کلید واژه ها: سهام-بازار خطرات باقی مانده از سال 2020 ‘به طور کامل به حرکت نزولی’ می گوید: BofA تحلیلگر

بسیاری از تحلیلگران به صرف چند هفته گذشته ارائه مشاوره به سرمایه گذاران برای خرید نرخهای پایین و با اشاره به سطح بی سابقه ای از سیاستهای مالی و پولی محرک در میان چیزهای دیگر به عنوان دلایل به صعودی در سهام.

نه BofA سر از تحقیقات حقوق صاحبان سهام, Savita, سوبرامانیان. در midyear چشم انداز توجیهی انجام شده در این هفته از طریق وبینار سوبرامانیان توضیح داد که او تا پایان سال هدف برای S&P 500 SPX -0.56% است از 2900 بنحوی 8% کاهش از سطح فعلی. او در ارائه یک گاو نر مورد سهام — که آنها به ندرت بوده است به طوری جذاب و نسبت به اوراق قرضه — اما همچنین با اشاره مناجات headwinds.

“من نمی خواهد رنگ خودم به عنوان یک خرس اما خطرات میان اینجا و تا پایان سال به طور کامل به حرکت نزولی.’

— Savita سوبرامانیان BofA

او افزود: با اشاره به تلاش برای احیای اقتصاد از آن همه گیر افسردگی: “ما تا به حال بازگشایی دیوانگی و در حال حاضر ما شاهد بازدهی.”

Coronavirus روزانه به روز رسانی:جهانی موارد COVID-19 top 12 میلیون و هشدار می دهد که همه گیر است و نه “تحت کنترل’

پس چه هستند headwinds?

وای که socked با بحران مالی و رکود بزرگ سال 2008 فقط به عنوان آنها در مورد شروع کار خود را به زندگی در حال حاضر با بسیاری از نهایت پس از شروع به پیدا کردن برخی از مالی فوت یکی دیگر از چهره های اقتصادی فاجعه. این بدان معناست که هزینه های مصرف کننده نمی تواند هر چیزی مانند آن را در گذشته سوبرامانیان گفت. مصرف کنندگان او گفت: ممکن است اتخاذ یک “رکود اقتصادی و یا حتی افسردگی مانند” صرف ذهنیت است.

تقریبا هر متریک — جدول زیر را مشاهده کنید — سهام بسیار گران است.

سهام گران هستند مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه.

منبع: BofA

و در عین حال بیش از دو دهه گذشته گسترش حاشیه شده است تا حد زیادی رانده شده توسط جهانی شدن کاهش نرخ بهره و کاهش مالیات — که همه پایه یک خطر بزرگ از معکوس.

سوبرامانیان به نام خودش “واقعا نگران” است که بسیاری از رشد شده است به جلو کشیده شده و در قالب سیاستهای مالی و پولی محرک به اقتصاد امروز به پلاگین سوراخ ایجاد شده توسط COVID.

یک پیروزی دموکراتیک در ماه نوامبر در سوبرامانیان نظر است به احتمال زیاد به اثر معکوس برخی از بازار پسند سیاست.

کلمات کلیدی:تهمت خود را می گوید ‘401(k)s را رها کردن به هیچ چیز” دیگری رئیس جمهور اما جی پی مورگان و سیتی گروپ در حال خوش مشرب در مورد سهام تحت بایدن

در نهایت در پاسخ به اغلب خواسته سوال در مورد اینکه چرا بازار به نظر می رسد پس از قطع از اقتصاد واقعی سوبرامانیان گفت که او فکر نمی کند که بازار سهام قیمت گذاری است که در “همه چیز عالی است.” سرمایه گذاران همچنان به نفع سهام که سود از coronavirus ناشی از مستندات مانند تکنولوژی رهبران و خرده فروشان آنلاین در حالی که خود او مشاهده شده است که سرمایه گذاران باید اضافه وزن مصرف کننده محصولات اساسی صنعتی و تکنولوژی و مالی در آن منظور.

در اثر او گفت که سرمایه گذاران که فکر می کنم همه چیز است hunky-dory نمی خواهد هنوز هم پاداش کار از خانه سهام.

“بازار نیست و قیمت گذاری در یک همه روشن در اقتصاد” سوبرامانیان گفت.

ببینید:وال استریت را رزمندگان راه صرف کرده اند سه ماه گذشته دارند. چگونه است که کار کردن ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de