کلمات کلیدی: رئیس جمهور تهمت ناودان می شود توسط باراک اوباما و شمارنده با تماس او را “به شدت بی کفایت’

‘انجام آنچه احساس خوب — چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم. متاسفانه بسیاری از به اصطلاح grownups — از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم — هنوز هم فکر می کنم که راه به همین دلیل است که همه چیز آنقدر خراب کرد.’

که باراک اوباما به وضوح انفجار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون نام بردن از او به طور مستقیم برای دست زدن به او از coronavirus. انتقاد می آید در همان روز که پسر رئيس جمهور اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به نام همه گیر یک “استراتژی” توسط دموکرات ها آن را “جادویی” ناپدید می شوند در ماه نوامبر.

اوباما نمی رسید فقط یکی نه چندان ظریف خاردار پرتاب در کاخ سفید و در جهت طول به طور گسترده ای مشاهده سخنرانی در روز شنبه.

“این بیماری همه گیر است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ روز یکشنبه با رد اوباما به عنوان “به شدت بی کفایت.” در اینجا یک کلیپ از رئیس جمهور ضد حمله پس از بازگشت از تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید:

اوباما عمدتا ماند به دور از انتقاد از رئیس جمهور در سال های اخیر اما او در سخنرانی مشخص دومین بار در یک هفته که او اجازه دهید احساسات خود را شناخته شده است.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت” اوباما در حالی که ساخت یک فشار جو بایدن گفت: برخی از 3,000 سابق و اعضای دولت او در یک تماس. “آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

گذشته از سیاست اوباما نیز نامیده می شود برای اقدام از فارغ التحصیلی کلاس.

“اگر دنیا را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما. با همه چیز به طور ناگهانی احساس مانند آن را برای grabs این است که وقت خود را برای به دست گرفتن ابتکار عمل” او گفت:. “هیچ کس نمی تواند به شما بگویم دیگر که شما باید انتظار خود را به نوبه خود. هیچ کس نمی تواند به شما بگویم دیگر این است که چگونه آن را همیشه انجام شده است.’ بیش از هر زمان دیگری این است که لحظه ای خود را — نسل خود را در جهان به شکل.”

سازمان دیده بان خود را کامل سخنرانی:

البته اوباما طرفداران آن را دوست داشتم و روشن توییتر TWTR, +1.54% با ستایش:

به زودی #TrumpCommencementSpeech برچسب شروع روند:

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن به outdone همچنین مقدار زیادی از سر و صدا:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>