“در هیچ نقطه در زندگی حرفه ای من یا زندگی من احساس ملت ما ارزش تحت تهدید بیشتر و بیشتر در خطر از در این لحظه.

که سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman مدیر سابق امور خارجه در امور اروپا برای ملی ایالات متحده آمریکا در شورای امنیت و تخلیه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک op-ed در واشنگتن پست.

“ما دولت ملی در طول چند سال گذشته بیشتر شده است یادآور رژیم استبدادی خانواده من فرار بیش از 40 سال پیش از کشور من اختصاص داده شده زندگی من به خدمت” نوشت Vindman که متولد اوکراین قبل از آمدن به آمریکا

Vindman سال گذشته شهادت داد در خانه را استیضاح جلسات که او نگرانی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 2019 “کامل” تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در فوریه Vindman شد اخراج از شورای امنیت ملی به همراه برادر خود را.

پس از بازنشستگی از ارتش Vindman گفت: او در سمت چپ نظامی پس از دو دهه از خدمات به دلیل “مبارزه با قلدری و ارعاب و اقدامات تلافی جویانه” توسط تیم مغلوب ساختن پیشی جستن “برای همیشه لطفا برای محدود کردن پیشرفت” کار خود را در پی او استیضاح شهادت.

“ما شهروندان هستند که در معرض همان نوع حملات ظالم راه اندازی خود را در برابر منتقدان و مخالفان سیاسی” او گفت:. “کسانی را انتخاب کنید که وفاداری به ارزش های آمریکایی و وفاداری به قانون اساسی بیش از خود گذشتگی به یک دروغگو رئیس جمهور و توانمندسازها هستند ،

Vindman نداد در برنامه های آینده خود در آتشین op-ed در طول تعطیلات آخر هفته توضیح داد که به دنبال به جلو به کمک” به تلاش برای “صدور حکم به رد نفرت و تعصب و بازگشت به آرمان که مجموعه ای از ایالات متحده جدا از بقیه جهان است.”

Vindman درو مقدار زیادی از پشتیبانی همراه با دانش سطحی از انتقاد:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de