کلمات کلیدی: Mattis می شکند سکوت به شدت محکوم تهمت اقدامات — ‘او تلاش می کند تا ما را تقسیم’

سابق وزیر دفاع جیمز Mattis نگه داشته است افکار خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی به خود پس از استعفا داد و در دسامبر سال 2018 است. تا روز چهارشنبه زمانی که او تخلیه از رئیس جمهور در یک داغدار بیانیه عمومی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ”

— جیمز Mattis

بازنشسته دریایی به طور کلی گفت که او “عصبانی و وحشت زده” از آنچه او دیده می شود این هفته به عنوان تهمت و تهدید کرده است که یک نظامی سرکوب تظاهرات در سراسر کشور.

“تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش — ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت” Mattis گفت. “Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری — بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند.

“زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی است. هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

Mattis گفت که به جای اینکه یک uniter تهمت است که به طور فعال در تلاش برای تقسیم کشور است.

“ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی,” او گفت:. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است. ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما.

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است. در همان زمان ما باید به یاد داشته باشید لینکلن ‘بهتر فرشتگان” و گوش دادن به آنها را به عنوان ما به متحد.”

Mattis فقط آخرین نظامی سابق رسمی به صحبت می کنند تا در روز های اخیر. در روز سه شنبه بازنشسته Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک نوشت: یک op-ed در اقیانوس اطلس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات را ساخته اند آن را “غیر ممکن است برای به سکوت.”

مولن گفت که او “بیمار” توسط تهاجمی پاکسازی مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید روز دوشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس op در یک کلیسا در سراسر خیابان. “هر چه تهمت هدف در انجام سفر خود, او گذاشته لخت تحقیر خود را برای حقوق از اعتراض مسالمت آمیز در این کشور به یاری به رهبران کشورهای دیگر که به راحتی در درگیری های داخلی و در معرض خطر بیشتر سیاسی مردان و زنان نیروهای مسلح ما,” او نوشت.

همچنین جمعه سابق وزیر دفاع سیاست James N. میلر استعفا داد و موقعیت خود را از دفاع در علم هیئت مدیره در نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper که منتشر شده توسط واشنگتن پست. میلر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات عبور خطرناک یک خط سوال که تا چه حد Esper حاضر به دنبال.

“شما باید به فکر طولانی و سخت در مورد که در آن است که باید خط کشیده شده است. من در حال حاضر باید بپرسید: اگر شب گذشته آشکار نقض نمی cross the line برای شما چه خواهد شد؟,” او نوشت.

“متاسفانه به نظر می رسد ممکن است چند اگر هر گونه خطوط که رئیس جمهور تهمت است و نه مایل به صلیب بنابراین شما احتمالا در مواجهه با این سوال وحشتناک دوباره در روزهای آینده. شما ممکن است خواسته شود و یا به طور مستقیم و مردان در خدمت زنان در ارتش ایالات متحده به اقداماتی که بیشتر تضعیف قانون اساسی و آسیب آمریکایی است. . . . که در آن شما رسم خط و هنگامی که شما در قرعه کشی آن؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de