کلید واژهها: بازار سهام در حال حاضر یکی دیگر از خطر ‘متلاطم به” استراتژیست هشدار

به عنوان اگر همه گیر کافی نیست.

Meghan Shue, سرمایه گذاری استراتژیست به عنوان ویلمینگتون اعتماد می گوید که در حالی که coronavirus است که هنوز هم بزرگترین خطر رو به بازار سهام دیگر زایش باد مخالف می تواند ممانعت از تجمع اخیر.

“ما قطعا نگران ایالات متحده-چین تنش افزایش. ما دیده ایم آنها را متلاطم در روزهای اخیر و هفته… وجود دارد تعدادی از خطرات که من نمی فکر می کنم به اندازه کافی قیمت به بازار است که می تواند دیدن یک تجدید حیات.”

که Shue تکان دادن یک هشدار پرچم برای سرمایه گذاران در مصاحبه جمعه در CNBC که در آن او با اشاره به رئیس جمهور تهمت را به سختی صحبت در مورد چین است.

“بسیار وجود دارد اتاق در مرحله سیاسی برای هر کسی که دیده می شود به عنوان رفتن نرم در چین,” او گفت:. “ما فکر می کنیم این تنش با چین در حال رفتن به سطح شیب دار بالا.”

Shue هشدار داد که ترکیبی از تمدید تجارت تنش و عدم اطمینان بیش از coronavirus می تواند به پیدا کردن راه خود را به بازار است که ثابت کرده است که انعطاف پذیر از اواسط ماه مارس پایین.

“بازار است که با قیمت خیلی خیلی به کمال حق در حال حاضر. بسیاری به سمت راست بروید,” او گفت:. “هر قدم اشتباه در تعدادی از جبهه که آیا آن را به واکسن و یا کسب و کار است که قادر به بازگشایی به عنوان بسیاری از پیش بینی است — که می تواند دلیلی برای بازار به بازگشت برخی از این دستاوردهای.”

هنوز Shue می گوید سرمایه گذاران بلند مدت افق حداقل یک سال باید در بازار باقی می ماند به عنوان طولانی به عنوان آنها را به معده برای چه محدود به یک فرار کشش.

سهام به نظر می رسد به عقب کشیدن یک بیت برای شروع هفته آتی در میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.06% با اشاره به پایین باز کنید.

سازمان دیده بان مصاحبه:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de