نوازندگان گرفته اند لطفا به نظرات ساخته شده در هفته گذشته توسط Spotify تکنولوژی SA اجرایی دانیل Ek است که آنها نیاز به کار سخت تر در جریان سنی است.

چشمگیر مصرف کننده تغییر در سال های اخیر از خرید آلبوم به گوش دادن به پخش موسیقی دارای خرد و عمده جریان درآمد برای بسیاری از هنرمندان که شکایت آنها جبران نیست به اندازه کافی از جریان شرکت ها و کسب و کار فعلی مدل پایدار برای بسیاری از نوازندگان.

در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه با موسیقی متحد Ek خطاب به کسانی که شکایت قرار داده و تقصیر را به گردن نوازندگان خود را.

“من احساس می کنم واقعا که آنهایی که انجام نمی دهد و به خوبی در جریان هستند که عمدتا افرادی که می خواهید به انتشار موسیقی راه آن استفاده می شود منتشر خواهد شد.”

— دانیل Ek Spotify در, مدیر عامل

“در بازار ما وجود دارد به معنای واقعی کلمه میلیون ها و میلیون ها نفر از هنرمندان” Ek گفت: موسیقی متحد. “چه گرایش به گزارش افرادی که ناراضی هستند اما ما بسیار به ندرت می بینیم هر کسی که صحبت کردن در مورد… در کل وجود [از Spotify] من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام یک هنرمند گفت:” من خوشحال هستم با تمام پول من از جریان.'”

اما او می گوید: “به صراحت از داده ها وجود دارد بیشتر و بیشتر هنرمندان هستند که قادر به زنده کردن جریان درآمد خود را.

“برخی از هنرمندان استفاده می شود که به انجام به خوبی در مه گذشته انجام شده و در آینده این چشم انداز که در آن شما می توانید ضبط موسیقی یک بار در هر سه تا چهار سال است و فکر می کنم که رفتن به اندازه کافی باشد. هنرمندان امروز که در حال ساخت آن را متوجه است که آن را در مورد ایجاد یک تعامل مستمر با طرفداران خود است. آن است که در مورد قرار دادن کار در مورد داستان سرایی در اطراف این آلبوم و در مورد نگه داشتن یک گفتگوی مستمر خود را با طرفداران” Ek گفت.

که مفهوم — که هنرمندان نیاز به بوسیله اسباب گردنده از محتوای بیشتر اگر آنها می خواهند به همان پول آنها استفاده می شود به مجموعه ای خاموش زوزه از خشم بسیاری را در جامعه موسیقی که گفت که نه تنها چگونه فرایند خلاق کار می کند. و هنرمندان اعم از مایک میلز از R. E. M. دیوید کرازبی به پیچ خورده خواهر دی اسنایدر نیست ترس به تماس Ek هر نام در این کتاب است.

و قبل از طرفداران فریاد به تحریم Spotify میلز ارائه شده تیره و تار دوز رئالیسم: “تحریم Spotify نمی خواهد کمک به نوازندگان وجود دارد.”

در چهارشنبه Spotify گزارش گسترده تر از حد انتظار در سه ماهه زیان و درآمد است که سقوط کوتاه از انتظارات هر چند آن تعداد کاربران فعال رشد بیش از انتظار می رود. Spotify در سهام نقطه -1.51% افزایش یافته است 72% سال تا به امروز نسبت به S&P 500 SPX +0.76% 1.2% به دست آورید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de