Kimberly Guilfoyle, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر و کمپین رسمی تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — یک برگ برنده 2020 کمپین رسمی و دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور, آزمایش مثبت برای coronavirus جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم جشن در Mt. Rushmore جمعه.

Kimberly Guilfoyle و تهمت جونیور که تست منفی در روز جمعه خود را لغو خواهد کرد رویدادهای آینده خواهد شد و خود منزوی با توجه به سرجیو Gor رئیس ستاد نسبت ناروا به پیروزی کمیته مالی.

“او به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت” Gor در بیانیه ای گفت. “اما به عنوان یک احتیاط را لغو تمام برنامه های آینده. Donald Trump Jr مورد آزمایش قرار گرفت منفی بلکه به عنوان یک اقدام احتیاطی نیز خود جدا و لغو تمام وقایع عمومی.”

Guilfoyle سفر به داکوتای جنوبی با Trump Jr., اما نه سرنشین نیروی هوایی با رییس جمهور, به گزارش نیویورک تایمز و شبکه خبری ABC.

او در تماس با رئیس جمهور و یا گروه سفر با او و نه او فرزند ارشد پسر با توجه به زمان و ABC News. Guilfoyle و تهمت جونیور طرح به درایو به سواحل شرق.

بیشتر: در 550,000 coronavirus آزمون روزانه در آمریکا, تست هنوز بسیار پایین تر از سطح امن برای بازگشایی

Guilfoyle برنامه ریزی شده بود برای حضور در این شب جمعه رویداد. داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem گفت: در اوایل این هفته که با وجود نگرانی ها از گسترش ویروس ماسک ارائه شده خواهد بود اما نمی توان مورد نیاز در Mt. Rushmore رویداد و اجتماعی فاصله می تواند در اثر.

Guilfoyle همچنین با حضور تهمت های اخیر تجمع در Tulsa, Okla. یک خبرنگار و 2012 جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل آزمایش مثبت پس از حضور در تولسا رالی.

بیشتر: معترضان بازداشت شده در نزدیکی کوه راشمور جلوتر از امشب مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد

شش نفر بودند که درگیر در برنامه ریزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع در ژوئن 20, از جمله برخی از سرویس مخفی اعضای آزمایش مثبت برای coronavirus پیش از این رویداد و تحت قرنطینه روش.

رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در حال آزمایش این ویروس به طور معمول و افرادی که در تماس با آنها را نیز نمایش برای کوروناویروس.

کمک: Courtney سوبرامانیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de