کلمات کلیدی: فرماندار اوهایو مردم را به پوشیدن ماسک صورت: ‘این است که در مورد سیاست’

اوهایو با فرماندار در روز یکشنبه گفت: با پوشیدن یک ماسک صورت باید یک بهداشت عمومی موضوع نه یک حزبی یک.

“این است که در مورد سیاست. این است که در مورد این که آیا شما لیبرال یا محافظه کار چپ یا راست جمهوری خواه و دموکرات.”

— اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine

در طول مصاحبه صبح روز یکشنبه در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه با تاکید بر اهمیت پیروی از دستورالعمل های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما با پوشیدن ماسک و از آن شده است بسیار روشن چه مطالعات نشان داده اند, شما به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را تا آنجا که برای محافظت از دیگران” او گفت:. “و این است که یک بار زمانی که ما واقعا هستند همه در این با هم. آنچه ما به طور مستقیم اثرات دیگران است.”

DeWine نظرات تکرار آن از داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ Bergum دیگر جمهوری خواه که در هفته گذشته به نام ماسک صورت بحث “بی معنی خط” را به عنوان او خواست ساکنان برای “dial up خود را به همدلی و درک خود را.”

“فرماندار مناسب است. فرماندار نقطه در” DeWine روز یکشنبه گفت.

دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: در فاکس نیوز که “وجود دارد پاک کردن شواهد علمی” است که با پوشیدن یک ماسک به طور قابل توجهی کاهش می دهد گسترش COVID-19.

“و از احترام به یکدیگر به عنوان یک آمریکایی که برای هر یک از دیگر ما نیاز به پوشیدن ماسک در زمانی که ما می توانیم فاصله اجتماعی. این واقعا بسیار مهم” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شده است برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک صورت در تنظیمات عمومی و معاون رئیس جمهور مایک پنس بعدها او اشتباه بود زمانی که او نمی پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو.

اسکات Gottlieb سابق رئیس غذایی یک اداره مبارزه با مواد مخدر گفت: CBS News’ “چهره ملت” در روز یکشنبه که در این کشور مقامات منتخب را به به عنوان مثال منجر شود.

“فرمانداران انتخاب رهبران باید تنظیم قوی به عنوان مثال چه نوع رفتار ما باید در تعامل با” او گفت: زیرا در صورتی که منجر به بیشتر مراقب رفتار “آن را تسهیل خواهد کرد موفق بازگشایی برگردیم به چیزهایی که مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de