کلمات کلیدی: ‘اگر یک سال از در حال حاضر ما هنوز در همان وضعیت” برخورد با کروناویروس مستندات ‘ما می تواند به نام یک دوم’ رکود بزرگ می گوید: گریان میلیاردر پل تودور جونز

میلیاردر سرمایه گذار پل تودور جونز همچنان خوش بینانه در مورد آمریکا توانایی مقابله با COVID-19 همه گیر اما ارائه یک هشدار در مورد چشم انداز اقتصادی برای امریکا اگر شیوع ویروسی نمی شود و کاهش یک سال از هم اکنون.

‘اگر یک سال از در حال حاضر ما هنوز در همان وضعیت ما خواهد بود به نام دوم افسردگی است. فقط به این بستگی دارد که متاسفانه در این یک سال با این نوع مستند.’

65 سال پرچین-مدیر صندوق بنیانگذار خانواده سلطنتی تودور در گروه سرمایه گذاری در طول یک عاطفی مصاحبه با CNBC صبح روز دوشنبه گفت که او می خواست می شود قادر به انجام بخشی خود را برای کمک به ایالات متحده در بازیابی از کشنده بیماری همه گیر است که می تواند طلیعه چیزی بودن در یک رکود اقتصادی است که تنها می تواند در مقایسه در برابر رکود بزرگ دهه 1930 ،

جزئیات: رکود بزرگ سال 2020? غیر رسمی ایالات متحده نرخ بیکاری است که حداقل 20%—و یا حتی بدتر

“من می خواهم به قادر به می گویند در 20 سال به نوه من زمانی که آنها از من بپرسید چه من در طول دومین افسردگی من می خواهم آنها را در چشم او گفت:” “و من می خواهم به آنها بگویم من بیشتر از من همیشه فکر می کردم من می تواند انجام دهد” برجسته سرمایه گذار که در بر داشت کمک کرد رابین هود پایه یک بشردوستانه سازمان او کمک کرد ایجاد برای مبارزه با فقر در نیویورک است.

جزئیات: S&P 500 درآمد در حال ضرب و شتم برآورد کمترین میزان در یک دهه میان COVID-19 با وجود زودتر به کاهش پیش بینی

این است که من شانس “به خدمت” جونز گفت CNBC.

نظرات از ثروتمند سرمایه گذار آمده به عنوان بازار سهام بازار سهام عمدتا متزلزل اقتصادی قتل عام شده است که ساخته شده توسط بدترین بحران بهداشت عمومی در بیش از یک قرن است.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.44% هفته گذشته وارد 2.6% در حالی که S&P SPX +0.01% پیشرفته 3.5% و فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +0.77% دارای رشد سایر شاخص های عمده, پاک کردن آن 2020 از دست دادن (تا 1.7% در سال به تاریخ به عنوان جمعه) در هفته گذشته آن را به عنوان افزایش 6 درصد. سهام و تجارت بود که کمتر به دوشنبه شروع عمل.

جونز به طور گسترده ای با اعتبار پیش بینی و بهره مندی از بازار سهام سقوط در اکتبر. 19, 1987 که دیدم داو از دست دادن نزدیک به 23 درصد از ارزش خود را از مارک بزرگترین روز درصد کاهش رنگ آبی تراشه معیار در تاریخ آن است.

جونز شناخته شد برای تجارت همه چیز از ارز به کالاها. رکورد خود را برجسته است متوسط بازده و خروج میلیاردها دلار از صندوق های تامینی در بیشتر سال های اخیر است. با توجه به یک لیست فوربس از میلیاردرهای جونز دارای ارزش خالص $5.1 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de