“ما نمی دانیم که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به طور داوطلبانه تعطیل است بخش قابل توجهی از جامعه خود را.’

که وارن بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی در روز شنبه ارائه اولین اظهارات پس از coronavirus همه گیر ویران بازار سهام و اقتصاد قرار دادن یک رکورد تعداد زیادی از مردم—برخی از 30 میلیون و شمارش—از کار بیش از دوره های گذشته چند ماه کوتاه است.

به طور گسترده ای به عنوان یکی از محترم ترین سرمایه گذاران در جهان, 89 سال سرمایه گذار (او تبدیل 90 در اوت. 30) است خودداری از صحبت در مورد مهم بهداشت عمومی بحران در بیش از یک قرن تا به حال.

میلیاردر سرمایه گذار در عوض تصمیم به استفاده از او سالانه سهامداران جلسه به طور معمول یک اغراق است که به ارمغان می آورد و نزدیک به 20 ، 000 مردم هجوم آوردند به برکشایر هاتاوی دفتر مرکزی در اوماها Neb., به عنوان یک درس تاریخ در آمریکا انعطاف پذیری است.

بررسی:در اینجا وارن بافت را فرصتی برای ارائه coronavirus-متزلزل سرمایه گذاران بینش خود را بر روی یک درهم و برهم بازار سهام

ظاهر می شود در مرحله در یک سالن خالی در کنار امکان وارث گرگ هابیل و بدون شماره 2 چارلی مونگر در کنار بافت گفت که او شده است و تمایلی به بحث در مورد COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 240,000 نفر در سراسر جهان آلوده به بیش از 3.3 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از روز شنبه.

نقشه کشی برخی از مقایسه به آنفلوآنزای اسپانیایی 1918-19 بافت گفت: او نمی “می دانم که موازی” از نظر “یک جمعیت بزرگ…sidelining اقتصاد و نیروی کار خود را…و بدیهی است و جبرا ایجاد مقدار زیادی از اضطراب است.”

هنوز هم سرمایه گذار گفت: “من همچنان متقاعد شده است که هیچ چیز در واقع می تواند در جلوگیری از امریکا است.”

و او اضافه کرد: “آمریکا معجزه آمریکایی سحر و جادو همواره غالب و آن را دوباره انجام این کار.”

این بیماری مشتق شده از رمان گونه از کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین به ارمغان آورد و مالی جهان را به زانو در ارسال میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55% به یک خرس بازار, تعریف شده به عنوان یک قطره از حداقل 20% از های اخیر به اوج خود در سریع ترین کلیپ از زمانی که آمریکا در تلاطم رکود بزرگ quashing یکی از طولانی ترین گاو-بازار در تاریخ است. برای S&P 500 شاخص SPX -2.80% و نزدک کامپوزیت COMP -3.20%, آن را سریع ترین سقوط از یک رکورد در تاریخ خود را.

بافت نظرات آمده پس از برکشایر BRK.یک -2.74% BRK.ب -2.50% گزارش یک سه ماهه اول از دست دادن $49.7 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس به اشتراک بگذارید. اما برکشایر در سه ماهه اول عامل درآمد $5.9 میلیارد دلار یا حدود 3,619 در هر کلاس به اشتراک بگذارید. بافت در حال برگزاری سالانه سهامداران در جلسه روز شنبه که در آن او ممکن است ارائه سرنخ های بیشتری در استراتژی خود را در طول این بهداشت عمومی بحران.

اظهارات خود در روز شنبه ممکن است در خدمت به توضیح دهد که چرا خود را کنگلومرا صرف سه ماهه اول انباشت پول نقد به نسبت سابقه است. عمومی براده نشان داد که این شرکت نگهداشت وجه نقد و معادل ballooned به رکورد $137.2 میلیارد دلار در پایان سه ماهه اول از حدود 128 میلیارد دلار در پایان سال.

وی افزود: در روز شنبه نظرات که سرمایه گذاران باید به دقت در مورد “چگونه شما شرط می بندم” در این زمان بحران و به دلیل “بازار می تواند هر چیزی را انجام دهید.” “هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد.”

شاید به همین دلیل بافت مردد به سرمایه گذاری پیش بینی ها در آینده با توجه به این ویروس منحصر به فرد غیر قابل پیش بینی اگزوژن عامل. “من هیچ چیز نمی دانم شما نمی دانید که در مورد اهمیت بهداشت و درمان,” او گفت:.

او با ارائه این: “من فکر می کنم طیف وسیعی از امکانات است و تنگ کردن: ما می دانیم که ما در حال گرفتن بهترین حالت و ما می دانیم که ما در حال گرفتن یک بدترین حالت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net