کلید واژه ها: اتباع نزدیک تر می گوید ایالات متحده نشده به دست آورده ‘پاداش’ از ورزش و در عین حال به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه

“ورزش هستند مانند پاداش عملکرد جامعه است.”

که اتباع واشنگتن امداد پارچ شان Doolittle صحبت با خبرنگاران یکشنبه در امکان بازی در مقابل طرفداران در برخی از نقطه در این فصل در حالی که با شدت گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس.

Doolittle سوال چگونه وجود دارد می تواند یک بازگشت به حالت عادی زمانی که “طبیعی” است که هنوز هم بسیار دور.

“ما در حال تلاش برای آوردن بیس بال عقب در طول یک بیماری همه گیر است که کشته 130,000 مردم” Doolittle روز جمعه گفت: با توجه به رونوشت از واشنگتن پست خبرنگار ورزشی جسی Dougherty. “ما در حال راه بدتر به عنوان یک کشور و سپس ما در ماه مارس زمانی که ما بسته این چیزی که پایین. و مانند نگاهی که در آن دیگر کشورهای توسعه یافته هستند در پاسخ به این. ما نمی انجام هر یک از چیزهایی که در کشورهای دیگر انجام داده اند را به ورزش بازگشت. ورزش مانند پاداش عملکرد جامعه است. و ما در تلاش هستیم تا فقط آن را حتی اگر ما گرفته ام هیچ یک از این مراحل را برای پهن کردن منحنی.

“ما صاف منحنی کمی, اما ما نمی با استفاده از است که زمان برای انجام هر کاری مولد است. ما فقط باز برگشت تا برای روز یادبود. ما تصمیم داریم با آن انجام می شود.”

تعدادی از ایالات متحده ورزشی طرفدار لیگ از جمله لیگ اصلی بیس بال در حال آماده شدن برای از سرگیری بازی و برخی از تیم بیس بال صاحبان پیشنهاد کرده اند تعداد محدودی از طرفداران می تواند مجاز به استادیوم برای تماشای بازی قبل از فصل را بیش از.

در حالی که طرفداران شده اند قادر به گله به مسابقات راگبی در نیوزیلند است که تقریبا ریشه کن ویروس, لیگ فوتبال در اروپا را از سر در خالی استادیوم. و عفونت کروناویروس در اروپا به شدت پایین تر از در ایالات متحده آمریکا است که دیده می شود تعداد بی سابقه ای از موارد در هفته های اخیر.

Doolittle گفت: نمی دانم اگر آن را امن برای استادیوم برای باز کردن به طرفداران. “من یک متخصص بهداشت اما ما احتمالا باید تسلیم به آنها را بر روی برخی از این مسائل,” او گفت:.

به عنوان بیس بال چرخ دنده تا به راه اندازی مجدد بازی تعدادی از بازیکنان برجسته — از جمله داجرز پارچ دیوید قیمت و رشته کوه های راکی outfielder ایان Desmond — در حال حاضر متمایل کوتاه فصل با استناد به خطرات غیر قابل قبول. دیگر بازیکنان ستاره مانند فرشتگان outfielder مایک ماهی قزل آلا و غول گیر شکن Posey, می گویند آنها نمی ساخته شده تا ذهن خود را هنوز در مورد اینکه آیا برای بازگشت. بیش از 30 MLB بازیکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

Doolittle ذکر شد که اتباع هنوز بدست PPE دنده آنها وعده داده شده بود از جمله N95 ماسک و دستکش و اشاره او هنوز هم بعد فورا رفت واز نتایج یک coronavirus آزمون او در زمان و جمعه.

Doolittle به خبرنگاران گفت: او تکیه داده بود نسبت به بازی اما می تواند ذهن خود را تغییر دهید اگر او احساس امنیت نمی کرد.

“اگر وجود ندارد, ورزش, آن را به خاطر مردم با پوشیدن ماسک به دلیل پاسخ به این شده است تا سیاسی” او گفت:. “ما نیاز به کمک از عموم مردم. اگر آنها می خواهند برای تماشای بازی بیس بال, لطفا با پوشیدن ماسک های اجتماعی دور نگه داشتن شستن دست های خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de