کلمات کلیدی: تهمت می گوید coronavirus تست ‘مبالغه” ادعا می کند کمتر از موارد اگر بدون تست

در حالی که مقامات بهداشت در ادامه به استرس اهمیت تست به عنوان کلیدی برای کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد کرد که آزمایش “مبالغه.”

“هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است.”

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

صحبت کردن با کارکنان در یک اونز & Minor, Inc. OMI, +2.95% پزشکی-تغذیه گیاه در Allentown Pa. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تست ممکن است مشکل.

“بنابراین ما باید بهترین تست در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این می تواند این آزمایش را رک و پوست کنده مبالغه? شاید آن مبالغه شده است.”

این کشور دارای بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فقط به این دلیل که ایالات متحده انجام تست های بیشتر.

“ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان, اما چرا ؟ چون ما بیشتر تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است. آنها نمی خواهند به نوشتن آن است. این حس مشترک. ما تست خیلی بیشتر است.”

بسیاری در رسانه های اجتماعی شد و سریع به نقطه نقص آشکار در رئیس جمهور منطق است.

ایالات متحده آمریکا انجام داده است نزدیک به 10 میلیون coronavirus اما کارشناسان بهداشت می گویند صدها هزار نفر بیشتر در هر روز نیاز به انجام قبل از آن را امن برای بازگشایی اقتصاد است. و در حالی که ایالات متحده انجام شده ترین آزمون ها در سراسر جهان توسط مطلق اعداد بیش از 30 کشور رتبه بالاتر از سرانه تست.

در بیانیه ای که اواخر روز شنبه جو بایدن انتخاباتی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات: “با بیانیه امروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر نشان داد که او بیشتر در رابطه با نظرسنجی اعداد و خود را از انتخاب مجدد او با حفاظت از آمریکا زندگی می کند و ارائه واقعی اقتصادی — که هر دو هر متخصص به ما می گوید تنها می تواند اتفاق می افتد کافی تست ظرفیت برای پیگیری و جلوگیری از این بیماری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>