کلمات کلیدی: تهمت: با رئیس جمهور دیگر خود 401(k)s را رها کردن به هیچ چیز’

آمریکایی ها’ بازنشستگی و سرمایه گذاری اوراق بهادار خواهد رنج می برند تحت رئیس جمهور دیگر و اقتصاد نمی توان به عنوان قوی به عنوان آن در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات به خبرنگاران گفت پس از گزارش اشتغال در روز پنج شنبه.

از نوامبر سال 2016 زمانی که حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا تعجب کالج انتخاباتی به نفع حزب دموکرات هیلاری کلینتون, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.51% افزایش یافته است تقریبا 45% S&P 500 SPX -1.08% به دست آورده 47 درصد و نزدک کامپوزیت COMP -0.86% است که نزدیک به 100% است. “این اعداد دیگر رئیس جمهور را,” او گفت: رعایت که دیگران ممکن است بیشتر تمایل به افزایش مالیات.

او ادامه داد:

‘401(k) خود را رها کردن به هیچ چیز و بازار سهام کاهش خواهد یافت و به هیچ چیز نیست.’

— دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوران بازنشستگی و سرمایه گذاری-حساب انشعابات خود را رئیس جمهور بودن

او اعتبار رشد بازار سهام به دولت او اقدامات از جمله دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس بحران است. “این است و نه فقط شانس,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از استعداد است.”

دو وال استریت موسسات به عنوان بسیاری از آن را به طور موثر ارائه شده rebuttals با سیتی گروپ استراتژیست گفت شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن را واضح تر وضوح و رویکرد منطقی به تجارت و کمتر سیاست نوسانات کلی و استراتژیست در J. P. Morgan داشتن اظهار داشت: یک روز قبل از آن که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را خنثی و مثبت بازار سهام تاثیر است.

ماهانه شغل داده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این, با توجه به کاخ سفید رونوشت: “این اعداد ساخته شده توسط من; این اعداد است.”

بازار سهام تا کنون در سال 2020 شده است برای سرمایه گذاران یک سوار وحشی. در ماه فوریه زمانی که اولین مورد از coronavirus تشخیص داده شد در ایالات متحده بازار سهام سقوط به اصلاح خاک و در ماه مارس آن را رسما وارد بازار فروش. متحده صادر شده مستندات آن توقیف کسب و کار و هزینه کارگران شغل خود و یا بخشی از درآمد خود را و آمریکایی ها شروع به پر کردن نرخ بیکاری در droves.

پس از آن در بازار دیده می شود سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی. در سه ماه پس از بازار اولیه ضرب و جرح آمریکا شاخص سهام دوباره به عنوان بسیاری از ایالت ها با موفقیت صورت گرفت تهاجمی اقدام به پهن کردن منحنی جدید کروناویروس عفونت و امید تشکیل شده است که کسب و کار می تواند بازگشایی و به سرعت رزومه نزدیک عملیات عادی. Rockier دوره پدید آمده اند, در پاسخ به, اقتصادی, گزارش سطح رکورد روزانه coronavirus موارد در برخی از ایالت ها و عدم اطمینان به آینده است.

در روز هنگامی که payman داده ها نشان داد که نرخ بیکاری رو به کاهش از 13.3% در ماه مه به 11.1 درصد در ماه ژوئن سهام ایالات متحده بریده تیز سود و تا حد زیادی برگزار شد و پس از آن سطوح با وجود کاهش در روز سه شنبه.

همچنین نگاه کنید به: چگونه می توانم محافظت از 401(k) از coronavirus محور رکود بازار?

در طول این دوره بازنشستگی نکات گفته شده به وحشت نیست. نوسانات طبیعی است و در صورتی که یک برنامه مالی از یک مشاور حرفه ای, آن به احتمال زیاد شامل یک کوسن برای کسانی که شاهد سرمایه گذاری های خود را ضرب و شتم. دولت گسترش الزامات واجد شرایط بودن برای محافظ به برداشت و یا قرض گرفتن از برنامه های بازنشستگی خود را هر چند مشاوران باید هشدار داد که گزینه باید آخرین راه حل باشد.

آن را خیلی زود به بگویید که چه در طولانی مدت اثرات coronavirus بحران و اثرات آن بر اقتصاد خواهد بود برای بازنشستگی محافظ و بازنشستگان. تقریبا هر کس تحت تاثیر قرار خواهد شد که آیا آنها در حال بالا یا پایین تر بگیر چون از پایین بازنشستگی-مانده حساب و متزلزل امنیت شغلی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>