کلمات کلیدی: تهمت تجارت مشاور ناوارو انفجار پکن برای ‘تخم ریزی’ coronavirus و سپس ‘بذر و پخش كردن,’ بیماری

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در یک بمب افکن بعد از ظهر جمعه در مصاحبه تلویزیونی متهم چین از داشتن “باعث” و “پنهان” از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 و سپس ارسال “صدها نفر از هزاران نفر از اتباع چینی” به “دانه و گسترش” بیماری “به ایالات متحده و ایتالیا و در همه جا در میان است.”

زمانی که MSNBC میزبان علی Velshi waded به پرس و جو که آیا ناوارو بود که وی از سوی مامورین که پکن به حال به عمد آورده در مورد آنچه که در نهایت جهانی شد همه گیر ناوارو پاسخ داد:

‘من فکر نمی کنم آن مهم است.’

او ادامه داد: “آنچه که آنها به عمد انجام داد و علی است و این فراتر از سرزنش نظر یک واقعیت است — آنها عمدا مجاز اتباع چینی به ایالات متحده, ایتالیا, و در همه جا در بین کسانی که آلوده شدند در حالی که آنها قفل کردن خود [داخلی] شبکه حمل و نقل.”

او در ادامه به متهم چینی ها از عدم افزایش اولیه زنگ هنگامی که شیوع این بیماری در سال گذشته آغاز شد و پس از آن “تحت محافظت از [سازمان بهداشت جهانی]” نه افشای دقیق ژنومی تصویر از ویروس. “حزب کمونیست چین است که مسئول هر چیز بد ما در حال تجربه در حال حاضر,” او گفت:. “ما نیاز به شروع به اشاره سرزنش در چین است.”

او گفت: بازار-توجه-تصرف ژوئن 22 سوگواری در فاکس نیوز “آن را بیش از” بود و نه لزوما در مورد ایالات متحده-چین معامله تجارت خود را اما در مورد آمریکا اعتماد در چین حزب حاکم, که, او گفت:, و با ارسال آن تجارت ترکیه به ایالات متحده بدون ذکر شیوع ویروسی که تا به حال با آغاز ماه پیش از آن در ووهان چین.

نظر:‘شدید خارج از چهار چوب’ — پیتر ناوارو در کلمات خود و بازار در رابطه با اقتصاد

بیان کرد آشکارا او می خواهم به مصاحبه با یک نقطه دوم را در علاوه بر این به انگشت اشاره در چین و بازگشت او به مورد علاقه دیرین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع گفت: “هیدروکسی کلروکین نیاز به یک نگاه دوم” در نور از یک مطالعه جدید با اشاره به آینده نگر مرگ و میر-میزان پیشرفت در دیترویت سیستم بیمارستان. “من به معنای واقعی کلمه نشستن بر 63 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین در FEMA استراتژیک ملی ذخایر است که من نمی تواند به دور است.”

در ادامه:تهمت بود که “زبان در گونه” زمانی که او گفت که ایالات متحده باید آهسته تست پایین,’ کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو می گوید:

کلمات کلیدی:تهمت در تضاد روایت است که او صحبت کردن در شوخی زمانی که او به نظر می رسد برای حمایت از رکود در coronavirus تست

ناوارو گزارش به درگیر در حداقل یک گرم در تبادل با دکتر Anthony Fauci ایالات متحده را به طور گسترده ای مورد احترام بالا عفونی-بیماری کارشناس, آیا به دنبال مقاله بیش از هر دشمنی در روابط خود را. “او نباید به عنوان اوراکل” ناوارو گفت: از Fauci. “دکتر [دبورا] Birx او را من قهرمان. من دوست دارم که چگونه او واقعا درگیر این کار است.”

تجارت مشاور باقی مانده در علم قلمرو زمانی که او اجازه داده است که “فرض منطقی” رئیس جمهور تهمت و شاید دیگران که “بیا تابستان و گرما و رطوبت خواهد خلاص شدن از شر virus” در حال حاضر به نظر می رسد ناقص بوده است.

حاشیه:پیتر ناوارو چالش ها ’60 دقیقه” در کاخ سفید را coronavirus پاسخ — آن را نشانی از رفتن نیست به خوبی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de