کلمات کلیدی: ‘سفر خواهد هرگز به بازگشت به راه آن بود’ Airbnb مدیر عامل شرکت می گوید

“سفر را هرگز به بازگشت به راه آن بود قبل از COVID.”

که گریم نظر Airbnb, Inc. از بنیانگذاران و مدیر اجرایی برایان Chesky در یک مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه Axios.

“من در رکورد می گویند که سفر را هرگز به بازگشت به راه آن بود قبل از COVID. آن را فقط نمی خواهد” Chesky گفت Axios. “وجود دارد گاهی اوقات ماه هنگامی که دهه تحول اتفاق می افتد.”

Chesky پیش بینی شده است که گردشگران را از اقامت نزدیک به خانه در آینده تا حد زیادی محدود کردن سفر خود را به مکان های در رانندگی فاصله با پارک ملی تبدیل شدن به حتی بیشتر محبوب در مقصد.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به شروع به دیدن سفر تبدیل شدن به صمیمی تر محلی برای جوامع کوچکتر او گفت:” با استناد به Airbnb داده است که نشان می دهد سفر در داخل کشور است و دوره نقاهت را به سطح نرمال. اما آن کسب و کار بین المللی است که هنوز هم در حال ضربه سخت است. “مردم در حال گرفتن در هواپیما, آنها نیست, عبور مرزهای آنها معنی سفر به شهر آنها سفر برای کسب و کار است.”

دفعات بازدید: آن را امن تر به اقامت در یک هتل و یا یک Airbnb در طول تعطیلات تابستان خود را? “ما نیاز به تعادل و سلامت عقل و خطر’

“مردم را یک روز به عقب بر گردیم در هواپیما” Chesky گفت Axios. “اما یکی از چیزهایی که من فکر می کنم نسبتا دائمی تغییر است … توزیع مجدد که در آن مسافران است.”

Chesky گفت: تغییرات صدمه دیده کنوانسیون کسب و کار برای سال آمده است. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال رفتن به درک آنها نیازی به دریافت بر روی یک هواپیما به یک جلسه” او گفت:.

در حالی که کسب و کار خود را بهبود است جهانی خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس اثر مخرب بر Airbnb. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گذاشته نزدیک به 25 درصد از نیروی کار خود را در اوایل ماه مارس مطرح شده و حدود 2 میلیارد دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی برای تقویت ترازنامه خود را. خود را به پیش بینی اولیه ارائه عمومی به نظر می رسد بعید است که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی هر چند Cheskly گفته خبرگزاری بلومبرگ در ماه ژوئن که “ما نه حکم بیرون رفتن های عمومی در این سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *