کلمات کلیدی: James Carville می گوید وجود دارد یک فرصت قابل توجهی’ تهمت قطره از انتخابات ریاست جمهوری

نسخه قبلی این گزارش misidentified دولت که Dan Sullivan نشان دهنده در آمریکا. آن درست شده است.

James Carville فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کردن مسابقه.

گتی ایماژ

“من فکر می کنم معنی داری وجود دارد شانس او اجرا نمی کند. منظورم این چیزی است که تا ضعیف. او خیلی دور برگشت … به نظر من حس بسیار را به اجرا.’

که استراتژیست دموکرات و “2020 سیاست اتاق جنگ” شرکت میزبان James Carville در MSNBC را “صبح جو” در روز پنج شنبه صبح دو برابر را در پیش بینی خود را در هفته گذشته که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رها انتخابات ریاست جمهوری قبل از ماه نوامبر است.

او پیشنهاد کرد در Comcast در عمل CMCSA, -1.13% اخبار کانال که جمهوری خواه از جمله سناتور میچ مک کانل کنتاکی لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, مارتا McSally از آریزونا و دن سالیوان از آلاسکا سعی خواهد کرد خود را جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. “این بزرگ ‘مسکو میچ’ استراتژی: ‘پس از روز کارگر, ما در حال رفتن به نوبه خود بر او.’ که واقعا در رفتن به محل کار” Carville گفت با طعنه. “McSally و سالیوان و لیندزی شده اند, لیسیدن چکمه های خود را برای سه سال و نه ماه. اما پسر, آمده, روز کارگر, ما در حال رفتن به گرفتن برخی از جدایی است.”

Carville در ادامه با دفاع از “شانس است که مشغول به کار هستند صفر است. او میخوام کشیدن تمام ساز و برگ را با او.” او ذکر شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات مانند جمهوری خواه به رهبری لینکلن پروژه “bludgeoning او هر شب” و صرف “دهها میلیون دلار” برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب مجدد — و یا در عبارت “برای استخراج این تهدید از بدنه سیاسی.”

‘تهمت هیچ ایده چه چیزی او را آماده برای دریافت آمار با. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر پرستان در این کشور از او همیشه فکر می کنم ،

Carville ساخته شده مشابه ادعای هفته گذشته در کابل همان کانال زمانی که او گفت: “هیچ شانسی” که برنده می شود دوباره انتخاب شود. “من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت بهتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرا نمی کند برای انتخاب مجدد از او است دوباره انتخاب گفت:” برایان ویلیامز. “اگر شما فقط وقایع 10 روز گذشته بدیهی است که او هیچ کنترل بیش از این ویروس در او هیچ کنترلی بر تنش در خیابان. …او را از دست داده و کنترل بر همه چیز است.”

او اضافه کرد که “جارد [کوشنر] یا کسی است که تو را مجبور به نشستن و واقعی مانند صحبت کردن با یک مرد واقعی-به-انسان آمده به عیسی مسیح به عنوان مردم می گویند من نمی دانم چه. … است که نمی تواند ادامه دهد نمی خواهد.”

Carville نیست و تنها نشان می دهد که رئیس جمهور را برداشت پیشنهاد انتخاب مجدد خود را به عنوان برگ برنده نشدم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در اکثر نظر سنجی های ملی و coronavirus موارد همچنان به افزایش 35 متحده بیش از دو هفته گذشته.

در اوایل این هفته شارلی Gasparino از فاکس کسب و کار گزارش داد که “بازیکنان بزرگ” در ایران بدانم که آیا تهمت باید رها. “خیلی زود است اما اگر نظر سنجی همچنان به بدتر, شما می توانید یک سناریو که در آن او قطره از” یک منبع ناشناس نقل می کند.

اما رئیس جمهور همچنین تا به حال فرصت این هفته برای جشن بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال گفتن خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی که اقتصاد است “خروش دوباره” و هشدار “401(k) خود را رها کردن به هیچ چیز و بازار سهام افت خواهد کرد و به هیچ چیز” اگر یک رئیس جمهور تمایل به افزایش مالیات انتخاب شده است.

بیشتر چه تهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفته فاکس نیوز که rumblings از مذاکرات فعالان پیشنهاد رئیس جمهور باید ترک نژاد هستند “پدربزرگ از خبر جعلی.” او ادامه داد: “همه می دانند که رسانه های رای دهی بوده است اشتباه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — آنها undersample جمهوری خواهان و اصلا صفحه نمایش به احتمال زیاد رای دهندگان — به منظور تنظیم نادرست روایات. آن را نمی خواهد کار. وجود دارد مشابه فرسایش در سال 2016 و اگر آن را به حال شده است دقیق و هیلاری کلینتون خواهد بود در کاخ سفید در حال حاضر.”

سازمان دیده بان Carville در MSNBC:

و اقامت تا تاریخ با MarketWatch را coronavirus به روز رسانی و 2020 انتخابات پوشش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de