کلید واژه ها: سهام-بازار افسانه است که به نام 3 حباب مالی می گوید این یکی از ‘Real McCoy,’ این ‘چیزهای دیوانه’

‘اعتماد به نفس من کاملا به سرعت در حال افزایش است که این در واقع تبدیل شدن به چهارم, real McCoy, حباب, از سرمایه گذاری حرفه ای است. حباب های بزرگ می توانید در یک مدت زمان طولانی و تحمیل بسیاری از درد اما حداقل من فکر می کنم ما می دانیم در حال حاضر که ما در یک. و جسارت درگیر در داشتن یک حباب در یک زمان از عظیم مالی و اقتصادی عدم قطعیت قابل توجهی است.’

که جرمی Grantham, co-بنیانگذار و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بوستون مبتنی بر مدیریت پول Grantham, Mayo, ون Otterloo & Co., ارائه یک استارک هشدار به دلالان رانندگی بازار سهام به ارتفاعات جدید در میان بزرگترین اپیدمی قرن گذشته.

“این است که واقعا مککوی واقعی این است که چیزهای دیوانه” گفت: Grantham در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در مصاحبه با CNBC که به نظر می رسد به دست کشیدن از بعضی از این چاشنی برای خروج از بازار بود که دست خوش پیشامد میشه همراه listlessly در روز چهارشنبه.

Gratham رنگ بسیار وخیم تصویر از سرمایه گذاری چشم انداز در ایالات متحده نشان می دهد که شایع تجارت با خارج-از-کار سرمایه گذاران و سفته بازی شور در اطراف ورشکستگی شرکت ها از جمله شرکت اجاره اتومبیل Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -4.50%, نشان دهنده یک بازار است که ممکن است بسیاری سبزه او دیده می شود در خود طبقه شغلی.

بخوانید: افزایش mom-and-pop سرمایه گذاران در بازار سهام خواهد شد ‘در پایان اشک,’ هشدار میلیاردر Cooperman

“این یک تجمع بدون مقدم,” او گفت: CNBC اشاره کرد که به اجرا در می آید میان دوره ای که در آن ایالات متحده سلامت اقتصادی است که در یک نقطه کم با میلیون ها نفر از مردم از کار و ورشکستگی به احتمال زیاد برای ادامه به افزایش با توجه به کاهش در فعالیت های کسب و کار و تعطیلی که آمده اند در پی مستندات اجرا را برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 پاتوژن.

بازار اما, اند متلاشیکننده بالاتر از هدف قرار دادن یک کم در مارس 23. در واقع میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.31% دارای بزرگنمایی 40.5 درصد بالاتر از اواخر مارس S&P 500 SPX -0.13% صعود به 39% و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +0.12% افزایش یافت بیش از 44 درصد بیش از دوره احداث یک هفته گذشته برای اولین بار پس از فوریه. 19

Grantham است که ارزش توجه به با توجه به prescient تماس در طول سال. او گفت که سهام بودند بالاتر از حد ارزشگذاری در سال 2000 و دوباره در سال 2007 پیش بینی کسانی که در بازار رکود, the Wall Street Journal گزارش. Grantham همچنین نشان داد که عناصر بازار مالی تبدیل شده بود unmoored از واقعیت منجر به 2008-09 بحران مالی است.

اتمام:‘دلار در حال رفتن به سقوط بسیار به شدت’ هشدار برجسته دانشگاه ییل اکونومیست

پرسید که چه سطح از قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاران باید به ایالات متحده سهام, Grantham ارائه یک متین دیدگاه که ممکن است ترک برخی از خریداران gobsmacked.

“من فکر می کنم تعداد در حال حاضر به صفر و کمتر از صفر ممکن است یک ایده بد نیست اگر شما می توانید ایستاده است.”

این کارشناس سرمایه گذاری اشاره کرد که محرک پولی از سوی فدرال رزرو که ترازنامه شروع به پریدن کرد از 4 تریلیون دلار در مارس به $7.21 تریلیون دلار در هفته گذشته و تلاش های دولت برای کمک به طور متوسط آمریکایی ها شده است یک عامل کمک کرده است که افزایش ارزش سهام در میان این بحران است.

“واضح است که تغذیه پراکندگی در سراسر اتحاد ایجاد یک محیط زیست مطلوب.”

حتی قبل از CNBC مصاحبه که پخش شده در چهار شنبه, Grantham و کسانی که در خود شرکت بوده است فروش. “عدم اطمینان به ندرت بالاتر بوده است…عجیب نه بازار سهام” هشدار داد بن دارند نورد GMO سر از تخصیص دارایی اضافه کرد که شرکت سرمایه گذاری کاهش سهام خود را در معرض قرار گرفتن در آن شاخص معیار تخصیص رایگان استراتژی از 55 درصد در ماه مارس به 25 درصد در پایان ماه آوریل است.

اتمام Grantham مصاحبه با CNBC زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>