کلید واژه ها: رودی جولیانی تماس Black Lives Matter ‘یک مارکسیست سازمان’

رودی جولیانی متوقف به صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در جلوی خانه در روز چهارشنبه و بی مطالعه پايه بلند كن بادي برجسته سابق شهردار نیویورک:

  • تماس با سیاه زندگی مهم جنبش مارکسیست سازمان است.
  • کوبیدن نیویورک تایمز برای اجرای داستان در مورد اتهام روسی نعمت بر سربازان آمریکایی.
  • سوال جو بایدن توانایی های شناختی به عنوان رئیس جمهور.
  • نام تجاری دموکراتیک شهرداران به عنوان “خطری برای خود مردم است.”

رئیس جمهور شخصی وکیل افتتاح و به پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن جیر از پیش از آن در روز بود که به نام بار گزارش که روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طالبان برای قتل آمریکایی ها — و که مقامات اطلاعاتی اقدام به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در آن — “جعل” و “خبر جعلی.”

جولیانی در توصیف این منبع ناشناس که به بیرون درز داستان به زمان به عنوان “نوعی از یک دولت جنایتکار” که “باید به زندان برود برای 20 یا 30 سال است.” و او به نام بار “ساختگی” برای در حال اجرا با داستان در حالی که اطلاعات در پشت آن همچنان مورد مناقشه است.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک مارکسیست سازمان اجرا شده توسط سه قسم خورده مارکسیستها.”

“اگر [این بار] مراقبت در مورد کشور ما که نمی خواهد از آن استفاده کنید,” او گفت: با بیان اینکه نشت داستان دمیده شده است هر گونه شانس گرفتن به پایین چه اتفاقی افتاده است. “شما منفجر تحقیقات شما منفجر منابع و شما منفجر روشها و شما ممکن است قرار داده ایم زندگی مردم در خطر است” او ادامه داد. “[این بار] نمی مراقبت به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند صدمه دیده است با یکی دیگر از داستان ساختگی.”

مرتبط با:Pompeo دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به هوش ارزیابی مورد نعمت در ایالات متحده زندگی در افغانستان

و که منجر جولیانی به حال حمله با چنگال presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“جو بایدن به یاد داشته باشید نیست وجود دارد. او کار نمی کند با یک طبقه کامل. اگر شما نمی بینید که چیزی اشتباه وجود دارد با شما.”

“کسی اقدام به هوش مانند جو بایدن خواهد بود اقدام غیر مسئولانه,” جولیانی گفت: قبل از تماس بایدن “یک شناختی-اختلال انسان” است که “نباید رئیس جمهور” است که مورد علاقه در خط حمله برای مغلوب ساختن پیشی جستن علیه بایدن. (لازم به ذکر است که در حالی که بایدن 77 است تهمت است 74 و جولیانی است 76.)

“اما جو بایدن به یاد داشته باشید نیست وجود دارد. او کار نمی کند با یک طبقه کامل. اگر شما نمی بینید که چیزی اشتباه وجود دارد با شما” جولیانی ادامه داد: قبل از ساخت سرگرم کننده بایدن از عملکرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “او مکث های طولانی و پاسخ به سوالات و او تا به حال یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته,” جولیانی گفت.

مرتبط با:بیش از 200 نفر که کار را برای جورج دبلیو بوش شروع فوق العاده PAC به حمایت جو بایدن

اما وقتی پرسیده شد که در مورد شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که یک زندگی موضوع نقاشی دیواری را رنگ آمیزی در خیابان پنجم منهتن جولیانی — که در خدمت به عنوان بزرگ اپل شهردار به مدت هشت سال — واقعا رفت.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک مارکسیست سازمان اجرا شده توسط سه قسم خورده مارکسیستها. بروید بررسی” جولیانی گفت. او به احتمال زیاد اشاره به تازه ظاهر 2015 تصویری که نشان می دهد سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذاران Patrisse Cullors اشاره به خودش و همکار سازمان به عنوان “روت مارکسیستها.”

“ما در حال آموزش مارکسیستها. ما فوق العاده متبحر در نوع ایدئولوژیک نظریه,” او گفت: در این مصاحبه در شبکه خبر. “و من فکر می کنم که آنچه که ما واقعا سعی کردم به انجام است برای ساخت یک جنبش است که می تواند مورد استفاده توسط بسیاری از سیاه عامیانه.”

مرتبط با:مردم اهدا میلیون دلار به اشتباه Black Lives Matter بنیاد — دفعات بازدید: این قبل از اینکه شما را به هر خیریه

سیاه زندگی مهم نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

جولیانی بیشتر توضیح پل به عنوان یک گروه که “برنامه ریزی برای از بین بردن پلیس برای سه سال” و گفت که آنها “در نهایت بدست احمق دموکراتیک شهرداران با آنها به توافق برسند.”

مربوط به:John Oliver توضیح می دهد ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ — و چرا این به آن معنا نیست ‘پلیس’

او سپس ادعا کرد که “بی قانونی” است که در حال اجرا شایع در شهرستانها اجرا شده توسط دموکرات ها در واقع بدون نامگذاری هر. او توییتی در برابر de Blasio و سیاتل شهردار جنی Durkan با این حال که هر دو حزب دموکرات.

“دموکراتیک شهرداران آنها یک فاجعه” او به این نتیجه رسیدند. “آنها یک خطر برای خود مردم است.”

شما می توانید گرفتن کل پايه بلند كن بادي در C-SPAN اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>