کلمات کلیدی: این تهدید جدید’ به اقتصاد ایالات متحده به پرواز در صورت از عقل متعارف

‘آمریکایی ها در حال کاهش هزینه های خود را احتکار پول نقد و کاهش بدهی کارت اعتباری خود را به عنوان آنها ترس از شغل خود می تواند ناپدید می شوند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.’

است که رهبری در CNN کسب و کار داستان این هفته در مورد چگونگی مصرف کنندگان ایالات متحده شده اند مرور یکی از بزرگترین مالی curveballs جهان تا به حال دیده می شود.

حس می کند با توجه به آب و هوا.

حفاری به اعداد نشان می دهد که بدهی کارت اعتباری کاهش یافت و بزرگترین آن در صد در بیش از سه دهه در حالی که پس انداز شروع به پریدن کرد به سطوح دیده نشده از دوران ریگان,.

که خوب است درست است ؟ نه لزوما حداقل تا آنجا که تیتر داستان نگران است.

“اگر چه احتیاط این است که یک پاسخ منطقی به آن قطعیت hunkering پایین نیز خطری برای بهبود در اقتصاد تحت سلطه مخارج مصرف کننده” خبرنگار مت اگان توضیح داد. “یک اصطلاح V شکل بازیابی نمی تواند اتفاق می افتد اگر مصرف کنندگان در حال نشستن در حاشیه.”

بنابراین ما باید در خارج وجود دارد هزینه های ما راه خروج از این ظروف سرباز یا مسافر ؟ صدها نفر از پاسخ ریخت و ق را “صرفه” هیئت مدیره که تعداد برخی از 1.3 میلیون عضو دارد.

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم از نام این گروه به مفهوم رفتن نیست به خوبی.

“بله این چیزی است که اتفاق می افتد در یک سیستم است که خواسته های بی مصرف (و در عین حال نیز به تمسخر شما برای داشتن کافی نیست)” نوشت: یک کاربر تحت رسیدگی PoisonTongue.

دیگران در ق کوک به این ایده است که مصرف کنندگان باید به نحوی بود شرمنده برای بالا بردن پول نقد.

“حل و طبقه متوسط به برگزاری یک زن و شوهر هزار دلار از چپ به خود را به نام ‘احتکار پول نقد,'” BonelessSkinless گفت. “نفاق منزجر کننده است.”

TheAllMightiest با اشاره به همه گیر به عنوان دلیل خود را برای از دست دادن شغل قبل از گرفتن شات در گسترش شکاف بین ثروتمند و نه چندان ثروتمند.

“من دوست دارم که چگونه سرزنش بلافاصله می رود به طور متوسط آمریکایی به جای من dunno 1% و این megamillionaires خرید خود سهام در حال حاضر,” او گفت:. “مردم فقط تلاش برای زنده ماندن و تغذیه خود را در حال حاضر و ما قرار است در مورد مراقبت از بزرگ تصویر؟”

در ضمن میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.17% آمد دوباره تحت فشار چهارشنبه انداختن بیش از 500 امتیاز پس از رئیس بانک فدرال جروم پاول ارائه شده نامشخص کوتاه مدت چشم انداز اقتصاد است. “بازیابی ممکن است برخی از زمان برای جمع آوری به حرکت و گذشت زمان می تواند به نوبه خود مشکلات نقدینگی به پرداخت بدهی مشکلات,” او گفت:.

راه رفتن چیزهایی جذابیت “احتکار پول نقد” نمی خواهد رفتن به زودی.

“هر کس می ترسم و هر کس پوسته شوکه” کنت Engelke از کنگره اوراق بهادار مدیریت گفت MarketWatch. “شما تعجب که چگونه بسیاری از روز می توانید این رفتن و مردم بر روی لبه هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>