معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق گرجستان دموکراتیک فرمانداری نامزد استیسی آبرامز به نام برای عمل و یک تحقیق رسمی در پی تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن با مردانی که او را مشکوک بودن یک سارق است.

Arbery کشته شد در فوریه. 23 در یک محله خارج از شهر نیوبرانزویک, گرجستان, اما هیچ کس دستگیر شده و یا متهم در مرگ او. گرجستان دادستان به نام برای هیئت منصفه به نقد و بررسی این پرونده در روز سه شنبه و به تصمیم می گیرید اگر اتهامات جنایی ضروری می باشد.

یک گزارش تصویری از Arbery تیراندازی کرده است ricocheted در سراسر رسانه های اجتماعی باعث اعتراض. این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید دویدن قبل از اقدام به عبور یک کامیون با دو مرد. یک گلوله شنیده میشود و سپس یک درگیری رخ بین هل دهنده و یکی از مردان.

محرک تقلب: فدرال بازداشت 2 نفر در مورد تقلب مربوط به PPP برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و صدمه coronavirus

با توجه به گزارش پلیس این حادثه به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, Gregory McMichael یکی از مردان در کامیون گفت: ماموران پلیس Arbery به حال خود حمله کردند و از او خواسته بود تا برای جلوگیری از. McMichael گفت: او فکر کرد که این مرد آنها متوقف شد مظنون به ارتکاب سرقت در محله.

یک بیانیه منتشر شده توسط S. Lee مریت یک وکیل به نمایندگی از Arbery مادر واندا کوپر گفت: “غلط روایت” ایجاد شده بود که تصویری رد.

“آقای Arbery به حال مرتکب هیچ جرم و هیچ دلیلی برای این مردان به باور آنها تا به حال حق را به متوقف کردن او را با سلاح و یا به استفاده از نیروی مرگبار در پیشبرد غیر قانونی خود اقدام به متوقف شود. این است که قتل” مریت گفت.

در یک صدای جیر جیر بایدن گفت Arbery “کشته شد و خون سرد” و خواست “, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.”

تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery: آنچه ما می دانیم درباره فیلم هیئت منصفه و دستگیری

گرجستان دادستان کل کریس کار منتشر شد بیانیه شنبه شب گفت که او “عمیقا نگران” با کشتار و که او “انتظار(ed) عدالت انجام شود به عنوان سریع که ممکن است” و حمایت از اقدامات گرجستان دفتر تحقیقات و جامعه محلی است.

بیشتر: گرجستان دادستان به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery به هیئت منصفه: “این قتل’

آبرامز گفت: “ما سیستم های اجرای قانون و عدالت باید برگزار شود و به بالاترین استانداردهای” و خواستار “تحقیق کامل مناسب اتهامات و بی طرفانه دادستان است.”

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در توییتر تصویری “sickens من را به هسته است.”

“ورزش در حالی که سیاه و سفید نباید یک حکم اعدام” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de