‘اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک. در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان. ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما افزایش یا کاهش با هم. و ما مصمم به افزایش است.’

که رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش خواستار آمریکایی در این تقسیم بار به گرد هم می آیند برای مبارزه با “تهدید مشترک” از coronavirus بیماری همه گیر.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید که درد و رنج تجربه ما به عنوان یک ملت نمی افتد به طور مساوی. در روز به آن خواهد شد به خصوص مهم برای مراقبت در راه های عملی برای افراد بیمار و بیکار” بوش گفت: در تصویری که جذب بیش از 5 میلیون بازدید در طول شب.

در اینجا تقریبا 3 دقیقه کلیپ:

بوش تماس برای پایان دادن به تمام حزبی مجادله شد استقبال گرم بسیاری در سراسر رسانه های اجتماعی, اما به خصوص قابل توجه در توییتر TWTR, -2.92% شخصیت نبود تقریبا به شیفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به بوش فقدان یک اظهار نظر عمومی در میان خانه حرکت به استیضاح رئیس جمهور در اواخر سال گذشته. بوش و خانواده اش, اما, انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته است.

بوش در آخرین پیام است که بخشی از “فراخوان به متحد” سری که همچنین برجسته اپرا وینفری, جولیا رابرتز, Martin Luther King III, کوئینسی جونز, نائومی جاد اندرو یانگ و دیگران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de