کلمات کلیدی: زوکربرگ گفت: می گویند از Facebook ad تحریم: ‘این همه تبلیغ خواهد بود’ به زودی به اندازه کافی

صدها شرکت در سراسر جهان به پیوست یک آگهی موقت تحریم علیه Facebook, Inc., اما رئیس اجرایی مارک زوکربرگ می گوید او نگران نیست و به هیچ وجه قصد تغییر سیاست های خود با توجه به یک گزارش جدید.

“حدس من این است که تمام این تبلیغات خواهد بود بر روی پلت فرم به زودی به اندازه کافی.”

— مارک زوکربرگ

زوکربرگ گفت: تحریم بیشتر از یک روابط عمومی مسئله از یکی که آسیب های اجتماعی-رسانه های غول پیکر خط پایین با توجه به گزارش روز شنبه با اطلاعاتی که ذکر متن سخنان زوکربرگ داد در کارکنان-تنها مجازی تاون هال جمعه.

“ما نه میخوام تغییر سیاست های ما و یا رویکرد در هر چیزی چون از یک تهدید به یک درصد از درآمد ما و یا به هر یک درصد از درآمد ما,” او گفت: با توجه به اطلاعات.

در حالی که تولید عناوین تحریم تنها شامل بخش کوچکی از Facebook را حدود 8 میلیون تبلیغ. شرکت تولید تقریبا تمام درآمد خود را از تبلیغات است.

دفعات بازدید: در اینجا علامت های تجاری عمده ای که کشیده تبلیغات از Facebook

این #StopHateForProfit کمپین آغاز شده توسط حقوق مدنی گروه در ماه گذشته فراخوانی برای شرکت های بزرگ به خود را متوقف Facebook هزینه تبلیغات برای ماه ژوئیه در اعتراض به شرکت ناتوانی در مهار سخنرانی نفرت تهدید خشونت و اطلاعات غلط در آن پلت فرم.

بخشی از روز جمعه مجازی تاون هال شد و جریان را به عموم مردم از زوکربرگ را در Facebook صفحه که در آن او اعلام کرد برخی از سیاست های تغییرات برای سرکوب نفرت محتوا و رای دادن اطلاعات غلط. اما او بنا به گزارش صریحتر در سخنان خصوصی به کارکنان گفت: Facebook نخواهد غار به فشار.

“شما می دانید ما اصلا از لحاظ فنی در تنظیم سیاست های ما به دلیل هر گونه فشار که مردم اعمال می شود به ما گفت:” با توجه به اطلاعات. “و در واقع معمولا من تمایل به فکر می کنم که اگر کسی می رود وجود دارد و تهدید شما را به انجام چیزی است که در واقع به نوعی شما را در یک جعبه که در آن در برخی از راه های آن را حتی سخت تر را به انجام آنچه آنها می خواهند چرا که در حال حاضر به نظر می رسد مانند شما در حال تسلیم شدن و این مجموعه تا بد در دراز مدت انگیزه برای دیگران انجام دهید که [به شما] به عنوان به خوبی.”

کارشناسان گفت MarketWatch در روز چهارشنبه است که شرکت ها به پیوستن به تحریم ممکن است یک افزایش بزرگتر خود را به علامت های تجاری از Facebook تبلیغات تولید کرده بود در وهله اول.

“با کشیدن تبلیغات آنها صرفه جویی در هزینه و کم خطر بیانیه ای که نتایج مثبت در تبلیغات و بازاریابی برای برندها در میان ترکیبات” فرانسیس جرارد کوربت یک استراتژی ارتباطات مشاور مستقر در دره سیلیکون گفت MarketWatch. “The Facebook تحریم است خطر پایین راه برای مدیران اجرائی را [سیاسی] بیانیه است.”

در اوایل این هفته, Rohit Kulkarni, مدیر اجرایی, در MKM همکاران نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان که تبلیغ تحریم تاثیر می گذارد کمتر از 5 درصد از Facebook درآمد.

Facebook سهام FB +4.61% رسید نزدیک به 5% در روز چهارشنبه و تا حدود 16% در سال به تاریخ نسبت به S&P 500 SPX +0.50% 3.5 درصد کاهش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de