کلمات کلیدی: ریسک-پاداش در بازار سهام نیست خوب به دنبال هشدار صندوق مدیر نظارت بر 16 میلیارد دلار در دارایی های

‘بازار سهام در حال حاضر با تخفیف یک درجه قابل توجهی از بهبود اقتصادی. پس منظور بهبود داده ها در اینجا ممکن است انجام این کار بسیار برای بلند کردن قیمت. خطر-پاداش بزرگ نیست اینجا.’

که Bryn Mawr اعتماد جفری میلز که مسئول نظارت بر 16 میلیارد دلار در دارایی های, صحبت کردن با CNBC جمعه در مورد آنچه در آینده برای بازار سهام تلاش برای جهت شروع هفته. در آخرین بررسی های آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.49% تا به حال منعکس کردن سه رقمی قطره به فشار بالاتر است.

“نقدینگی تزریق است که فدرال ریزرو معرفی به بازار است در واقع در حال مخروطی خاموش” میلز در ادامه می گویند. “سهام تنزیل یک محیط است که لزوما منعکس کننده نه تنها اصول اقتصادی اما درآمد اصول.”

جزئیات:او متنفر اتصال کوتاه بازار, اما او را در آن دوباره

میلز گفت که با استفاده از انتهایی قیمت به درآمد به عنوان یک اندازه گیری ارزیابی شده اند این بالا از فن آوری حباب. در این آب و هوا میلز رفت و به کم وزنی در سهام اواسط ماه آوریل است.

“شما باید اطلاعاتی که در سراسر نقشه. ضریب اطمینان داده است که واقعا روشن است. یک روز شما یک مثبت ویروس تیتر. روز بعد شما منفی یک” میلز گفت و توضیح داد که سرمایه گذاران نیاز به دریافت بیش از حد نزولی یا صعودی. “موقعیت باید تا حدودی متفاوت.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

ماه گذشته میلز صحبت از مزایای داشتن پول نقد در حاشیه در این آب و هوا.

“هنگامی که مردم از من بپرسید,” چگونه من باید سرمایه گذاری? من نیاز به این پول در یک یا حتی دو سال زمان است.’ من به آنها بگویید که آنها احتمالا حتی نباید در بازار سهام در همه” میلز CNBC گفت و اضافه کرد که مشاوره امر در حال حاضر بیشتر از همیشه.

عمده شاخص های بازار در ایالات متحده می آیند و چهار هفتگی سود از پنج با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.80% و S&P 500 SPX -0.56% هر دو تا بیش از 1 ٪ در هفته گذشته. فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.03% اضافه شده بیش از 3 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>