کلید واژه ها: John Oliver توضیح می دهد ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ — و چرا این به آن معنا نیست ‘پلیس’

در دو هفته پس از جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی گردن خود را برای تقریبا نه دقیقه بسیاری از مردم معترض سیستمیک نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در سراسر کشور به نام “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان یک راه حل ممکن است.

در حالی که هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در برابر استدلال defunding پلیس در روز دوشنبه, برخی از قانونگذاران و رهبران سیاسی با توجه به بحث اندازه گیری. مینیاپولیس اعضای شورای شهر قول داد به “از بین بردن” اداره پلیس محلی در روز شنبه به منظور “از نو خلق کردن سیستم است که در واقع ما را امن نگه دارید.” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio متعهد در روز یکشنبه به قطع برخی از پول از NYPD را 6 میلیارد دلار بودجه و توزیع بودجه به جوانان خدمات و خدمات اجتماعی. جزئیات خواهد بود با چکش بیش از سه هفته پیش از شهر 1 جولای بودجه مهلت.

اما منتقدان از جمله رادیو فردا میزبان Tucker Carlson باید واکنش نشان داد و با هشدار گفت که برش اداره پلیس بودجه در سراسر کشور را به معنای “اراذل و اوباش مسئول هستند.” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت که “رئیس جمهور این است که وحشت زده توسط “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ جنبش است.” و presumptive دموکراتیک رقیب برای دفتر بیضی نیز “باور ندارد که پلیس باید defunded” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط بایدن ارتباطات مدیر. رئیس جمهور همچنین توییتی در برابر این ایده در دوشنبه اضافه کردن “چپ رادیکال دموکرات ها رفته اند دیوانه!”

و به نظر می رسد بسیاری از سردرگمی بیش از آنچه که هدف در نظر گرفتن بودجه به دور از سازمان های اجرای قانون محلی خدمت می کند. “پال خواستار قطع بودجه دولت ، بیشتر پلیس است. این چیزی است که آنها در حال مبارزه برای” کارلسون همچنین گفت: در نشان دادن خود به تازگی.

بنابراین John Oliver اختصاص داده شده خود را تمام یکشنبه شب قسمت از “هفته گذشته امشب” در HBO T +1.40% به صحبت کردن در مورد پلیس اشاره کرد که تصاویر نگران کننده از خشونت پلیس و حوادث تظاهرات مسالمت آمیز نوظهور به خشونت تنها “نوک بسیار بزرگ یخ.”

او ادامه داد: “این شروع نمی شود در این هفته و یا با این رئیس جمهور و همیشه نامتناسب می افتد در جوامع است.” و الیور خطاب به سه سوال کلیدی: چگونه همه چیز رو به این نقطه; چه موانع اصلاحات بوده است; و چه به جلو می رویم.

“در حالی که همه ما به عنوان ادامه به افزایش بودجه پلیس و به آنها قدرت بیشتر ما شد و به طور همزمان کاهش هزینه های کلیدی خدمات اجتماعی.”

او برشمرد اجرای قانون را از تاریخ اجرای قانون “به صراحت طراحی شده برای به انقیاد مردم سیاه و سفید,” ابتدا با گرفتن فرار بردگان و همچنین Jim Crow قوانینی که اجرا تبعیض نژادی پس از رهایی منجر به جنگ با مواد مخدر “پنجره شکسته” پلیس و “توقف-و-frisk” سیاست هایی که به طور نامتناسبی هدفمند مردم از رنگ. الیور همچنین اشاره کرد که دموکرات ها از جمله رئیس جمهور سابق بیل کلینتون — که سال 1993 پلیس جدید طرح استفاده از پول فدرال برای پرداخت 100,000 جدید افسران پلیس — درگیر شدند در این.

“در حالی که همه ما به عنوان ادامه به افزایش بودجه پلیس و به آنها قدرت بیشتر ما شد و به طور همزمان کاهش هزینه های کلیدی خدمات اجتماعی” الیور گفت. “این بدان معنی است که در بسیاری از جوامع پلیس تنها آنهایی که سمت چپ برای رسیدگی به تقریبا هر مسئله ای است که مردم تا به حال که یک مشکل واقعی … ما درخواست پلیس برای انجام بیش از حد.”

الیور استدلال کرد که در نظر گرفتن برخی از پول از یک پلیس بخش بودجه و استفاده از آن برای ایجاد مسکن مقرون به صرفه تر و یا به صندوق خدمات بهداشت روانی را ایجاد یک جامعه خالص ایمنی بهتر مناسب برای پاسخ به چنین شرایطی به عنوان کسی داشتن سلامت روانی, بحران در, به جای مسلح یک افسر. پلیس پس از آن می تواند بیشتر تمرکز بر جرائم جدی.

“مفهوم این است که نقش پلیس پس از آن می تواند به طور قابل توجهی کوچک زیرا آنها در پاسخ به بی خانمان و یا به سلامت روحی و روانی تماس و یا دستگیری کودکان در مدارس و یا واقعا هر وضعیت دیگر که در آن بهترین راه حل است نه کسی با یک تفنگ” الیور گفت. “است که ایده پشت ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ اگر شما در واقع گوش دادن به آن است.”

“Defunding پلیس مطلقا به این معنا نیست که ما از بین بردن همه پلیس و فقط با تسلیم به” پاکسازی.’ به جای آن در مورد حرکت به دور از باریک مفهوم امنیت عمومی است که متکی بر پلیس و مجازات و سرمایه گذاری در یک جامعه واقعی ایمنی net. چیزهایی مانند مسکن پایدار خدمات بهداشت روان و سازمان های جامعه است.”

این تمایز که سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) ساخته شده بر روی “نمایش” روز دوشنبه پس از شرکت میزبان مگان مک کین بارها و بارها خواسته هریس که آیا “شما پشتیبانی defunding و از بین بردن پلیس از جوامع آمریکایی و اگر نه چرا شما فکر می کنم که چنین یک زمان سخت بودن متفاوت در حال حاضر بین defunding و اصلاح ادارات پلیس?”

هریس اجتناب شود به یک “بله یا خیر” پاسخ دهد. “ما اشتباه این ایده است که برای رسیدن به ایمنی شما را بیشتر پلیس در خیابان” او گفت: “به جای درک برای رسیدن به امن و سالم جوامع شما قرار دادن منابع بیشتر به سیستم آموزش و پرورش عمومی از آن جوامع به مسکن مقرون به صرفه به مالکیت خانه به دسترسی به سرمایه برای کسب و کارهای کوچک, دسترسی به مراقبت های بهداشتی بدون در نظر گرفتن چقدر پول مردم. این است که چگونه شما رسیدن به امن و سالم جوامع است.”

زمانی که مک کین فشرده دوباره گفت: او می خواست یک “بله یا خیر” پاسخ هریس از او خواست تا توضیح دهد که او چه فکر کردم “defunding پلیس” به معنی. “من فرض آن از بین بردن پلیس” مک کین گفت: — که او cohost آفتابی Hostin مقابله, “Defunding پلیس به این معنا نیست لغو پلیس. این بدان معنی است که برخی از کسانی که در بودجه است که به طور معمول یک سوم از بودجه شهرستان و برخی از این وجوه برای خدمات مانند آموزش و پرورش و سلامت روان منابع است.”

الیور همچنین در کنار این ایده این قسمت از خشونت پلیس موضوع “چند بد بازیگران” بیان کرد: “این واضح نیست در مورد فردی افسران. آن را در مورد یک ساختار ساخته شده بر روی سیستمیک نژادپرستی که در این کشور ایجاد شده عمدا و در حال حاضر نیاز به برچیده شود و عمدا و با جایگزین یکی که طول می کشد را به حساب نیازهای مردم است که آن را در واقع خدمت می کند.”

استدلال او رفت و ویروسی در توییتر TWTR, +5.07% شب یکشنبه به دوشنبه.

“جوامع سیاه بود همیشگی فعالان در حالی که همچنین به طور معمول بودن محروم است و مدت زمان طولانی گذشته است که بقیه از ما پیوست و مطمئن شوید که صدای آنها شنیده و پس از عمل,” او اضافه شده است. “از آنجا که آن را قصد می تواند بیش از حد آسان برای هیچ چیز به طور معنی داری تغییر در اینجا. این چیزی است که همیشه اتفاق افتاده است قبل از.”

سازمان دیده بان آن را در اینجا. این بخش در defunding پلیس آغاز می شود و حدود 25 دقیقه در.

به عنوان نامزد ریاست جمهوری در پاسخ به این موضوع که دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است “صحبت کردن از طریق تعدادی از طرح های پیشنهادی; هیچ اطلاعیه بر روی آن است. اما او قطعا به عنوان او اشاره کرد به رسمیت می شناسد نفرت انگیز بی عدالتی انجام می شود به جورج فلوید و در نظر گرفتن یک نگاه در طرح های مختلف.”

بایدن سخنگوی اندرو بیتس انتشار بیانیه ای توضیح داد که در حالی که بایدن “می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر” او باور ندارد پلیس باید defunded. او از اصلاحات مانند “بودجه عمومی برای مدارس برنامه های تابستانی, بهداشت روان و درمان سوء مصرف مواد جداگانه از بودجه پلیس — به طوری که افسران می تواند تمرکز بر کار پلیس.”

این مقاله به روز شده است با اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور کامالا هریس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de