کلمات کلیدی: پگی نونان می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نمی تواند’ سرب در یک بحران — و خواستار بایدن به گام تا

‘[تهمت] نبوده است برابر بحران های متعدد. خبر خوب یا بد او به ندرت باعث می شود هر وضعیت بهتر است. و همه نوع می داند.’

بود که وال استریت ژورنال محافظه کار مقاله نویس پگی نونان نوشتن در مورد رئیس جمهور تهمت را به چالش هفته — نه به ذکر است بحران های متعدد از جمله بیماری همه گیر اقتصاد و تظاهرات که متزلزل ملت به هسته خود در این سال است.

برنده جایزه پولیتزر و نویسنده سابق و نویسنده سخنرانی رئیس جمهور رونالد ریگان برشمرد اخیر موانع 45 commander-in-chief در دوشنبه ستون با عنوان “هفته آن رفت و جنوبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” کسانی که مسائل او می نویسد: شامل پایین مشارکت مردم در راهپیمایی خود را در Tulsa, Okla., و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن کشیدن و جلوتر از او در پای صندوقهای رای است.

کلمات کلیدی:Grassley می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به شنیدن آنچه که وال استریت ژورنال هیئت تحریریه برای گفتن

یک سینا دانشگاه/نیویورک تایمز نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه در بر داشت بایدن کشیدن جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 50 درصد به 36 درصد. این می آید از یک هفته پس از یک نظرسنجی فاکس نیوز که تا به حال بایدن پیشرو 50 درصد به 38 درصد است.

نویسنده نتیجه می گیرد او ستون با درخواست بایدن به گام تا و اثبات رهبری خود را لغو احکام صادره ی. “ما تا به حال فکر کرده اید که اگر آقای تهمت می تواند در یک بحران. او نمی,” او نوشت. “می تواند آقای بایدن?

او ستون روند در توییتر TWTR, -7.39% روز جمعه جرقه پچ پچ در هر دو طرف راهرو و همچنین به عنوان نقاشی انتقاد.

این موجب مقدار زیادی از گرم واکنش های آنلاین از جمله حامیان های انتخاب به نقل از. “او انجام می شود. پگی نونان آن را به میخ ایم” یک خود-شناسایی “هرگز Trumper.”

هنوز هم مانند سابق سی ان ان لنگر Soledad اوبراین سوال Noonan دانش از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و پیشنهاد کرد که او glossing بیش از نژادپرستی در حال اجرا از طریق رئیس جمهور طرفداران که تایید حرکت مانند تماس COVID-19 “کونگ آنفولانزا” یا “چین virus.”

و دیگر منتقدان یادآوری Noonan که او ناودان 2016 نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون برای “تفرقه و embittering زبان” بیش از “deplorables” سخن گفتن و در عین حال نویسنده گرفته مشابه تن در این ستون.

“خنده دار قسمت از ستون خود را به نظر می رسد برداشته” نوشت: یک زن به tweeting به نام سامانتا Sanderson. “من به یاد داشته باشید زمانی که هیلاری گفت: آن را خیلی بهتر از شما بود و شما انتقاد او را برای آن.”

خواندن Noonan ستون کامل در WSJ.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de