کلی تامپسون برجسته در مرموز Infinite تصویری میان فروپاشی شایعات

اضافه کردن کلی تامپسون و لورا تازی مخصوص شکار خرگوش به لیست قرنطینه breakups.

رزمندگان تیراندازی گارد و “هالیوود” بازیگر باید به ظاهر آن را به نام واریز شده SportsGossip.com اولین گزارش در ماه مه اشاره به دو unfollowed یک دیگر در رسانه های اجتماعی. عکس از جفت نیز پاک از تازی مخصوص شکار خرگوش صفحه در هر خروجی.

در پی اخبار مرموز Infinite کلیپ ظاهر با یک زن ادعا او و دوستان صرف زمان با Thompson, 30. هر چند تاریخ از اتهام پاتوق نامشخص است, از آن شده است این باورند او و هاریر نیز 30 بودند و هنوز هم درگیر است.

“قرار دادن یک انگشت کردن اگر شما نقل مکان کرد و از گرجستان به کالیفرنیا و در ماه اول زندگی در کالیفرنیا دوستان خود را در حال رفتن به یک تاریخ اما به جای رفتن در تاریخ مرد می پرسد اگر او سرد با رفتن بر روی یک گروه از چیزی و خواست اگر او تا به حال هیچ گونه دختران که او می تواند به دلیل وجود دارد برای رفتن به یک دسته از پسران وجود دارد گفت: در کلیپ.

Laura Harrier and Klay Thompson in February
لورا تازی مخصوص شکار خرگوش و کلی تامپسون در فوریهگتی ایماژ

در این دیدار تعدادی از بازیکنان بسکتبال گفت: برای حضور “یکی از آنها بسیار معروف بازیکن بسکتبال” زن ادعا می کند.

“همه آشامیدنی با داشتن یک زمان خوب و سپس همه شما را Ubers به عمارت خود را و شما همه در حال شنا کردن در لباس های خود را و بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در آن خانه و شما هیچ سرنخی که این فرد بنابراین شما حتی نمی star-struck و سپس شما متوجه است که این فرد این است که او یکی از معروف ترین بازیکنان بسکتبال در حال حاضر در ایالات متحده” او ادامه داد.

او تایید کرد تامپسون هویت در یک ویدئو دوم.

تامپسون بود اول مربوط به تازی مخصوص شکار خرگوش در سال 2018 است. آنها با حضور در داجرز بازی با هم در تابستان گذشته نه طولانی پس از پنج بار NBA All-Star پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در طول بازی 6 NBA Finals.

در ماه مارس تامپسون و رفتند بیرون پا برای Vanity Fair اسکار باش.

هرزه برای Harrier را بلافاصله بازگشت ارسال درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de