. “والت قدرت روابط است. او مردم فرد. او می داند که بسیاری از مربیان در کالج برادری سر و دستیاران. او یک احساس بزرگ برای بازی است. والت می توانید کار با مردم و مدیریت بالا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de