“من مطمئن هستم.”

که لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد امکان 2020 فصل بیس بال.

مذاکرات بین MLB و بازیکنان آن متوقف شده در هفته های اخیر و وجود یک احتمال واقعی وجود خواهد داشت هیچ بیس بال در سال 2020 است.

“این فقط یک فاجعه برای ما بازی” مانفرد ESPN گفت: در روز دوشنبه. “هیچ تردیدی در مورد آن.”

هیچ بازی شده اند و در عین حال در سال 2020 به عنوان بیس بال فصل از خط خارج شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مانفرد رفت تا بگوید ESPN که هر دو بازیکن و صاحبان می خواهید فصل بیس بال برای شروع, اما آن را هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد

“متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که من صد در صد خاصی که قراره اتفاق می افتد.”

فقط در هفته گذشته مانفرد گفت: ESPN تلویزیونی MLB پیش نویس پوشش است که “به صراحت ما در حال رفتن به بازی لیگ اصلی بیس بال در این سال” اضافه کردن وجود دارد “100%” احتمال آن است.

لس آنجلس تایمز بیس بال نویسنده لایحه Shaikin توییتی بعد از ظهر دوشنبه که لیگ گفت: در نامه ای به اتحادیه بازیکنان که از فصل اگر بازیکنان به توافق نرسیده مسئولیت چشم پوشی.

بازیکنان پیشرفته دو پیشنهاد اما شرکت برگزار شد که پرداخت های اضافی کاهش قابل قبول نیست, فراتر از سرشکن حقوق که توافق شده بود به لیگ برتر در ماه مارس است. روز شنبه اتحادیه قطع مذاکرات گفتن MLB برای شروع یک خلاصه فصل است. “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت.

“راب مانفرد و صاحبان در حال راه رفتن بر روی خود کلمه…دوباره” اتباع واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer توییتی دوشنبه شب. “طرفداران سزاوار نیست این. بنابراین من می گویم یک بار دیگر آن را به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

لیگ همچنین نشان داد در اواخر روز دوشنبه که “چند” بازیکنان در 40-man فهرست اسامی و تیم کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را به هیچ جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net