کلمات کلیدی: ‘در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش’: Fauci می گوید: آمریکایی ها باید 3 چیز به ضرب و شتم COVID-19

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در ایالات متحده آمریکا از چهار دهه گود کردن برخی از کلمات خشن برای هر دو ایالات متحده و مقامات فدرال. او گفت: SARS-CoV-2 نام برای این ویروس است که باعث COVID-19 ادامه خواهد داد به گسترش مگر اینکه هر کس یو پی اس بازی خود را.

روز سه شنبه در مصاحبه livestreamed در توییتر TWTR, +2.01% و Facebook FB +0.24% با رئیس موسسه ملی سلامت فرانسیس کالینز Fauci گفت که بر خلاف اروپا و آمریکا و جوامع “هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر صعودی بازگشت به بالا” و “ما هنوز knee-deep در موج اول.”

Fauci قبلا گفت: این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال و تمرکز بر سه اصلی نقایص توسط هر دو عمومی و مقامات: بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت مردم را مطیع قوانین اجتماعی فاصله و مقامات می تواند انجام یک کار بهتر در تماس با ردیابی برای پیگیری افرادی که بوده ام در تماس با کسانی که تست مثبت است.

‘ما نیاز به باز کردن دوباره بدون شک در مورد آن ما می خواهیم به اقتصاد بازگشت اما شما رو به انجام این کار در یک راه اندازه گیری و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش یافته است که حتی سخت تر به داشته باشد.’

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

“آنچه ما شاهد بودند که بسیاری از افرادی که شاید احساس کردند که چون آنها فکر می کنم آنها رویین تن و ما می دانیم که بسیاری از افراد جوان هستند چرا که آنها در حال گرفتن [این] بیماری جدی; بنابراین آنها در حال آلوده شدن است و هیچ چیز برای انجام با هر کس دیگری که در واقع آن را ندارد” Fauci گفت: قانونگذاران در سی هفته گذشته است.

دلیل اصلی: کسانی که نمی اجتماعی فاصله دارد قرار دادن بیشتر ارشد آمریکایی ها در خطر است. “برای COVID-19 سالمندان شده اند به شدت بدترین ضربه” با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دویچه بانک. “برای آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 جوان جمعیت در سن کار بودند به شدت تحت تاثیر قرار بیش از حد. در واقع میزان مرگ ناشی از پنومونی و آنفلوانزا که در آن سال در میان 25-34 ساله در ایالات متحده بیش از 50% بالاتر از آن است که برای 65-74 ساله. تفاوت قابل توجه به Covid-19.”

فرانسیس adam merrifield جهانی از نرخ تحقیقات در دویچه بانک DB -1.30%, گفت: به طور کلی میزان مرگ و میر اندازه گیری هفتگی جدید مرگ و میر هفتگی و موارد جدید است که حدود یک سوم از سطح مشاهده شده در نیمه دوم آوریل. “بنابراین ما باید وضعیت جالب در لحظه ای که در آن به سرعت در حال افزایش موارد در ایالات متحده در حال کاهش reopenings (منفی) اما میزان مرگ و میر در حال کاهش است (مثبت). این ممکن است در نهایت به ما ایمان است که ما در حال حاضر بهتر است در زندگی با ویروس” دویچه بانک گفت.

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حدود 11.8 میلیون نفر در سطح جهان و حدود 3 میلیون نفر در ایالات متحده از سهشنبه شب با اضافه کردن بیش از 156,000 موارد تایید شده از پنج شنبه شب تا یکشنبه شب از ماه جولای چهارم تعطیلات با توجه به آمار و ارقام رسمی گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. این بیماری تا به حال ادعا کرد حداقل 543,535 زندگی در سراسر جهان و 131,455 در آمریکا

در حالی که COVID-19 پیشرفت کند شده است در نیویورک که در آن بسیاری از موارد در ایالات متحده هنوز هم محور تایید coronavirus موارد به تازگی افزایش یافته است در حدود 40 ایالات متحده است.

موارد جدید هستند تا 43 درصد در جزایر ویرجین 40 درصد در فلوریدا در طول هفته گذشته 34 درصد در آیداهو 37 درصد در مونتانا 33% در آریزونا شد و تا 25% در تگزاس و 22 درصد در کالیفرنیا با توجه به این شمارش توسط واشنگتن پست. تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,243) پس از نیوجرسی (15,281) ماساچوست (8,213) ایلینوی (7,273), پنسیلوانیا (6,787) کالیفرنیا (6,552) و میشیگان (6,251). تگزاس گزارش شده 2,778 مرگ و میر.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -1.51% و S&P 500 SPX -1.08% ریزش شنبه در میان موجی از coronavirus در کشورهای که سست محدودیت. ایالات متحده دیدم 156,000 جدید coroanvirus موارد بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته از پنج شنبه شب تا یکشنبه شب.

“آنچه اتفاق افتاده است, من حدس می زنم قابل درک است اما با این وجود متاسفانه این است که مردم در زمان نگرش در برخی از اماکن یا همه یا هیچ کدام,'” Fauci سی ان ان گفت در یکی دیگر در یک مصاحبه. “در هر صورت شما قفل شده است و یا شما فقط اجازه دهید آن را پرواز و شما فقط با چشم پوشی از بسیاری از دستورالعمل های فیزیکی فاصله.”

“این دستور غذا برای فاجعه” Fauci گفت: کابل شبکه.

Fauci گفت: امریکا باید به تعادل نیازهای اقتصادی این کشور و بهداشت عمومی. “ما نیاز به باز کردن دوباره بدون شک در مورد آن ما می خواهیم به اقتصاد بازگشت اما شما رو به انجام این کار در یک راه اندازه گیری و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش یافته است.”

همچنین نگاه کنید به:فلوریدا سوابق 10,000 جدید کروناویروس موارد — بزرگترین روزانه خروش پس از همه گیر آغاز شد

جامعه گسترش Fauci اضافه شده است و موذی. “این باعث می شود آن را بسیار مشکل به انجام کارآمد تماس با ردیابی چرا که بسیاری از افرادی که آلوده می شوند حتی نمی دانند که آنها در حال آلوده شدن است. پس چگونه شما تماس ردیابی وقتی کسی نیست هر گونه علائم؟”

Fauci گفت: دولت ایالات متحده شده است به خوبی انجام می دهند با, تماس, ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد مبتلا به این ویروس و آموزش آنها را به ماندن در خانه برای 14 روز. “من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم. گفت:” الیزابت کوهن که مصاحبه Fauci برای سی ان ان T -0.55%

مردم نیز باید بیشتر تعاونی, او گفت:. برخی از افراد نزدیک به مرز هستند و تمایلی به نام به مقامات برای ردیابی در حالی که دیگر نام هایی که داده می شود به مقامات بهداشتی “در حال در زدن دست داده. که یک وضعیت بسیار دشوار است. که ما رو به انجام بهتر است.”

در کشورهای که در آن coronavirus گسترش فزاینده مانند آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا گفت: “20 درصد به 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند.”

‘بیست درصد به 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند چرا که شما نمی دانید که شما در حال ردیابی.’

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

Fauci قبلا گفته بود که بزرگترین تهدید و تعجب در مورد COVID-19. “من شده است به برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 درصد به 40 درصد از مردم هیچ نشانه” او هفته گذشته گفت: در طول یک خانه کمیته انرژی و تجارت جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus همه گیر است “و نه حتی نزدیک به بیش از اینکه” با توجه به سر از سازمان بهداشت جهانی و بدترین است که هنوز برای آمدن در چه بود تیره و تار ارزیابی از امور بعد از شش ماه پس از اولین موارد گزارش شده در چین.

“شش ماه پیش هیچ یک از ما می تواند تصور چگونه جهان ما و زندگی ما خواهد بود — پرتاب به آشفتگی توسط این ویروس جدید” Tedros Adhanom Ghebreyesus خبرنگاران گفت: در خبر جلسه هفته گذشته است. “این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بهترین و بدترین بشریت است.” Tedros گفت که اعزام یک تیم به ووهان, چین هفته آینده به کار بر روی این ویروس را ریشه.

که در حال حاضر تخمین می زند که 16 درصد از مردم با COVID-19 بدون علامت هستند و می تواند انتقال coronavirus در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد که 40 درصد از coronavirus انتقال است که با توجه به حامل های نمایش علائم این بیماری است. به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن یک فاصله 6 فوت از یکدیگر است.

اخیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, مطالعه در بر داشت که یک بار از SARS-CoV-2 ریختن در دستگاه تنفسی فوقانی حتی در میان قبل از بيماران علامت دار “که آن را متمایز از SARS-CoV-1 که در آن تکرار رخ می دهد عمدتا در مجاری تنفسی تحتانی.” از جمله یک بار ویروسی باعث می شود علامت-بر اساس تشخیص عفونت کمتر موثر در مورد سارس CoV-2 آن را گفت.

پس از دو ماه از obfuscation بیش از اثر از ماسک های صورت که در طی آن شهر نیویورک تبدیل شد, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و یک ماه پس از این که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر آمریکا مقامات فدرال گفت: همه آمریکایی ها باید بعد از همه پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

Fauci است گفت که او امیدوار است که یک coronavirus واکسن می تواند توسعه یافته در اوایل سال 2021 اما گفت: بعید است که یک واکسن ارائه خواهد شد 100% ایمنی; او گفت: بهترین نتیجه واقع بینانه بر اساس دیگر واکسن خواهد بود 70% تا 75% موثر است. سرخک واکسن گفت: در میان موثر با ارائه 97% ایمنی.

(این داستان به روز شده در جولای 7.)

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>