بسیاری از تحلیلگران به صرف چند هفته گذشته ارائه مشاوره به سرمایه گذاران برای خرید نرخهای پایین و با اشاره به سطح بی سابقه ای از سیاستهای مالی و پولی محرک در میان چیزهای دیگر به عنوان دلایل به صعودی در سهام.

نه BofA سر از تحقیقات حقوق صاحبان سهام, Savita, سوبرامانیان. در اواسط سال چشم انداز جلسه وبینار سوبرامانیان توضیح داد که او تا پایان سال هدف برای S&P 500 SPX +0.78% 2900: 8% کاهش از سطح فعلی. او در ارائه یک گاو نر مورد سهام — که آنها به ندرت بوده است به طوری جذاب و نسبت به اوراق قرضه — اما همچنین با اشاره مناجات headwinds.

“من نمی خواهد رنگ خودم به عنوان یک خرس اما خطرات میان اینجا و تا پایان سال به طور کامل به حرکت نزولی” سوبرامانیان گفت. “ما تا به حال بازگشایی دیوانگی و در حال حاضر ما شاهد بازدهی.”

چه headwinds?

وای که socked با بحران مالی و رکود بزرگ سال 2008 فقط به عنوان آنها در مورد شروع کار خود را به زندگی در حال حاضر یکی دیگر از چهره های اقتصادی فاجعه فقط به عنوان آنها ممکن است در نهایت شروع به پیدا کردن برخی از امان باشد. این بدان معناست که هزینه های مصرف کننده نمی تواند هر چیزی مانند آن را در گذشته سوبرامانیان فکر می کند. مصرف کنندگان ممکن است اتخاذ یک “رکود اقتصادی و یا حتی افسردگی مانند” صرف ذهنیت است.

تقریبا هر متریک — جدول زیر را مشاهده کنید — سهام بسیار گران است.

سهام گران هستند مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه. منبع: BofA

و در عین حال بیش از دو دهه گذشته گسترش حاشیه شده است تا حد زیادی رانده شده توسط جهانی شدن کاهش نرخ بهره و کاهش مالیات — که همه پایه یک خطر بزرگ از معکوس.

یک پیروزی دموکراتیک در ماه نوامبر به احتمال زیاد باید اثر معکوس در بازار بسیاری پسند سیاست سوبرامانیان فکر می کند.

او همچنین خواستار خودش “واقعا نگران” است که بسیاری از رشد شده است به جلو کشیده از آینده در قالب سیاستهای مالی و پولی محرک به اقتصاد امروز به پلاگین سوراخ ایجاد شده توسط COVID.

در نهایت در پاسخ به اغلب خواسته سوال در مورد اینکه چرا بازار به نظر می رسد پس از قطع از اقتصاد واقعی سوبرامانیان گفت که او فکر نمی کند که بازار سهام قیمت گذاری است که در “همه چیز عالی است.” سرمایه گذاران همچنان به پاداش سهام است که ادامه خواهد داد به استفاده از coronavirus ناشی از مستندات مانند تکنولوژی رهبران و خرده فروشان آنلاین است. او نظر خود را این است که سرمایه گذاران باید اضافه وزن مصرف کننده محصولات اساسی صنعتی و تکنولوژی و مالی در آن منظور.

“بازار نیست و قیمت گذاری در یک همه روشن در اقتصاد” سوبرامانیان گفت.

ببینید:وال استریت را رزمندگان راه صرف کرده اند سه ماه گذشته دارند. چگونه است که کار کردن ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de